Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: offendicula

çook güzel bir oyun

• Sen de geliyorsan rdr'ye tamamdır Bülent abi
  • rdr ye dayımda geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 11 Mayıs 2010; 18:59:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21
    quote:

Orijinalden alıntı: blazek
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: offendicula
    hala full sürüm diyor adam yaw
    gökhan çılgınlaşma pls ( konu hassas )

Bunda gülünecek olan nedir...bakıyorum bakıyorum..şöyle bir düşünceye vardım.
    Bu iki şıktan biri olması gerek
    1 Benim yazdığıma gülüyorsun..: ki ozaman bende asıl komik olanın ne olduğunu yazayım ki, ucu sana çıkabilir.
    2-Yazdığımız konuya gülüyorsun..: ki ozaman bende asıl komik durumda olanın ne olduğunu yazayım ki, yine ucu sana cıkabilir.

ikiside değil sevgili bülent abi.ben orçun un yani yeter artık diyerek gözümün önüne gelen yüz ifadesine gülüyorum.Neden üstüne alındın anlamış değilim.Yaş olarak büyüğüm olduğun için,bu konuda daha fazla yorum yapma gereği duymuyorum.Uslubunu hak ettiğimide düşünmüyorum.

Sevgili Murat, ben Orçuna güldüğünü anlamadım. O yüzden. özürler

• Bizi farklı yapanda aramızdaki abi kardeş ilişkisidir.Her zaman dayımsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 11 Mayıs 2010; 18:59:54 >
  • Tam araya girip "yanlış anlaşılma vaaaarr, duruuuuun, siz kardeşşsiniiiiiizzz, hayııIIIIIıııIIIIııRRrrrrr!!!" diyeyim diyordum ama sen özür dileyerek düzeltmişsin abi yanlış anlaşılmayı. İşte budur diyorum, bu konular bizi bozmasın diyorum ve cuma günü konsere bekliyorum abicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Tam araya girip "yanlış anlaşılma vaaaarr, duruuuuun, siz kardeşşsiniiiiiizzz, hayııIIIIIıııIIIIııRRrrrrr!!!" diyeyim diyordum ama sen özür dileyerek düzeltmişsin abi yanlış anlaşılmayı. İşte budur diyorum, bu konular bizi bozmasın diyorum ve cuma günü konsere bekliyorum abicim

Her zaman .Kahtalı mıçe vss sevenleri beklerim.sonra ben bunu beğenmedim demek yok.
  • quote:

ne demek abi seni böyle bir düşünceye sevk edecek bir şey yaptıysam ben özür dilerim.Bizi farklı yapanda aramızdaki abi kardeş ilişkisidir.Her zaman dayımsın

Sevgili Murat, çok frapansın teşekkürler.
    Bütün gün araba servisteydi, başında bekle, karnımda açıktımı sana..
    o hırsla sağa sola bakarken..

(zaten o yazdığımı sildim, farkındaysan, bir yalnışlık oldu diyelim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazek -- 11 Mayıs 2010; 19:08:58 >
  • bin mukabele dayı.Büyükler severde döverde değilmi.
  • quote:

bin mukabele dayı.Büyükler severde döverde değilmi.

Her an yine dövebilirim..sen hazır ol tabiki
  • Bende 46A656 var. Görüntü kalitesi iyi, ses kalitesi çok iyi değil mutlaka set bağlaman lazım. En rahatsız olduğum konu ise kaynak geçişleri için kumandada tek source tuşu yapmış olmaları. Atıyorum PS3'ten uyduya geçeceksin 3-4 kere tuşa basman gerekiyor. Onun dışında çok iyi bir sistem, benim evdeki 2. Samsung LCD.

quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar TV konusunda tercihimi yaptım. Hanım büyük ekran isteyince teknosadan Samsung 46B620 aldım, fiyatı 2499 tl/10 taksit. Yorumlar için teşekkürler, umarım tercih doğrudur sıkıntı yaşamam
  • quote:

quote:

ne demek abi seni böyle bir düşünceye sevk edecek bir şey yaptıysam ben özür dilerim.Bizi farklı yapanda aramızdaki abi kardeş ilişkisidir.Her zaman dayımsın

dayi eklesene sende arabani sitemize gencler araba görsün rdr ye kesin bekliyorum seni dayi.rdr sertifika programida ac ama

• quote:

quote:

