Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (3937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni arkadaşlar aramza hoş geldiniz

Hasan geçmişolsun

Ulaş 7. maçtan sonraki 2 maçımı peşpeşe yaptım sen birini yazmışsın
    ve dün itibari ile benimde maçlarım bitti
  • hasan geçmiş olsun

ankara etkinliği falan diyolla ne iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenon00

Günaydın dernek :)

Tekrar hoşbuldum arkadaşlar bende memnun oldum.

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

günaydın arkadaşlar.
    Evren aramıza hoşgeldin. Psn leri eklerken epkyd yeni üye diye belirtmeyi unutma aksi halde çoğu seni kabul etmeyecektir.
    Akşam harbi güzeldi.yanlız sizden sora iki oyuna girdim ikisindede acayip kötüydüm daha dorusu karşıdakiler komple kartaldı nefes alamadım çıktım yattım

eklemeyi dün yaptım açıklamaya "EPKYD Evren" yazdım bilginize :)

bf3 te daha çok yolum var herkes uçmuş biz daha level 2 :P biraz kasmak lazım.

rütbe işi kolay yeterki sen derneğe alış. Dün bi akşamda 4-5 rütbe birden atladım

• quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

Günaydın

Yeni arkadaşlar aramza hoş geldiniz

Hasan geçmişolsun

Ulaş 7. maçtan sonraki 2 maçımı peşpeşe yaptım sen birini yazmışsın
    ve dün itibari ile benimde maçlarım bitti

Hangi maçı yazmamışım? Düzeltiyim Adem..
  • Selam,

başkan siz dün 7-8 level nasıl atladınız ya. Bir girdim sizin oyuna sessiz sedasız karşılıklı 5 kişi oynuyordunuz.öyle boş serveri nerden buldunuz. karşı karşıya geçip bir birinizi mi vurdunuz naptınız.

Bu arada deryadan başka lider olan veya şampiyon olan var mı?
    deryayımı tatmin ediyonuz napıyonuz. arkadaş sürekli listenin tepesinde. Hani birileride alt sıralarda. arkadaş çok konuşuyor ama üst sıralarda göremedik yani.
  • Günaydınlar....

Bc deki robot işi güzeldi.Rütbe manyağaa olduk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

hasan geçmiş olsun

ankara etkinliği falan diyolla ne iş

26 sında Ankara da buluşuyoruz..Başkan da gelicek..
    @Serdal Derya dan sonra kupa yüzü gören olmadı...

Bu arada şu an ligte olmayıp yeni giren arkadaşlardan FİFA sı olan ve yeni turnuvalara katılmak isteyen bana bildirebilir mi?
  • ulaş abi, beni ekleyebilirsin. hani şampiyonlukda iddiamız yok ama her türlü şikeye açığım. hani istenilen adama çelme takma gibi. Defans da 7 adam oynatabilirim

şaka bir yana ekleyebilirsin abi beni. bir bakalım ortama. bf3 sıktı çünkü.
  • quote:

rütbe işi kolay yeterki

Günaydın Millet...

Başkanım Bende İsterim Rütbe Sürünüyorum adam akıllı silahım olmadığı için acıyın bana benide alın yamacınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraking34

ulaş abi, beni ekleyebilirsin. hani şampiyonlukda iddiamız yok ama her türlü şikeye açığım. hani istenilen adama çelme takma gibi. Defans da 7 adam oynatabilirim

şaka bir yana ekleyebilirsin abi beni. bir bakalım ortama. bf3 sıktı çünkü.

Serdal seni yazdım..Geçen turnuvadan torpillsin de istediğin takım emrine amade..
  • vay ulaş abim. seviyorum seni abicim ya.

Bu arada ayın 26 sını kaçırdık. Bende yarın ankaraya gidiyorum. bakanlıkta işim var. bu arada ANGARALILAR. havalar nasıl orda. günü birlik işimi halledip dönecem. soğuk mu?
  • Federasyon
    sende herşeyi bizden bekler oldun
    işin kolayına kaçıyorsun
    yedeğini şimdiden hazırlasakmı ne yapsak?

bana yanlış yapmayacaktın
  • quote:

Selam,

başkan siz dün 7-8 level nasıl atladınız ya. Bir girdim sizin oyuna sessiz sedasız karşılıklı 5 kişi oynuyordunuz.öyle boş serveri nerden buldunuz. karşı karşıya geçip bir birinizi mi vurdunuz naptınız.

deryayımı tatmin ediyonuz napıyonuz. arkadaş sürekli listenin tepesinde. Hani birileride alt sıralarda. arkadaş çok konuşuyor ama üst sıralarda göremedik yani.

