Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42954296429742984299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın abilerim, herkese iyi haftasonları diliyorum, bizim evde mutfak tadilatta benim hafta sonu iyi geçmiyor.
  • Gunaydin millet.. Sabah 7 de dustuk İstanbul yollarina.. Gunesli guzel bir gun..
    Dunku bf3 oyunlari cok iyiydi.. Firat i emir erim yaptim bundan sonra boyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

Gunaydin millet.. Sabah 7 de dustuk İstanbul yollarina.. Gunesli guzel bir gun..

paso güldün zaten
  • Günaydın Millet, İyi haftasonları herkeze ;)
  • Günaydın dernek, birşey sormak istiyorum..!

Psn üzerinden bir oyun aldım ve bunu tanımadığım bir kişi ile kardeşlik kurarak paylaştım.
    Aynı hesapta oyunu aldıktan sonra psn wallet hesabımda 10 TL kalmış,
    ben bu parayı yeni bir oyun alarak ( tabii üzerine para ekleyerek) kullanmak istiyorum.

Sorum şu..?
    Alacağım yeni oyunu başka bir kişi ile kardeşlikte paylaşabilirmiyim?
  • Arkadaşlar günaydın; koğuş kalk!!!

Ameleyim, işteyim, mutluyum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

quote:

Gunaydin millet.. Sabah 7 de dustuk İstanbul yollarina.. Gunesli guzel bir gun..

paso güldün zaten

sizin komutan-asker ilişkiniz herkese örnek olmalı abi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eypsrn

Günaydın dernek, birşey sormak istiyorum..!

Psn üzerinden bir oyun aldım ve bunu tanımadığım bir kişi ile kardeşlik kurarak paylaştım.
    Aynı hesapta oyunu aldıktan sonra psn wallet hesabımda 10 TL kalmış,
    ben bu parayı yeni bir oyun alarak ( tabii üzerine para ekleyerek) kullanmak istiyorum.

Sorum şu..?
    Alacağım yeni oyunu başka bir kişi ile kardeşlikte paylaşabilirmiyim?

Hayir sadece eski paylastigin kisiyle paylasabilirsin.
    Aksam ulas abiyle baya uctuk ara ara ciktim girdim. Ama en guzel anim suleyman abiyle tanki aldik tunc roketi cakmak icin bize dogru kosuyodu gelisine top mermisini bi vurdum uctu gitti :)) ana cok guzel geliyodu dayanamadim:)))
  • teşekkürler.
  • Günaydın herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: ardarda1903
    yani nemesis alsaydım künyeni alırdım diyon. yat uyu saat 3 e kadar laf yetiştirirsin. gelde oyun oyna bari

arda merhaba. arkadaş listen dolu olduğu için seni ekleyemiyorum. bir kişilik yer açar mısın?
  • başkanım namlunun bana döndüğünü gördüm,

huleynnnnnnnnn derken toz bulutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncyt -- 31 Mart 2012; 14:37:32 >
  • server almışsınız.arkadaşlar hayırlı olsun.
  • quote:

Birak abi yaa kocaman anteni gormedin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Günaydın herkese

Deniz sen hangi yetkiyle EPKYD uyesini EPKYD serverindan atiyosun kardesim???

• quote:

Orijinalden alıntı: bo

quote:

Günaydın herkese

deniz çok ayıp adamları kendi serverından atıyorsun.... vay beeeeeeeeeeeee
  • Herkese gunaydin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Günaydın herkese

Öyle bı yetkim yok abi yabancıyı atıyordum yanlışlıkla oldu done done kusura bakma dedim fırat abiye Yanlışlıkla olmustu

• quote:

quote:

quote:

Günaydın herkese

Öyle bı yetkim yok abi yabancıyı atıyordum yanlışlıkla oldu done done kusura bakma dedim fırat abiye Yanlışlıkla olmustu

Server olayına daha bakamadım ama herkes istediği gibi birilerini serverdan atabiliyor mu ? Yoksa admin yetkisimi var sende Deniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

quote:

quote:

quote:

Günaydın herkese

Server olayına daha bakamadım ama herkes istediği gibi birilerini serverdan atabiliyor mu ? Yoksa admin yetkisimi var sende Deniz ?

Sabahları server bos kalmasın diye admin yetkisi vardıda kaldırdım suan o yetki yok artik yilmaz abi

• 
Sayfa: önceki 42954296429742984299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.