Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21372138213921402141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günaydın arkadaşlar
  • Hayırlı işler bol güneşler
  • günaydın arkadaşlar. sabahdan işlerim vardı biraz. yeni gelebildim işe. trafik fena yaw
  • Günaydın arkadaşlar, herkese hayırlı işler bol kazançlari.
  • hayırlı işler dernek,,,

arcelik lcd imi yapamadı yenisini gönderiyor. tam da garantsi bitiyordu cok sevindim cok. hdmi falan yokdu bozulan da yeni gelecekte var... walla son günlerin en güzel haberi benim açımdan

şenolum yeni yer nerdeydi?
  • evet dün bc2de az da olsa mg3 denedim çok sapmıyor eskisi gibi geldi.
  • günaydın arkadaşlar
  • dün bc2'ye girdim biraz oynadım sisnirden kapattım çıktım. hiç zevk vermedi, kafamı kaldıramadım ki oyun oynayım, hemen vuruyo adamlar

orcun istanbul buluşması yazmışsın, nedir abi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

dün bc2'ye girdim biraz oynadım sisnirden kapattım çıktım. hiç zevk vermedi, kafamı kaldıramadım ki oyun oynayım, hemen vuruyo adamlar

serdar yazdım ya

ultra mega istanbul buluşmasını amasrada yapacağız.
    çok kalabalık olacağımızdan, şehir kapatalım diye düşündük

neyse şaka bir yana haftasonu amasraya gideceğim ailecek, gelmek isteyen olursa diye belirtme gereği duydum.
    amasra mükemmel bir yer

ekleme : serdar dün ping problemi vardı. ama bizim squaddan künye almışın haberleri aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offendicula -- 12 Mayıs 2010; 10:35:55 >

• Selam

BC2 de hardcore oynayan arkadaşlar asaf 12 diye shotgun tarzı bir silah var 6 mermili bu silahın iki özelliğini ;1.si menzil arttırımı , 2. si hasar oranını

yükselt seçeneklerini seçin ve oynayın bakın nasıl oluyor uzaktaki adamı 2 mermide hallediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

quote:

dün bc2'ye girdim biraz oynadım sisnirden kapattım çıktım. hiç zevk vermedi, kafamı kaldıramadım ki oyun oynayım, hemen vuruyo adamlar

serdar yazdım ya

neyse şaka bir yana haftasonu amasraya gideceğim ailecek, gelmek isteyen olursa diye belirtme gereği duydum.
    amasra mükemmel bir yer

ekleme : serdar dün ping problemi vardı. ama bizim squaddan künye almışın haberleri aldık

Orçun Amasranın biraz daha ilersi ,gideros koyu .az daha geçince Cide, yani benim köyüm . gitmişken orayada uğra kanka

Bu arada amasra gerçekten mükemmel biyer , tabi benim memleketinde ordan aşağı kalır bi yanı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cartmanRR

hayırlı işler dernek,,,

arcelik lcd imi yapamadı yenisini gönderiyor. tam da garantsi bitiyordu cok sevindim cok. hdmi falan yokdu bozulan da yeni gelecekte var... walla son günlerin en güzel haberi benim açımdan

şenolum yeni yer nerdeydi?

İşyerimi soruyosun galiba. Bizim klop barışa komşu oldum İşyerlerimiz aynı gibi bişey oldu.
    Yeni yerimiz gene aynı muhit içersinde, sadece 1-2 sokak kaymış olduk. Yeni yerimizede hızla
    alışıp, işlerede harıl harıl sarıldık kanka..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar TV konusunda tercihimi yaptım. Hanım büyük ekran isteyince teknosadan Samsung 46B620 aldım, fiyatı 2499 tl/10 taksit. Yorumlar için teşekkürler, umarım tercih doğrudur sıkıntı yaşamam

hayırlısı olsun kardeşim....

Teşekkürler
  • Amasra dediniz, aklıma Barış Akarsu geldi.Heykelini yapmışlardı, en son bildiğim.Gidersen Orçun bir resim isteriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

quote:

quote:

Arkadaşlar TV konusunda tercihimi yaptım. Hanım büyük ekran isteyince teknosadan Samsung 46B620 aldım, fiyatı 2499 tl/10 taksit. Yorumlar için teşekkürler, umarım tercih doğrudur sıkıntı yaşamam

hayırlısı olsun kardeşim....

hayırlı olsun. Tv yi çok iyi almışssın. Teknosa da indirim mi var yaw? Genelde en yuksek fiyatlar ordadır? Bu tv yi inceledim en ucuz 3.300 diolar yanlıslık yapmıs olmasınlar

Yok yaw tekrar kontrol ettim elimde sözleşmenin kapı gibi kopyası var fiyat doğru üsteik 200 tl lik indirim çekide veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur23

Bende 46A656 var. Görüntü kalitesi iyi, ses kalitesi çok iyi değil mutlaka set bağlaman lazım. En rahatsız olduğum konu ise kaynak geçişleri için kumandada tek source tuşu yapmış olmaları. Atıyorum PS3'ten uyduya geçeceksin 3-4 kere tuşa basman gerekiyor. Onun dışında çok iyi bir sistem, benim evdeki 2. Samsung LCD.

quote:

Televizyon işyerinde sadece sunum amaçlı kullanılacak, o yüzden ne ses ne kaynak değiştirme sorun olmaz Yoksa ben plasmacıyım evde de plasmam var ve çok memnunum yenisinide alacak olsam plasma alırım,

• Cümleten selamlar,

Abicim ben frapan mırapan bilmem, ama bana göre bana ilk buluşmada vişneli kremalı çilekli pasta ısmarlayan kişi en frapan kişi olacaktır ehehe (bir pastaya sattık frapanlığı bee)
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

quote:

serdar yazdım ya

amasra mükemmel bir yer

heheeh bende sandım istanbula geliyosunuz tüh amasraya gezmeye mi götürüyosun yengeyi gerçi kesin bi işin vardır senin yoksa nerdeeee eheheheh

evet evet dün biraz künye toparladım özellikle gökhan'ın künyesi çok çılgın bişey altın mıdır nedir bi de arkadan dolanıp binaya girip içerdeki zavallı, hiç bir seyden haberi olmayan, binaya kimin neyin girdiginden bi haber olan çağatay ve hasan'ın künyelerini bi çırpıda alıverişim şahaneydi

• Lost 15. bölüm harikaydı, adanın sırrını açıkladılar sonunda
  • 
Sayfa: önceki 21372138213921402141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.