Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu limited işini bi çözsek geçecemde sırf o yüzden beklemedeyim.

Murat, Fiyat indirimi fazla yapmıyorlar topluda alınsa zaten tutmadıda. BC2'de prenses indirim falan demişti ama olmadı bi şekilde.
  • Taşkın bc2 yi satmışsın hayırlısı olsun . bu arada uc2 alırsan 1.bölge almaya çalış , anladın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hharas

Şu limited işini bi çözsek geçecemde sırf o yüzden beklemedeyim.

Murat, Fiyat indirimi fazla yapmıyorlar topluda alınsa zaten tutmadıda. BC2'de prenses indirim falan demişti ama olmadı bi şekilde.

limiteddeki özellikler sadece single da geçerliymiş diye duymuştum.bence metal kutu olmadıktan sora limitede gerek yok.haa kz2 gibi metal kutulu olsaydı kesin lmt alırdım.
  • Barış; tamamdır abi, söz konusu sen isen sattığım arkadaş 3 gün sonra bana geri verir üstüne para verip

Erol; abi benim de bir gün UC ikim olacka, hissediyorum Bu arada Bioshock2 takas ya da satış diye ilan açtım tekrar. Satılırsa UC2 alacağım, zaten takasa da UC2 yazdım. Olacak inşallah bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Taşkın sattığın kişinin psn ini açıkla pıçakla her gece üstüne oynıyım yarı fiyatına sana geri satsın 1 hafta sonra

vallaha yapar.3 günde adamı bıktırır bu barış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: senoldursun

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Taşkın sattığın kişinin psn ini açıkla pıçakla her gece üstüne oynıyım yarı fiyatına sana geri satsın 1 hafta sonra

vallaha yapar.3 günde adamı bıktırır bu barış..

barış adamı delirtis kesin. dün davet attık karşı takıma düştü. allahtan yer acıldı da geldi aramıza. yoksa oyundan cıkana kadar zorluyor insanı. zıp zıp başım dönüyor onu takip ederken....

• Ben genede bir fiyat alma taraftarıyım.Burdan toptancıya soralım mesela 10-15 kişi alacağız diyerek.Bakalım fiyat ne olacak

gerçi daha önce denenmişse lafım yok...
  • Abi linteki başlığa bir bakın Ersin kardeşim döktürmüş resmen.Boşuna almıyor bu adam Platinum tropileri.Tebrikler kardeşim.
    http://evlipskullanicilari.ning.com/forum/topics/arabalarimiz-araclar-hakinda?commentId=3267923%3AComment%3A12558&xg_source=msg_com_forum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38
    Abi linteki başlığa bir bakın Ersin kardeşim döktürmüş resmen.Boşuna almıyor bu adam Platinum tropileri.Tebrikler kardeşim.
    http://evlipskullanicilari.ning.com/forum/topics/arabalarimiz-araclar-hakinda?commentId=3267923%3AComment%3A12558&xg_source=msg_com_forum

Hakikaten bu sevgili Ersin bir canavar..

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Ben genede bir fiyat alma taraftarıyım.Burdan toptancıya soralım mesela 10-15 kişi alacağız diyerek.Bakalım fiyat ne olacak

Arkadaşlar benim devamlı aldığım bir yer var mesela
    ben pazarlık yaparım
    prensesi de yoklarız

başka alternatifde varsa yazın şansımızı deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Ben genede bir fiyat alma taraftarıyım.Burdan toptancıya soralım mesela 10-15 kişi alacağız diyerek.Bakalım fiyat ne olacak

Arkadaşlar benim devamlı aldığım bir yer var mesela
    ben pazarlık yaparım
    prensesi de yoklarız

başka alternatifde varsa yazın şansımızı deneyelim

budur.

• Valla ben rdr nin önsiparişini GG den verdim.Penses ile mesajlaştım.99 tl ye indiler bende aldım.Çıktığı gün benim olmalı o oyun.......
  • Abi ben varım her yola, eğer şoptu çıkış tarihinden önce ilgili yerlerden bir fiyat alırsanız nereden alacağımızı netleştiririz
  • benim kast etmek istediğim de bu işte.bir çıksın fiyat alalım huraa dalmayalım. herkes bir yerden.10-15 adet için illa yapacağı bir güzellik olur.Yoksa shopto dan vss den almak kolay.Burdan alacak arkadaşlara duyuralımda birlik te hareket edelim,diye düşünüyorum
  • Spot piyasa hiç belli olmuyor. Bir bakıyorsun biri 130 TL çekmiş diğeri 90 TL. Çıktığı günü bekleyip en iyi fiyatı verenden almak en iyisi. Acele etmeyin bence, şu an fiyat aldığınız yer bile o gün diğerlerine göre kötü fiyat verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567
    Arkadaşlar merhaba..3 günlük İstanbul macerasından dün akşam döndük..İlk gün Gökhan Adem sağolsun aradılar davet ettiler ama zaman darlığından onlara katılamadım..Şimdi pide ve pier lotide kahve olayını duyunca pişman oldum valla..

