Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uc 2,Mutlaka oynanması gereken bir oyun.İlk çıktığında dayanamayıp oynamıştım.Hikayenin başdan başlaması çok iyi düşünülmüştü ayrıca.75 e alıp 80 e satmıştım.Bereketli oyun
  • Arkadaslar ne zamandır aktif olarak yazamıyorum işlerimin yoğunlugundan sımdı bıraz rahatladım dedıgım anda laptopun kapagından tuhaf sesler gelıyor sankı kırılacak gıbı yarın servıse gıdıyor bakalım kac gunde gelecek bılmıyorum yıne uzun bır sure buralarda olamıyacagım sanırım:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: RH1611

quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

Günaydın

Serdal bu güzel buluşma için bende sana teşekkür ederim

keyifli bir gün geçirdim sayende

Serdal seninle her türlü yemek organizasyonuna varım
    maşallah sende benden aşşağı değilmişsin (o ne göbek? :)) )

aslında birhafta sonu kahvaltı oranizasyonu yapsak nasıl olur
    istanbul da güzel kahvaltı yapabileceğimiz bildiğim bir kaç yer var

EPKYD ne dersiniz?

adem abi herkese bişeyler ısmarlıyosun bana bişey yok mu şaka bi yana kahvaltı etkinliğine Allah kısmet ederse ben varım..

sana menemen yapıcam ellerimle

• bu saat itibariyle 41 oldum lütfen selam verin yanımdan geçerken
  • arkadaslar bisey soracam, ben almanyada yasiyorum ps3 home girince trdekileri göremiyorum degilmi?
  • Arkadaslar. Bu sabah da dukkani ben acayım o zaman.

Aksam private match dan doğru dürüst oynayamadan çıkmak zorunda kaldım.
    Malum patron baskısı o an etkin çıktı ;(
    Taşkın ve Hasan çıktıktan sonraki ilk macı yapacaktım ama bu sefer de ps3 kilitlendi.

kusura bakmayın,

RDR icin liste yapılırsa beni de sayın.

Çok selamlar.
  • Günaydın arkadaşlar.

quote:

Orijinalden alıntı: MuRat.exe

arkadaslar bisey soracam, ben almanyada yasiyorum ps3 home girince trdekileri göremiyorum degilmi?

Home hakkında bilgim yok fakat PSN gibiyse görebilirsin.
  • günaydın beylerr...
    başkanın bc2 jubilesi güzeldi, ama private ta çok oyalanıyoruz buda açık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_
    bu saat itibariyle 41 oldum lütfen selam verin yanımdan geçerken

Tebrikler kardeşim;)

Günaydın arkadşlar. Benim mw2 aşkım geri geldi, dün akşam sürekli S&D oynadım. Gitgide alışıyorum.
  • Herkese günaydın
  • herkese günaydın

bakalım bu akşam bc2 için yama gelmesi lazım

dün akşam survivor heroes and villian 20x11 seyrettim
    akt yazı geldiyse bu akşam da 20x12 seyredeceğim. acayip güzel

o bitti. inci sözlük twitteri çökertmiş. ( bug bulmuşlar) onu okudum baya bir güldüm yazılanlara. keşke baştan yakalasaydım da ekleyeceğim 1-2 kişi vardı onları eklerdim. ( şimdi düzelmiş )

son olarak da gogolun kitabına devam ettim. artık bu akşam güncelleme ile devam ederim bc2 ye dedim
  • günaydın dernek,

taşkın oyunu hasan bana sattı. ben oynamalık istemedim arşivime koyacagım cünkü :)
    sana kopya olanı göndercek herhalde :)

akşam squad rush flan oynadık güzeldi muhabbet. taşkına veda partisi de iyiydi ama bir resim çekmeyi akıl etmedik. :)
  • günaydın dernek.
    Akşam psn listemi bir kontrol ettim.dernekte üye olan yeni arkadaşlardan 9u listemde yok yani psnde eklememişler.Eklesinler demiyorum demekki bu halde durumdan memnunlar.
  • günaydın dernek

anaaa, sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0limpiyat -- 11 Mayıs 2010; 8:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

günaydın dernek.
    Akşam psn listemi bir kontrol ettim.dernekte üye olan yeni arkadaşlardan 9u listemde yok yani psnde eklememişler.Eklesinler demiyorum demekki bu halde durumdan memnunlar.

edit: kural ihlali yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offendicula -- 11 Mayıs 2010; 8:57:10 >
  • Herkese günaydınlar.Psn aldığımda ilk iş arkadaşlarımı eklemek oldu.Özellik ile burada görüştüğüm kişiler.Bir tek BRSNZR Arkadaşı ekleyemedim.Hata verdi anlıyamadım.Uefa da aynı grupdayız kensidi beni eklerse iyi olur.
  • Bazı arkadaşlar bana teklif göndermiş.Ama kabul ettiğimde hata veriyor.Anlamadım
  • gunaydin dernek
  • günaydın arkadaşlar.
  • Herkese selamlar. Dün private maç zevklişydi. Gerçi hardcorda bazı arkadaşlar satış yaptı orası ayrı konu.

Privatede çok oyalanılmasının sebebide muhabbet daha ön plana çıkıyor. Ondan hemen oyuna girilemiyor. Bi de ne oynanacağına dernek olarak bir karar versek daha iyi olcak.En azından oyalanma olmaz. Ama dün Bc baya zevkliydi.

Rdr ye gelince biraz beklemek lazım. Fiyatlar bir süre sonra pişman edecek kadar düşüyor. Bu nedenle aceleci davranmayacam. Siz yarış atlara binerken ben katırla gitmeye razıyım artık. Malum yem parasınıda çıkarmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.