Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43594360436143624363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozkan38

Beyler pazarland.com kampanya yapmisti bugun bende 40d550 samsung lcd aldim. Bizden hic kullanan varmi nasildir mkv oynatiyomu dts varmi optik ses cikisi varmi nasildir?

genelde almadan önce sorulur bunlar ama acele kapmışsın hayırlı olsun. alttaki fiyata aldıysan bu özellikler olmasada olur.
  • başkanım hayırlı olsun. benimde ihtiyacım var 32 ya da 40lık bir led'e.. haber bekliyoruz ama yorumlardan daha önce alışveriş yapanların sıkıntı yaşamadığı anlaşılıyor.
    50'lik çok elektrik harcıyo hem de ps'te sıkıntı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepblue

TheHut dan UC3 siparişi verdim, herhalde tek oynamayan ben kalmışımdır, pişman olmam değilmi?

Niye bu kadar bekledim diye pişman olabilirsin abi.
  • quote:

Beyler pazarland.com kampanya yapmisti bugun bende 40d550 samsung lcd aldim. Bizden hic kullanan varmi nasildir mkv oynatiyomu dts varmi optik ses cikisi varmi nasildir?

Selamlar başkanım. Bende PS için 32d550 almıştım. Dts mevcut. Mkv leri rahat oynatıyosun.. Optik ses çıkışına bakmadım hiç. Akşam eve gidince bakayım. Fiyatına göre çok çok iyi. Zaten daha önceki tv de samsung du. Samsung dan şaşmamamk lazım
    NOT: eğer TL 600 TL ise bedavadan biraz pahalı. Ben 32 sini 790 TL ye aldımdı..

Bu arada herkese günaydınlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FATİH_SULTAN -- 26 Nisan 2012; 10:48:04 >
  • Günaydınlar....

Burak, tekrar hayırı olsun.Yorumları alırız,bendeki plazma lg ve rezil.Kesinlikle lg tavsiye etmem..

Fifaya euro 2012 gelmiş online da olacak varmı almayı düşünen...

40 tl olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Günaydınlar....

Burak, tekrar hayırı olsun.Yorumları alırız,bendeki plazma lg ve rezil.Kesinlikle lg tavsiye etmem..

Fifaya euro 2012 gelmiş online da olacak varmı almayı düşünen...

40 tl olması lazım

edit: almayacam vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 26 Nisan 2012; 10:50:26 >
  • Günaydın arkadaşlar bir süredir bf oynamaktan sıkıldığım için fifaya ağırlık verdim fifa organizyonlarına katılmak isterim tabi bu arada bf ye geri dönüş yapmak üzereyim akşamleyin görüşürük
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

quote:

Orijinalden alıntı: deepblue

TheHut dan UC3 siparişi verdim, herhalde tek oynamayan ben kalmışımdır, pişman olmam değilmi?

Niye bu kadar bekledim diye pişman olabilirsin abi.

o kadar diyorsun yani:)saoğl kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Oetker

bu ne lan?
    http://www.yarinkapinda.com/U648,,iphone-4gs-yeni-model-iphone-4gs.htm

En kaliteli çakmasıdır herhalde.Birebir diyor...
  • Arkadaşlar selamlar.

epkyd.com a girip şifremi unuttum bölümünden maili yazıyorum, mail geliyor ancak neyi nasıl yapacağımı beceremedim. Kullanıcı adı ve iz diyor ama iz bölümüne ne yazmam gerekiyor? Mailde gelen kodu yazdığımda iz geçersiz diyor. Beceremedim yaw.
  • Yılmaz bu serkan arkadaş bir yardımcı ol.Kendisinin Epkyd ye emeği vardır.Ağlatmayın koskoca admin i
  • black berry bold 9700 çift hatlı, tv özeliikli 200 TL diyorlar:)
  • quote:

bu ne lan?

Gunaydin arkadaslar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar selamlar.

epkyd.com a girip şifremi unuttum bölümünden maili yazıyorum, mail geliyor ancak neyi nasıl yapacağımı beceremedim. Kullanıcı adı ve iz diyor ama iz bölümüne ne yazmam gerekiyor? Mailde gelen kodu yazdığımda iz geçersiz diyor. Beceremedim yaw.

Serkan P.M attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUELEGEND

quote:

bu ne lan?

Gunaydin arkadaslar :)

alın alın pinfon :) ayfondan farkı yoh
  • Arkadaşlar 12 taksitli ve 2 ay ertelemeli 646tl ye aldım tv yi. sipariş onaylandı diyor.telefonla aradık almadan önce adam stok var samsung tr garantili içiniz rahat olsun deyince aldık. Fiyat mükemmel olmasa zaten alacak durumumda yoktu. Hanıma 650 ye 40inç lcd aldım dedim paramızmı vardıki dedi
    İşallah gelirse eski 32in i oturma odasına yenisini de ps3 üme yani salona takıcam.
    Fatih akşam beni metroda sürekli vurmanı affettirdi bu açıklamaların DTS destekliyorsa süper ötesi olmuş harika. Eminmisin dts li mkv oynattığından? He de hemen yöneticilik verim sana

• Var baskanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar 12 taksitli ve 2 ay ertelemeli 646tl ye aldım tv yi. sipariş onaylandı diyor.telefonla aradık almadan önce adam stok var samsung tr garantili içiniz rahat olsun deyince aldık. Fiyat mükemmel olmasa zaten alacak durumumda yoktu. Hanıma 650 ye 40inç lcd aldım dedim paramızmı vardıki dedi
    İşallah gelirse eski 32in i oturma odasına yenisini de ps3 üme yani salona takıcam.
    Fatih akşam beni metroda sürekli vurmanı affettirdi bu açıklamaların DTS destekliyorsa süper ötesi olmuş harika. Eminmisin dts li mkv oynattığından? He de hemen yöneticilik verim sana

eskiden dts mi vardı Burak..
    650 ye lcd almışın öpte başına koy

• serkan yaşıyon mu abi sen ?
  • 
Sayfa: önceki 43594360436143624363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.