Ereğliden İstanbula 2.5 saatte gittikten sonra Otoyol gişelerden çıkıp nişantaşına geçmemiz 3 saate yakın sürdü..Cuma öğleden sonra bu trafik aklım almadı valla..3 saatlik yolda İstanbulun trafik sorununu çözücek mucize formülü buldum bu arada: Her iki köprüyüde yıkıcaksın..Bakın o zaman trafik kalıyor mu?

Bu arada kız kulesine yemeğe gittik..Yemek yenen yerde manzara yok..Kulenin küçücük camları dışında cam olmadığı için yemek yerken hiç bir şey görülmüyor..Boşuna kız kulesine yemeğe gitmeyin yani..Boğaz turundan sonra kız kulesine gittik..Sadece Boğaz turu yeterli kız kulesi yemek kısmı gereksiz...

Pazar günü Optimumda Samsung bayisinde 3D tv denedim..Gözlerime inanamadım..Sinemalardaki 3D olayının aynısı..Ben bu kadar başarılı bir sistem oluağına inanmıyordum açıkçası..Oyunlar dehşet olur muhtemelen..Sony nin 3D tvleri haziranda çıkıyormuş ve her tv alana 4 adet 3D ps3 oyun verilecekmiş..:İlk fırsatta almak üzere alışveriş listeme 3D tv eklenmiş oldu..
    Ses sistemi sorununu çözemedim daha MM de fiyatlar çok iyiydi ama hep eski modeller mevcuttu sony 2400 es için baya düşündüm ama karar veremediğimden kaldı.

Tunç hocam harbi mühendismiş bu arada Baahousedaki elemalarla ses yalıtımını konuştuk onlarda taşyünü en iyi ses yalıtım malzemesi dediler..5cmlik düşük yoğunluktaki taşyünlerini tavsiye ettiler..Sinemalarda 30 cm lik kullanılıyormuş..Akustik plakalar vardı..Süngeri küçük piramitlerle kaplamışlar yankıyı kesmek için..Maliyet baya yüksek çıkıcak gibi .. Küçük bir odanın ses yalıtım kabaca 1000 liraya hallolucak galiba..

@dreadknight hocam keşke konuşsaydın..hanımı kıyafet bölümüne yolladıktan sonra 2 saate yakın mm de takıldım..arada sigara molası için balkona çıktım..modem kısmından hızlı geçmişimdir genelde ses ve ps3 kısmındaydım..Turuncu tişörtümle beni nasıl bir daha göremedin onu anlamadım:)) Hanım zorla turuncu tişört aldı dün giymek zorunda kaldım da..:))
    @Çağatay anladım..Bu ay yerler açılacak o zaman daha ayrıntılı konuşuruz..

Keske Ulaş Hocam.
    Ben de aynı mesaide idim. Hanım annesi ile alışveriş yapmaya çalışırken? (cunki bakıp bakıp yine birsey begenip alamadı;) biz de kayınpeder ile vakit öldürüyorduk.
    Neyse artık bir dahaki sefer diğer istanbullular ile bir buluşma yaparız inşallah.
    T-shirt güzeldi canım yengeye laf etme, yerin kulağı var demişler ;))))
    çok selam

• Evet arkadaşlar az önce Hasan'ın güzel bir kıyağı sayesinde UC2'ye en nihayetinde sahip olabildim. Çağatay iyi bak oyunuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Evet arkadaşlar az önce Hasan'ın güzel bir kıyağı sayesinde UC2'ye en nihayetinde sahip olabildim. Çağatay iyi bak oyunuma

Hadi gözün aydın Taşkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

Günaydın

Serdal bu güzel buluşma için bende sana teşekkür ederim

keyifli bir gün geçirdim sayende

Serdal seninle her türlü yemek organizasyonuna varım
    maşallah sende benden aşşağı değilmişsin (o ne göbek? :)) )

aslında birhafta sonu kahvaltı oranizasyonu yapsak nasıl olur
    istanbul da güzel kahvaltı yapabileceğimiz bildiğim bir kaç yer var

EPKYD ne dersiniz?

adem abi herkese bişeyler ısmarlıyosun bana bişey yok mu şaka bi yana kahvaltı etkinliğine Allah kısmet ederse ben varım..
  • Hayırlı olsun Taşkınım Çağatay senin oyunu çizcekmiş
  • 
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.