Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43504351435243534354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ul4s

quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

quote:

serverınız kaliteliymiş demin 2-3 oyun attım da . Bayağı Türk var. Bukadar Türkü bir arada görmemiştim Bf3 de hiç

Adaş çok düşman edindin dernekten söyleyim..

Niye ki yahu . Kardeş kardeş oynadık işte

Bizim serverda her oyun da birinci olunmaz ki..

• bi bolum metro oynadım abilerimle o neydi ole her yerden geliyolardı arada benim kunyede gitti ama bende bitane alıverdim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

serverınız kaliteliymiş demin 2-3 oyun attım da . Bayağı Türk var. Bukadar Türkü bir arada görmemiştim Bf3 de hiç

Adaş çok düşman edindin dernekten söyleyim..

Niye ki yahu . Kardeş kardeş oynadık işte

Bizim serverda her oyun da birinci olunmaz ki..

kuralları bilmiyordum dikkatli olucam şaka maka serverda yardımlaşma çok güzel soflam la kitleniyorlar javelinle vuruyorlar filan. Umarım bizim clanlada maç filan yaparsınız hep beraber oynarız. . çok zevkli mücadeleler olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UTePeR -- 21 Nisan 2012; 1:24:26 >

• Murat bu gece tum fantazilerini uzerimde denedin bravo:)))
    3 sen nasil olmuyosun abi. Deli oldum tum gece. Birsuru kisi ayni seyi soyledi. Pinginmi cok iyi nedir.
    Ama cok guzel maclar oldu herkese tesekkurler cok eglendim. Hele Serdar kopardi beni. Adamin dibisin Serdar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın dernek..

Ne oynadık be.. Mesut'u öldür öldür bitiremedim, her taşın altından çıktı mübarek..
  • günaydın beyler

dünkü oyunlar çok güzeldi.. iyi eğlendik. az buçuk geç geldim ama iyi oldu.

yalnız niye haritalara rush eklemiyosunuz yavv
  • Herkese günaydınlar arkadaşlar. İyi hafta sonları...
  • Günaydın herkeşlere

dün geceki oyunlara katılan herkese teşekkürler
  • Günaydın herkese.

Akşam oyuna gelen herkese teşekkür ederim. Çok eğlendik.

Oyunun başından sonuna kadar sürekli bir gerginlik bir kesilmeme telaşı yaşadım malum BF Başkanı peşimdeydi. Caspain Borderde son tickette boğazını kestim sonra zaten işin ucu koptu bir BF Başkanının künyesi bir akşam 4 kez alınmazki canım .

Mesut'cum bu künyeleri duvara asıcam da abi duvarda yer kalmadı nereye koyayım çok fazla künyen var elimde. Sayısını şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Murat bu gece tum fantazilerini uzerimde denedin bravo:)))
    3 sen nasil olmuyosun abi. Deli oldum tum gece. Birsuru kisi ayni seyi soyledi. Pinginmi cok iyi nedir.
    Ama cok guzel maclar oldu herkese tesekkurler cok eglendim. Hele Serdar kopardi beni. Adamin dibisin Serdar

Başkanım senin olduğunu bilseydim, kendi pıçaamın üstüne düşerdim.

Muhabbeti çok güzel oldu.Bol bol ulash teperi teptik..

Serdar ile aynı takımda olmak,sağlam kafa işi.Sabırlar diliyorum.Vurdukça kimbilir neler dedi.Nemesis dağıttım herkese oda ayrı

• Aksam Serdari heliyle gezdirdim sonra jetle hava sahasini temizledim ve serdara ozel sov yaptim. Cok eglendik coook
  • Herkese günaydın abilerim, çalışanlara kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emilgaz

Herkese günaydın abilerim, çalışanlara kolay gelsin.

SAOL!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganreis -- 21 Nisan 2012; 10:53:48 >
  • dün bende kariyer rekoru kırdım ayıptır söylemesi

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/42210281/4/263227319/
  • şu oyunda ölmemek için çok kastım ama bir kişi yine vurdu :)
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/42177486/4/369928611/

not : hiç dirilten olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suleyman_TR

quote:

Orijinalden alıntı: 2_zen

quote:

Günaydın Derneğin Güzel İnsanları Herkese hayırlı Cumalar.

Akşamki oyun çok güzeldi.

Abi hangi oyuna gittiniz ? tiyatro falan mı ?

Nerdeydin sen akşam, ismin geçip duruyordu ama oyunda yoktun

İyi şeyler söylendiyse doğrudur, kötüyse zaten gökhan demiştir, sen de inanmamışındır

Selam millet, dün BF3 keyifli olmuş anlaşılan, yalnız siz de bi performans düşüklüğü var sanki Tunç nasıl 60 küsur kişi vurmuş, ben en son oynarken 15-20 falandı ortalaması..

• Tunaydin dernek...
    Ulas teper seni essekler tepsin :)
    Almam gereken madalya vardi,dandik dandik silahlarla takiliyodum,bende assault olucam artik,bu aksam bekliyorum seni özellikle,hesabi bi kapayalim,gerci 2-3 tane kunyeni aldim seni unutmamak icin :))
    Bizimde ulas abimiz var,o ciktikdan sonra dahildi takim,1000 ulas teper,1 ulas koksal etmez :)

Kisiye özel not: yilmaz yat kalk ulas teperle serdar a dua et,kac kere kunyeni alirlarken vurdular,sor soylesinler sana,olum artik kanlimsin,kork benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Günaydın Derneğin Güzel İnsanları Herkese hayırlı Cumalar.

Akşamki oyun çok güzeldi.

Abi hangi oyuna gittiniz ? tiyatro falan mı ?

Nerdeydin sen akşam, ismin geçip duruyordu ama oyunda yoktun

İyi şeyler söylendiyse doğrudur, kötüyse zaten gökhan demiştir, sen de inanmamışındır

Selam millet, dün BF3 keyifli olmuş anlaşılan, yalnız siz de bi performans düşüklüğü var sanki Tunç nasıl 60 küsur kişi vurmuş, ben en son oynarken 15-20 falandı ortalaması..

Arada bir vinçten aşağıya inip geliyor ayıp olmasın diye ölüyoruz yazık la adama

kişiye özel not: Mesutsum ben boş konuşmam icraat yaparım yok o vurdu yok bu kesti yok araba bozuldu yok lastik patladı oyuncu dediğin o kargaşada ne yapar eder alır. Metroda trenlerin orada arkandan yaklaıp boynuna öpücük atacaktım ama dur birde headshot yapayım şu mesuta diye tüm şarjörü kafana boşalttım. Dünden kalan 4 künyen var elimde akşama gel sana çay ikram edeyim püskevit vereyim ha birde benim ufak kuzen var onun oyun hamurları bizde onlarla oynarsın belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 21 Nisan 2012; 12:16:09 >

• olm ben vakit bulsam, tozu dumama katarım da neyse

serdar mod
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Murat bu gece tum fantazilerini uzerimde denedin bravo:)))

Başkanım senin olduğunu bilseydim, kendi pıçaamın üstüne düşerdim.

Muhabbeti çok güzel oldu.Bol bol ulash teperi teptik..

Serdar ile aynı takımda olmak,sağlam kafa işi.Sabırlar diliyorum.Vurdukça kimbilir neler dedi.Nemesis dağıttım herkese oda ayrı

• 
Sayfa: önceki 43504351435243534354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.