Abi su `frapan` i ne anlamda kullaniyorsun bi aydinlatirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: SMaN

quote:

quote:

Çilekli, fişneli, böğürtlenli pasta manasında

• quote:

Sevgili Süleyman, şu anlamda kullanıyorum:
    Frapan:Göz alıcı, göze çarpıcı, alımlı, çekici, yakışıklı, hoş anlamına gelir
    bir örnek verelim mesela..cümle içinde kullanalım:
    -Epkyd başkanı Rıza Taşkın çok frapan bir arkadaşımızdır...diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazek -- 11 Mayıs 2010; 21:52:52 >
  • Bülent abi o saydıklarının hepsi ben miyim ya, neymişim be Ya da pardon sadece misal olarak kullanıldı onlar demi, üstüne alınmayayım o zaman boşuna
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur23
    Adem hocam, cevabım çok sert değil, sonuçta burası oyun forumu, burada siyaset konuşulmaması daha doğru olur. Hassasiyetlerimiz farklı olabilir. Biraz da spekülasyon yapıyor olman "ama çok kısa kaydını vermişler, demekki full sürümü ile tehdit ettiler baykalı ki istifa etti ", beni rahatsız etti. Bunlar bence doğru değil. Kimisi uzman diyor 40 yerde, kimisi diyor 12 yerde yapıştırma tespit edildi, daha doğru mu değil mi belli değil, doğruysa da bizi ne kadar ilgilendirir, bize ne zararı dokunmuş (doğruysa bile, hangisi daha büyük ahlaksızlıktır, kimsenin görmediği, bilmediği bir şekilde, karşılıklı istekle cinsel münasebette bulunmak mı, belirsiz kaynaklarla gemicikler almak, bakan olarak bir üründe ithalata kota koyarken bundan 1 hafta önce oğlumuzun o üründe Türk tarihinin en büyük ithalatını yapması mı vs vs.. tartışılır) .. neyse onu da konuşmayalım, bunu da konuşmayalım ..
    quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza
    Sevgili Özgür
    Türkiye'nin çalkalandığı bir olay hakkında burada bir yorum yapmanın neyi yanlış anlamış değilim
    kaldı ki ne bir hakaret nede bir övme yorumu yapılmamış
    senin bu kadar sert karşılamana bir anlam veremedim

Türkiye bu olayla çalkalanıyorsa bu bizim hala 3. dünya ülkesi olduğumuzun bir göstergesidir.
    Ama daha 10 gün önce 12 yaşındaki kız cocuklarına yapılan olaylarla hiç çalkalanmıyor nedense..
    Elin Berlusconisi, Clintonu yapınca böylede çalkalanmıyor yahu,
    amma meraklıymışsınız alemin fingirdeşmesini izlemeye,
    Sen alemin fingirdeşmesine bakma, yenilen haklarına bak sadece.
    Sen, senle alenen fingirdeşenlerin farkına vardığın zaman zaten değişmiş olacak herşey..

Geçen hafta Eskişehir İl Eğitim Müdürü, çok çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla,
    -Çocuklarımızı hayal dünyasında dolaştırmayacağız, hayal kurdurmayacağız
    -Barbi bebekler müstehcendir, insanı tahrik ediyor filan gibi açıklamalar yaptı.
    (okul çantalarına bizden güzel örnekler bastırarak, cocuklarımız bunları kullanacak diye ekledi
    ve de gururla keloğlan resimlerini gösterdi.....)
    Keloğlana bişi dediğimiz yok, elbette sevimli bir kahramandır ama..Müdür beyin dediği gibi
    bırak hayal olmayı, hayalin en önde gidenidir. Sen kalkıp köyden geleceksin bide padişahın kızına talip olacan,
    gökten 3 elma düşürecen..sonada kaf dağını aşacan...Keloğlanın keli kimseyi tahrik etmediği sürece
    her türlü hayaller serbesttir.
    Ulen bari cocukların hayallerine karışmayın...insanoğlu hayaller sayesinde bugüne gelmiştir.
    Jules Werne 'Denizler altında 20000 fersah' kitabını yazdığında bu ne ya diyenler
    Daha sonra kutupların altından giden atom denizaltısı nıu görünce utandılarmı acaba.
    Aynı yazarın 'aya yolculuk' ise daha başka bir örnektir.
    Burda say say bitmez..bilgisayarlar bir hayalle başlamıştır..PS3 'de hayallerin sonucudur.

