Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42974298429943004301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fırat komutanım istanbuldayım natade yanımda selamını ilettim
  • Diorum size baskanın tersi pistir
  • Ya kredi kartından alış veriş yapamıyorum psnden durup dururken limit yok die hata verio bu nedir aga ya bankayı ariorum ters bı durum yok Dio ama psn limit yok dior nedir bunun cozumu
  • Günaydın Herkese... Öncelikle server hayırlı olsun,günahı neyse bilelim, bildirelim. Bir de millet bişi sorucam PSN'de satışa sunulmuş olan BF3 paketleri nedir, necidir bilen var mı? Anladığım kadarıyla ilgili sınıfın tüm silahlarını ve eklentilerini açıyor, değilş mi? Eğer öyle ise süper

Aydınlatın şu cahili başkanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowparty

Günaydın Herkese... Öncelikle server hayırlı olsun,günahı neyse bilelim, bildirelim. Bir de millet bişi sorucam PSN'de satışa sunulmuş olan BF3 paketleri nedir, necidir bilen var mı? Anladığım kadarıyla ilgili sınıfın tüm silahlarını ve eklentilerini açıyor, değilş mi? Eğer öyle ise süper

Dogru abi bende oyle biliyorum, parayla tum sınıflarin ve ayni zamanda araclarinda ozellikleri aciliyor sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emilgaz

quote:

Günaydın Herkese... Öncelikle server hayırlı olsun,günahı neyse bilelim, bildirelim. Bir de millet bişi sorucam PSN'de satışa sunulmuş olan BF3 paketleri nedir, necidir bilen var mı? Anladığım kadarıyla ilgili sınıfın tüm silahlarını ve eklentilerini açıyor, değilş mi? Eğer öyle ise süper

Dogru abi bende oyle biliyorum, parayla tum sınıflarin ve ayni zamanda araclarinda ozellikleri aciliyor sanirim.

Süper o zaman benim gibi süreksiz - nerdeyse hiç - oynayabilen ama ezik de kalmak istemeyen bedeviler için şahaneymiş. komple set çok pahalı ve gerekiz ama Engineer paketini alabilirim tabi kesin düşündüğümüz gibiyse

Başkanım yardım...

Arda ellerine sağlık ödemeler için pm atabilirsem sevinirim

3 haftadır grip yüzünden kafamı kaldıramıyorum offf :(((

• quote:

quote:

quote:

Süper o zaman benim gibi süreksiz - nerdeyse hiç - oynayabilen ama ezik de kalmak istemeyen bedeviler için şahaneymiş. komple set çok pahalı ve gerekiz ama Engineer paketini alabilirim tabi kesin düşündüğümüz gibiyse

Başkanım yardım...

Valla alan olmadi hic zaten hemen hemen herkesin hersey acik. Cokta ise yara bisey degil tavsiye etmem parana yazik

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

quote:

quote:

Başkanım yardım...

Valla alan olmadi hic zaten hemen hemen herkesin hersey acik. Cokta ise yara bisey degil tavsiye etmem parana yazik

+1

• Tamam o zaman

Bu arada başkanım geçmiş olsun ufaklık nasıl oldu umarım iyidir.
  • quote:

Tamam o zaman

Bu arada başkanım geçmiş olsun ufaklık nasıl oldu umarım iyidir.

Sukurler olsun daha yeni dustu atesi :)) cok saol kardesim. Bu gun tam iskenceydi bf3 te olmasa kafayi yerdim bu gun heralde. Huzuru jetimle goklerde buldum
  • Çok geçmiş olsun başkanım; Ya gençler ben de hiç işim yokmuş gibi killzone 3 multiye sardım. BF3 iyi güzel de, KZ'nun türkçe olması ve silahların özelliklerini anlamak falan çok zevkliymiş; yok mu bizden KZ'ye takılan kimseler?
  • Bi ara kz3 olanlar atalim bi multi ne dersiniz? Kimlerde var oyun?
    3 bu aksamki hatani affediyorum bidaha jetle pesimde gormim seni yoksa fizana surerim
  • abilerim iyi geceler, deniz , ozgur sizede iyi geceler.:))
  • Dukkani enson ben kapatirim ulen!!!
  • Adem abi bir iki kere gene heliyi çaktım idare et
    arkadaşlar tekrardan serverımız hayırlı olsun. pazartesi günü sitemizde banka bilgilerini paylaşırım kaç kişiyiz kaç TL yollancak bunun hesabını yapacak arkadaşlardan yardım bekliyorum. gönderme işleminin acelesi yok müsait oldukça yollarsınız. Sertan sambacıyı hazırda tut
    dükkanı kapıyorum iyi geceler
  • Dukkani acayim. Bize pazar farketmez epkyd ticaret 7/24 hizmetinizde
  • siteye yazamıyorum burdan cevap vereyim

hakan önce doğum gününü kutlarım ancak

ben sana köfte ısmarlamadım !!

kim di len o yemek ısmarladığım :bnl:

yoksa bot iddiaları doğru mu
  • Günaydın beyler... Dün kısa oynadım ama maçlar cok güzeldi teşekkürler, privatei ozlemisim bizim takımda yabancı kimse yoktu sanki. Çocuk aglayinca iyi geceler diiyemeden çıktım biraz ani oldu :).
  • bizim server sayısı 1 e düşmüş
    diğer serveri "forum donanım haber serveri" yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

bizim server sayısı 1 e düşmüş
    diğer serveri "forum donanım haber serveri" yapmışlar

Zaten bitane serverimiz var digeri Ardanin sahsi serveri bize server alana kadar acmisti

• 
Sayfa: önceki 42974298429943004301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.