Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
125.872
Cevap
148
Favori
2.006.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Giriş
    1406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

quote:

Orijinalden alıntı: FATİH_SULTAN
    Defibrillatör ü elime aldımmmm diyodum ki malesef elime m320 almışım. Bi bastım güm. Noluyo dedim ilk başta kim ateş ediyo. Bi baktım elimde m320.. Bi kişiyi aldım orda istemeyerek. Kusura bakmayın oyunun verdiği heyecandan yanlış tuşa basmışım.

O mefta bendim anladım zaten, çok kişi yanlışlıkla sıktı o karambolde.

Tekrar kusura bakma Ersin.. Hatta bi aralar bıçağı bıraktım elimde Defibrillatör ile gezmeye başladım. Eğer o alet düşman enerjisi götürüyosa emin ol onunla da bikaç kişinin enerjisini götürmüşümdür.
    |
    |

• Yarbay
    5403 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

eci, herkesi atıyoruz rakip zayıf kalıyor köreleceğiz valla zayıf rakip ile oynamaktan.

Özgür, oyunda USAS kullanan beceriksizleri salladık, iyi oynayanları biz atmadık kendileri kaçtı

US PSN: ecimania
    TR PSN: Tyranno3aurusREX
  • Yarbay
    3672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

quote:

eci, herkesi atıyoruz rakip zayıf kalıyor köreleceğiz valla zayıf rakip ile oynamaktan.

Özgür, oyunda USAS kullanan beceriksizleri salladık, iyi oynayanları biz atmadık kendileri kaçtı

Arda abiye söyleyimde server a no usas eklesin. Atmak zorunda kalmayalım.

Abi diyorum fazla yüklenmeyin C yi almayın adamlar kaçmasın yok dinlemiyor bizimkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 30 Mart 2012; 10:02:55 >

• Yarbay
    13398 Mesaj
    quote:

Eheh bu geyik iyiydi akşam... Adam bipod kurmuş yere yatmış, atın... Level 1 adam beni vurdu, atın... X adam kafamı bozdu, gönderin karşıya...

Patlayan M-Comu geri koyun esprisi de iyiydi kim yaptı bilmilorum ama...
    quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

|
    |

• Yarbay
    3672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Eheh bu geyik iyiydi akşam... Adam bipod kurmuş yere yatmış, atın... Level 1 adam beni vurdu, atın... X adam kafamı bozdu, gönderin karşıya...

Buda çok iyidi. "Arda çok ölmüşüm bana bir 10 kill yazarmısın" Lokman abi yapmıştı galiba espiriyi.
    |
    |

• Yarbay
    5403 Mesaj
    quote:

Abi diyorum fazla yüklenmeyin C yi almayın adamlar kaçmasın yok dinlemiyor bizimkiler.

Seina'da adamlar base' den çıkamayınca bizim tankı onların doğduğu yere, hatta yasak bölgeye kadar girip bıraktım ve kaçtım ama yine bırakmadı bizimkiler adamları patlattılar tankı, katliam doğalarında var
    |
    |

• Yarbay
    5843 Mesaj
    Günaydınlar hayırlı cumalar

Dünki pıçak şöleninde,hem mesaj atıyorsunuz yerden kaldıranları kesmeyin.Hemde can kasap yılo bizi kesiyo nasıl olcek.Ayıp lan

birde madalya aldım diyor utanmadan..
    Bende dün pıçak savaşında MAV ı ortaya bıraktım spot puanı için MAV ı bile pıçakladınız.
    |
    |
    Gözleri dönmüş Özgür
    |
    |

• Yarbay
    2623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Günaydınlar hayırlı cumalar

Dünki pıçak şöleninde,hem mesaj atıyorsunuz yerden kaldıranları kesmeyin.Hemde can kasap yılo bizi kesiyo nasıl olcek.Ayıp lan

birde madalya aldım diyor utanmadan..

