Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42984299430043014302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

bizim server sayısı 1 e düşmüş
    diğer serveri "forum donanım haber serveri" yapmışlar

Zaten bitane serverimiz var digeri Ardanin sahsi serveri bize server alana kadar acmisti

tamamdır başkanım

• Edit: Hay kafama edeyim bf3 konusuna yazacağıma buraya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathers -- 1 Nisan 2012; 10:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Dukkani enson ben kapatirim ulen!!!

:)). Gunaydin abilerim. Dun bir oyuna girdim cq metro, 1750 den dustu. Dedim basladik bir kere bitirelim, net koptu, hemde yeniyorduk en fazla 2 dk kalmisti. :@ net kopunca kd kayit oluyur, lost olarak geciyor kayitlara, peki ribbon lar? Hepsi copemi?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neydi len en ucuzundan ısmarladığın???
  • quote:

Orijinalden alıntı: emilgaz

quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Dukkani enson ben kapatirim ulen!!!

:)). Gunaydin abilerim. Dun bir oyuna girdim cq metro, 1750 den dustu. Dedim basladik bir kere bitirelim, net koptu, hemde yeniyorduk en fazla 2 dk kalmisti. :@ net kopunca kd kayit oluyur, lost olarak geciyor kayitlara, peki ribbon lar? Hepsi copemi?.

Calisir gene kazanirsin takma kafaya
    Bildigim kadariyla hepsi kayit oluyor battleloga bi bak

• Günaydın beyler sabah saat 4:00 uykum var ama oyuna doyamamisim . Admin beni oyundan kickledi Gittim yattim. Nedir bu adminlerdeki başı bozukluk :D

• günaydın gençler ve kendinin genç hissettiğini sananlar

dün geç girdim oyuna ama tadımı aldım. yeni patchten sonra güzel puanlar almaya başladım. gerçi herkes yüksek alıyo artık. ticket sayısının yüksek olması verimi de artırıyor sanki.
  • Gunaydin ahali..
    Baskanim hurmetler..
    Iki gundur karkand paketini alamiyorum, kredi karti bilgileri hatali diyor. Daha onceden alisveris yaptgm kart halbuki... karkand paketi olup da indirme hakki olan varsa kabul ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraksoy

Günaydın beyler sabah saat 4:00 uykum var ama oyuna doyamamisim . Admin beni oyundan kickledi Gittim yattim. Nedir bu adminlerdeki başı bozukluk :D

Tünaydın Ersin artık sende admin sin istediğin gibi düzenleme yapabilirsin
  • Uk psn card alsam turk psnde kullanabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ardarda1903

quote:

Orijinalden alıntı: eraksoy

Günaydın beyler sabah saat 4:00 uykum var ama oyuna doyamamisim . Admin beni oyundan kickledi Gittim yattim. Nedir bu adminlerdeki başı bozukluk :D

Tünaydın Ersin artık sende admin sin istediğin gibi düzenleme yapabilirsin

Tüm hizmetlerim üyelerimiz için :) olacak korkun benden
  • Gunaydin,ne bu sabahin 7 sinde herkes kalkmis,yatin uyuyun,hastamisiniz nesiniz :)

Ersin 3 ,olum yardimcimi atmayacagim kimi atacagim,dun deneme yaptim,ahmetide sutladim :)

Dun evde misafir vardi,kulaklarinizs şişmesin diye kulaklik açmadim,milletin konusmalarina koptum gulmekten,sertanla ulas abiyi
    dinlemekten,oyun oynayamadim :)
    Bu arada sertan klan tagı degisik bi sen kaldin,anladik farklisin,tanga giyiyorsun,ama klan tagini degistir

• Günaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

Uk psn card alsam turk psnde kullanabilirmiyim

çılgın uk psn card ile uk psn hesabı açıp oradan indirirsin
    bütün oyunlar ve eklentiler tr psn de çalışır
  • Uk cardi Uk psn de diil turk psnde kullanmak istiorum

• quote:

Uk cardi Uk psn de diil turk psnde kullanmak istiorum

abı sanırım olmuyor psnde bırımlerı cevırme dıye bırsey yok dıye bılıyorum tl oyunu poundla alamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 1 Nisan 2012; 12:55:19 >
  • quote:

Uk cardi Uk psn de diil turk psnde kullanmak istiorum

Yakisir kardesime
  • Edittt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostControl666 -- 1 Nisan 2012; 13:42:43 >
  • Gunaydin beyler anca kendime geldim dun aksam ki oyunlarda elime aldim magnumu daldim sahaya madalyasini aldim bir ara oyun beni karsi takima atti adem abi erhan abi gokhan ve ben iyi kastik sizi yenmek icin ama yetmedi. Bu arada magnum ile kafasina sıktıgım arkadaslar kusura bakmasin. oyle elimde tabanca var diye taradiniz normal zamanda afftmez sizi ona gore :)))
  • Gunaydin millet..
    Dun aksam harika oyunlar oynadik..
    Adem oyunda ben varsam havalanma hemen indiriyom bak..:) Adem heliye ne zaman binse ben bir sekilde dusurdum Adem i:))

• 
Sayfa: önceki 42984299430043014302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.