Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43574358435943604361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Bana sar başkanım

üzülürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostControl666

Gunaydin beyler.. yemisim barcayi reali... turk hakem yonetti maci... gerisi yalan.. helal olsun cuneyt cakira...

Nasıl nöbet la bu ... :)

Başkan ım üz bizi
  • Selam millet
    Dün akşam Zeynep bizim yataktan direk parkenin üstüne düşmüş, işten çıktım abar topar eve gittim, neyse bişisi yok gibiydi ama yinede sabah işten izin aldım doktora götürdük, beyin cerrahi na gösterdik kalça filmi çektirdik sonra bizim doktora muayene ettirdik şükür bişey yokmuş baya korkuttu bizi.
  • geçmiş olsun serdarım okuduklarımla bile içim gitti çok şükür ki birşeyi yokmuş
  • Geçmiş olsun Serdar aman dikkat
  • Gecmis olsun serdar,insanin ici gidiyo valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

Selam millet
    Dün akşam Zeynep bizim yataktan direk parkenin üstüne düşmüş, işten çıktım abar topar eve gittim, neyse bişisi yok gibiydi ama yinede sabah işten izin aldım doktora götürdük, beyin cerrahi na gösterdik kalça filmi çektirdik sonra bizim doktora muayene ettirdik şükür bişey yokmuş baya korkuttu bizi.

serdar geçmiş olsun

içiniz ferah tutmakla beraber tedbiri elden bırakmayın...

çocuklar çok elastik çok düşüp kalkıyor tabi sizinde o anda eliniz kolunuz bağlanıyor...
  • Serdar geçmiş olsun
  • Serdar geçmiş olsun
  • Serdar geçmiş olsun kardeşim. Çok sevindim iyi olmasına. Çocukları göz önünden ayırmamak lazım bi anda hiç beklenmedik şeyler yapabiliyorlar.
  • Geçmiş olsun kardeşim.Çok bilirim eve koştuğumu,sabahın 5 inden yatağından uçtuğunu...

Çocuk büyütmek zor iş.Ana babalarımızın değerini bilelim...
  • çok teşekkür ederim valla çocuk işi zor iş be keşke ben düşseydim onun yerine diyosun. annesi bi yandan ağlar kız bi yandan bide ayaklansa o zaman napacaz diye şimdiden korkmaya başladık
  • quote:

çok teşekkür ederim valla çocuk işi zor iş be keşke ben düşseydim onun yerine diyosun. annesi bi yandan ağlar kız bi yandan bide ayaklansa o zaman napacaz diye şimdiden korkmaya başladık

korkma korkma düşe düşe düşmeyide öğreniyolar. şimdi seninki kütük gibi yuvarlanıyordur. yakında ellerini koyar falan filan..
  • tünaydın agalar
    Serdar abi çok geçmiş olsun benim velette yataktan paraşütle atlamayı denedi bikaçkere çocuklar olmadık zamanda farklı atraksiyonlar deniyor dikkat etmek lazım ALLAHtan şimdiki nesil şanslı heryer doktor hastane kaynıyo ben kücükken çok kafayı yardım ne doktoru üstüne bide sopa yiyoduk
  • tuncla mirac bilir belki yataktan düşmeyi engellicek masa sandalye tarzı bı sey ya da boraya sor O kesin bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

tuncla mirac bilir belki yataktan düşmeyi engellicek masa sandalye tarzı bı sey ya da boraya sor O kesin bilir

Abi genelde göz önünden ayırmamaya çalışıyoruz, yoksa yastık sandalye falan diziyoruz. Ama Bora'da kesin afilli bişeyler vardır .
  • quote:

Selam millet

büyük geçmiş olsun...
  • Serdar çok geçmiş olsun. Korkusu yeter de artar.

Bora Saudi'de esir felan mı düştü?
  • Nooldu rahatsız mı oldun?
  • 
Sayfa: önceki 43574358435943604361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.