Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56925693569456955696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BF de en renkli dönemini yaşarken Destiny de 6 kişi bulur muyuz acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deepblue kullanıcısına yanıt
    Haydi bakalım bugün başlıyoruz, haydi raide dedik mi ekip hazır Takocum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCustomizer -- 18 Ekim 2016; 20:08:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitirdiniz beni yemin ediyorum. Ara sıra girer bir merhaba derim, listemde arkadaşım olur, katılamasamda etkinliklerden haberim olur, benim gibi casual ve zamanı az oyuncularla birlikte olurum dedim, o niyetle girdim başlığa.. Fakat o da ne? İlk mesajı okudum çöktüm zaten. Alayı hardcore, rencide edici derecede iyi oyunculardan kurulu çekirdek bir ekip. Beynimden vuruldum, hayal kırıklığına uğradım resmen. Böyle bir oluşum olduğunu duyunca aklımda çok farklı şeyler oluştu oysa ki Evli olup da bu kadar aktif nasıl olabiliyorsunuz? Çöktüm yeminle.
  • FIFA Turnuvası kayıtları için son gün bugün saat 00.00

https://goo.gl/forms/WwLlKfwUPOpL3VA23
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    extra bi çaba sarfetmiyoruz, oyundan alacağımızı alıp eğlenmeye bakıyoruz :)
  • togimacmac kullanıcısına yanıt
    Üstadım zamandan bahsediyorum, malum bizim en değerli şeyimiz zaman. Yoksa ben öğrenci ikende çok hardcore değildim, orası yetenek işi. Ama sürekli aktif olmak, sürekli online olabilmek için zaman gerekli.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    belirli taktiklerimiz var elbette;
    kumarım, içkim, kahve kültürüm mü var bi oynadığım ps4 / bara pavyona mı gittik alt tarafı oyun oynuyoruz / ne dandik bi dizi sen izle ben biraz ps4 açacağım gibi :)
  • Günaydın dernek

Oğuzhan yasla ilgili problemi olanlar dusunsun o dedigini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: togimacmac

belirli taktiklerimiz var elbette;
    kumarım, içkim, kahve kültürüm mü var bi oynadığım ps4 / bara pavyona mı gittik alt tarafı oyun oynuyoruz / ne dandik bi dizi sen izle ben biraz ps4 açacağım gibi :)

şşşştt
    burayı eşlerimizde takip ediyor. ayıp ama taktikleri özelden ilet arkadaşlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: badbora

FIFA Turnuvası kayıtları için son gün bugün saat 00.00

https://goo.gl/forms/WwLlKfwUPOpL3VA23

Abiler derneğe üye adayıyım katılabilirmiyim ?
  • ea çok ayıbetti çok
    hem dedi 21 in de açılacak, biraz fazla para veren 18in de oynayacak "millet" bd alıp level kastı tüm silahları aldı
    bizim daha dün inmeye başladı, geri zaman sayacı son anda kazık atmaz ise cuma sabahı oynarız gibi

acaba oyunu açınca, tekrar güncelleme isteyecek mi? bari 21ine kadar onu da yükletseler
  • güncelleme var diyorlar Orçun, 2gb gibi
    aynen abi sıfır sıkıntı
    "hayatım akşama kadar çamaşırı assam, bulaşığı halletsem, arkadaşlarımla da 2 saat oyun oynasam olur mu " taktiklerin arasında mı

• TheCustomizer kullanıcısına yanıt
    küllüm yalan, çekemeyenlerin iftirası :)
  • Günaydınlar Dernek hafta ortasına geldik cumartesi akşamı görüşürüz :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: togimacmac

Akşama oynuyor olacaksak zaten sendrom bitmiş olmuyor mu?

Bitiyor abi ama bu aralar akşamları pek oyunda olamıyorum sabahları erken kalkmak zorundayım o yüzden ama bf1 elime geçtiği an bu durumlar değişebilir :)
  • Selam millet, Rus psn'de dün gece indirme açılmış BF için makinayı açık bıraktım iniyor oyun valla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 19 Ekim 2016; 12:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

Selam millet, Rus psn'de dün gece indirme açılmış BF için makinayı açık bıraktım iniyor oyun valla....

ohooo 16 ekimde indirmeye açıldı Şahin, dün oyunu oynadım bile.. (destiny update i yapılasıya kadar tabii )
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

"hayatım akşama kadar çamaşırı assam, bulaşığı halletsem, arkadaşlarımla da 2 saat oyun oynasam olur mu " taktiklerin arasında mı

Aaaa Tolgaya bak

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakoPlay -- 19 Ekim 2016; 12:41:04 >

• 
Sayfa: önceki 56925693569456955696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.