öyle şey yaparmı koskoca başkan yakıştırdınmı gerçekten aşkolsun.bileğimizin hakkıyla aldık. engineer daki botu tamir ederek alıyosun puanları bi arkadaş botu koyuyo ve başlıyo bota sıkmaya bizde onu tamir ediyoruz emek var herşeyden önce
    Şahin sizi Murat a emanet ediyorum. Bu aralar ben yoğunum ay sonuda görev var fırsatım olmaz belki ama ps3 açtığımda bende yardımcı olurum. Murat duydunmu bu gençleri al rütbelerini yükselt.Etin senin kemiği benim ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 16 Kasım 2011; 10:40:50 >

• quote:

vay ulaş abim. seviyorum seni abicim ya.

Bu arada ayın 26 sını kaçırdık. Bende yarın ankaraya gidiyorum. bakanlıkta işim var. bu arada ANGARALILAR. havalar nasıl orda. günü birlik işimi halledip dönecem. soğuk mu?

serdal abi bende yarın ankaradayım abi. 5ten sora fırsatın olursa görüşelim eğer ozamana dönmezsen.yada bu akşam geliceksen bu akşam ankaradayım tunçlarla buluşucaz sende gel.
  • quote:

quote:

vay ulaş abim. seviyorum seni abicim ya.

serdal abi bende yarın ankaradayım abi. 5ten sora fırsatın olursa görüşelim eğer ozamana dönmezsen.yada bu akşam geliceksen bu akşam ankaradayım tunçlarla buluşucaz sende gel.

Ankara'ya kış geldi sıkı giyinin..
  • Hasan, geçmiş olsun abicim...
  • quote:

quote:

Selam,

öyle şey yaparmı koskoca başkan yakıştırdınmı gerçekten aşkolsun.bileğimizin hakkıyla aldık. engineer daki botu tamir ederek alıyosun puanları bi arkadaş botu koyuyo ve başlıyo bota sıkmaya bizde onu tamir ediyoruz emek var herşeyden önce
    Şahin sizi Murat a emanet ediyorum. Bu aralar ben yoğunum ay sonuda görev var fırsatım olmaz belki ama ps3 açtığımda bende yardımcı olurum. Murat duydunmu bu gençleri al rütbelerini yükselt.Etin senin kemiği benim ona göre

Yav başkan bu çömezleri girdikleri günderdir bana kitliyon.Bilmem farkındamısın..

Psn den oyun inecek öğret,al bunlara rütbe kazandır.Bunlar adamdan rütbe söker kendilerine takar...

ehöm taam burakcığım Akşam gelin leyn izmir çetesi şahin...

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

quote:

quote:

Selam,

Yav başkan bu çömezleri girdikleri günderdir bana kitliyon.Bilmem farkındamısın..

Psn den oyun inecek öğret,al bunlara rütbe kazandır.Bunlar adamdan rütbe söker kendilerine takar...

ehöm taam burakcığım Akşam gelin leyn izmir çetesi şahin...

2011 / 4 tertip (...) emirlerinize hazırdır komutanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

Federasyon
    sende herşeyi bizden bekler oldun
    işin kolayına kaçıyorsun
    yedeğini şimdiden hazırlasakmı ne yapsak?

bana yanlış yapmayacaktın

26 sında başkandan rendevu aldım..Senin işi halletçem o zaman..
  • Burakçım,

ben akşam otobüsle gelecem Günü birlik arabayla gelip gitmek masraf ne gerek var dedim. gece ulusoyla gelecem saba h erken orada olacam kısmetse. bakanlıkda işim öğleye kadar bitermi bilmiyorum. bir kaç arkadaşla buluşacam. Saat 5 diyon. O saate kalırım yav başkan. bir yüz cemalini göreyim bari. akşam atlar bir otobüse gelirim. nasıl olsa aşti 24 saat açık
  • 
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.