Barbi bebekten taciz olan, damacanaya bıyık bukarak bakan, elbetteki 12 yaşındaki kız cocuklarına ne düşünüyordur.
    alemin fingirdeşmesi tabiki tap (TOP of List) yapar burda. hele fingirdeşen şahıs,
    senin, benim hayatımda hiç bir rolu bile yokken biçare yaşantılarda tek engel görünüyorsa..

Arkadaşlar abiler;
    Meseleye böyle anlayamadığım garip bir tutumla yaklaşmanıza halen bir anlam veremedim.
    Olay 3. sınıf insanların yaşadığını iddia ettiğiniz 3. dünya ülkesi sandığınız ülkemizin, sapıklarının yaptığı müstechen veya mide bulandırıcı ifşaatlarının ilgimizi çekmesi ve gündem olması meselesi kadar basit bir olay değil.

Mesele ülkenin %21 (veya daha fazla) lik bir kesiminin temsilcisi olarak bulunduğu makamda, hatta ülkenin kurucusu olan bir partinin en tepesindeki şahsın, böyle basit hatta tiksindirici bir konuyla gündeme oturması..

Tüm bu yorumlarınızdan sonra; Benim, bu haltı eden bi adamın kasetinin veya 10 kez montajlanmış görüntüsünün ifşa edilmesinden haz duyan biri olduğumu veya ülkece böyle insanlar olduğumuzu ima etmeniz bakış açılarınızın ne kadar kısır ve yanlış olduğunu gösteriyor..

Dün nasıl aynı makamlarda at koşturan adamın oğlunun gemicikleriyle veya kabuksuz yumurta fabrika sahibi oğullarıyla acımasızca ve alay edercesine fikirlerimizi yansıttıysak, bu gün gündeme düşen bu olayda da tabiki gerçeklerin ne olduğunu anlayana kadar deşmek araştırmak, söz konusu videoyu birde kendi gözümle görüp ondan sonra hak verecek veya yargılayıp ayıplayacak olmak istediğim için videonun orjinalini siz dostlarıma sormuş olmam mı ayıp??? bunun neresi yanlış???
    Bunlardan rahatsız olabilmeniz asıl beni 3. dünya insanlarından mıyız sorusuyla muhattap etmiştir haberiniz olsun.

Bunu yapan en radikal bilmemne gazetesinin yazarı veya bilmem ne partisinin en tepesindeki adam da olsa tavrım aynı olurdu.

Ayrıca demezlermi adama "hırsızın hiç mi kabahati yok" diye..

Her neyse ben yine bildiğim gibi yapıp eleştirilen videoyu izledikten sonra kararımı verecek ve gelecekte işin aslı ortaya çıktığında da malum şahsı hakettiği makama yerleştireceğim.

Açıklamalarım umarım yeterli olmuştur.

Ben böylece olayı başlatan şahıs olarak noktayı koydum.

Saygılar.

• Arkadaşlar, Adem abi; bu konulara burada girerek ciddi bir şekilde konu dışına çıkmış bulunuyoruz ve bu da hem kişilere hem de bu başlığa admin müdahalesi getirebilir. Bu konu devam edecekse kendi özel sitemiz var; açın başlığı orada dilediğiniz gibi rahat rahat konuşun, tartışın fikir beyan edin. Sitedeki forum başlığı yetmezse sohbet kısmı var vs.

Yani lütfen bu konuyu burada devam ettirmeyelim bu başlığın iyiliği için,

Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum
  • quote:

quote:

Sevgili Süleyman, şu anlamda kullanıyorum:
    Frapan:Göz alıcı, göze çarpıcı, alımlı, çekici, yakışıklı, hoş anlamına gelir
    bir örnek verelim mesela..cümle içinde kullanalım:
    -Epkyd başkanı Rıza Taşkın çok frapan bir arkadaşımızdır...diyebiliriz.

tamamdir abi icim rahatladi
    hani yani modada kullaniyorlarya transparan kiyafetlerde falan ondan sordum...

• quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Bülent abi o saydıklarının hepsi ben miyim ya, neymişim be Ya da pardon sadece misal olarak kullanıldı onlar demi, üstüne alınmayayım o zaman boşuna

şiişşt ayda yılda bir bana frapan dedi dayım.Adapazarı çık aradan....
  • 
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.