Son oyunda gördük bize dediğinizden sonra yanınıza gelmedik. Adam kaldırmanızı bekledik ama siz oyun yeniden başladığında olayı siz abarttınız biz mesaj atmadık durursunuz diye ama nafile gelen giden kesti yerdeki adamı 3er 4er kestiniz.

quote:

Bende dün pıçak savaşında MAV ı ortaya bıraktım spot puanı için MAV ı bile pıçakladınız.

Benim spawn aletinide kestiler 15 saniye durmadı. Ben de herkesin arasına c4 attım en az 7-8 kişi alacaktım c4 düğmesine basamadan kestiler. Yanarım ona yanarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 30 Mart 2012; 10:28:26 >
    |
    |

• Yarbay
    5403 Mesaj
    Dün gecenin bu videodan farkı yoktu

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=GUOt2Az7w_g&feature=player_embedded#!]

• Yarbay
    5843 Mesaj
    Ersin mesaj attıkdan sonra biz kesmedik.Fakat başda sen kestin.Sonra biz başladık.Ben madalya almasam da olurdu davete icabet ettim sadece.

anaokulugif.
    |
    |
    Gunaydin.
    Dün bıçak oyunlari guzeldi,biara yine yapalim,madalyasini almayanlarda almis olur.

Dun evde misafir vardi,oynayanlar rahatsiz olmasin diye sesi arada kapiyordum kulakligin,son oyunda millet iyice sıkılmıstı,karsi tarafa haber verelim falan derken,ben dedim herkes ates ettin anlarlar,megerse kulaklik kapali kalmis :))
    İlk ates eden ben oldum,zaten sonra herkes çekti silahlari,oyun devam etti :))
    Ama dun baya guldum,bu sabah bile nesem devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    şu bıçak savaşını kaçırdım ya ona yanıyorum valla anlaşılan güzel geçmiş:) inşallah bi dahakine katılcam,ayrıca şu server kiralama olayı da güzelmiş alabilsek iyi olur biz bize manyak mücadelelere girişebilriz, dün yılmaza da söyledim kayınvalide evden gitiiği gün 6 aylık server derneğe hediyemdir bu haberi de burdan veriyim istedim:)

Orijinalden alıntı: cartmanRR

Bora iyi yolculuklar kelebegim . Dönüş icin hangi elektronik aletlerini satican cok merak ediom.ulaş abi saygılar...

kelebek mi

Kanka tikkatli sür (uçağı!?)
    |
    |
    hayırlı cumalar arkadaşlar oyunlar çok zevkliydi. isteğinize göre akşam gene bişiler yapalım eci ile özgürü admin olarak ekledim istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz oyunu. server kiralama dün çok kısa bir süre içinde bitmiş sanırım hepsi kiralanmış benim aldığımda uzatma oluyorsa yakında uzatırım 3 aylık kiralarım. eci dün tabanca ile oynayalım diye mesaj atmışşın ama oyundayken ekrana gene düşmedi gece yarısı gördüm mesajı kusura bakma. Birkan a da teşekkür ederim gece gece bizim servere resim eklemiş
    Tünaydın millet,hayırlı cumalar herkese ;)
    |
    |

Ne Mutlu Türküm Diyene
  • Yarbay
    3672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ardarda1903

hayırlı cumalar arkadaşlar oyunlar çok zevkliydi. isteğinize göre akşam gene bişiler yapalım eci ile özgürü admin olarak ekledim istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz oyunu. server kiralama dün çok kısa bir süre içinde bitmiş sanırım hepsi kiralanmış benim aldığımda uzatma oluyorsa yakında uzatırım 3 aylık kiralarım. eci dün tabanca ile oynayalım diye mesaj atmışşın ama oyundayken ekrana gene düşmedi gece yarısı gördüm mesajı kusura bakma. Birkan a da teşekkür ederim gece gece bizim servere resim eklemiş

İlk işim denizi atmak olacak.
    |
    |

• Yarbay
    8246 Mesaj
    arda abı serverın kralı bendım bana bunu nasıl yaparsın hele ozguru oraya nıe yonetıcı atarsın anlamam sımdı kunyesını alıcam sonra oyundan atıcak benı olacak ıs degıl
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.