Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
125.924
Cevap
149
Favori
2.007.474
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Giriş
    7142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartmanRR
    quote:

Arkadaşlar, bc2 tam gaz devam ediyor. Bence düzenli bc2 oynayanlar RDR için acele etmeyelim. Ben biraz beklerim, uygun fiyata veya 2. El alacağım;)

katılıyorum.mw2 yi satıp bende RDR ye geçeceğim ama çıkar çıkmaz alamayacagım sanırım.

@mehmet, hocam emin miyiz giriş yaptığından?

Benim üzüldüğüm nokta yeni bir oyuna para vermek değil, yeni bir oyun alınca severek oynadığım eski oyunların bir kenara atılması

Boşver sen gel RDR ye at koşturalım beraber

Çok hızlı tüketiyoruz abi.
    Ama seninle at koşturmak da istiyorum hani :)
    Ne zaman şu oyunu düşünsem aklıma brokeback mountain geliyor :)))

Yok sen iyi kötü çirkini düşün yada unutlmazı
    |
    |

• Yarbay
    5178 Mesaj
    Çok hızlı tüketiyoruza katılıyorum, hatta bununla ilgili uzunca bir yazı yazıp karşı olduğumu söylemiştim, ama bu hızlı tüketim olayının kurbanı oldum bunu söyleyen benken

Gökhan aman diyeyim abi, brokeback dağını karıştırma, iyi kötü çirkin felan gelin aklına, mazallah diyeyim
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

Tunç hocam harbi mühendismiş bu arada Baahousedaki elemalarla ses yalıtımını konuştuk onlarda taşyünü en iyi ses yalıtım malzemesi dediler..5cmlik düşük yoğunluktaki taşyünlerini tavsiye ettiler..Sinemalarda 30 cm lik kullanılıyormuş..Akustik plakalar vardı..Süngeri küçük piramitlerle kaplamışlar yankıyı kesmek için..Maliyet baya yüksek çıkıcak gibi .. Küçük bir odanın ses yalıtım kabaca 1000 liraya hallolucak galiba..

öhömm öhömm teşekkür ederim:)
    |
    |

Orijinalden alıntı: rtaskinlar
    Çok hızlı tüketiyoruza katılıyorum, hatta bununla ilgili uzunca bir yazı yazıp karşı olduğumu söylemiştim, ama bu hızlı tüketim olayının kurbanı oldum bunu söyleyen benken

Gökhan aman diyeyim abi, brokeback dağını karıştırma, iyi kötü çirkin felan gelin aklına, mazallah diyeyim

O dağı da bilmeyen bilmeyen yok maşallah :))
    film ile ilgili kısaca yorum yapacak olursam, cinsel tercihlere saygım var, film de öpüşme sahneleri dışında güzeldi.
    Taşkın bc2 satma işi bence iyi bir fikir değil ama sonuçta satılan şey bir oyun, istendiği zaman yeniden alınabilir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5178 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Rdr için, nerden alınacağı konusunda bir tahmini veya araştırması olan varmı.
    Şoptu diyorum
    |
    |

Taşkın, Hayırlısı olsun.

BC2'ye kaptırmış gidenler RDR için biraz beklesinler bencede. Burak ve benim gibi bc2'si olmayanlar bi alıp deneyelim.

Uc2'yi satacaklar satmayın gelecez taşkın hocada gelecek bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hharas -- 10 Mayıs 2010; 14:50:28 >
    |
    |

SİZ BANA GÜLÜYORSUNUZ ÇÜNKÜ BEN FARKLIYIM,
    BEN SİZE GÜLÜYORUM ÇÜNKÜ HEPİNİZ AYNISINIZ.
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj
    RDR için KZ2'de muhabbetini yaptığımız bir hususu tekrar yazayım:

RDR-Limited'de olan özellikler sonradan açılan şeylermi yoksa o sürüme özelmi. Mantık olarak sonradan açılan şeyler olması lazım. Ama bir ihtimal o sürüme özelse limited düşünelim. Bu konuyla ilgili yazı bulursam aktarırım.

Murat, Taşkınında dediği gibi shopto iyidir
    |
    |

• Yarbay
    5700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hharas
    RDR için KZ2'de muhabbetini yaptığımız bir hususu tekrar yazayım:

RDR-Limited'de olan özellikler sonradan açılan şeylermi yoksa o sürüme özelmi. Mantık olarak sonradan açılan şeyler olması lazım. Ama bir ihtimal o sürüme özelse limited düşünelim. Bu konuyla ilgili yazı bulursam aktarırım.

Murat, Taşkınında dediği gibi shopto iyidir

Evet bunu gerçekten merak ediyoruz, daha fazla para ödeyip online oyunlarda avantaj sağlamak: açıkcası bana ters geliyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5843 Mesaj
    o zaman bana sanal kart almak düşer.Bir de o iş çıktı.Vay arkadaş...

fakat toptancılara,toplu dalarsak kesin sonuç alacağımıza inanıyorum.başkanım.

bende sana inanayımmı çetin bilmiyorum.

(kurtlar vadisi çeto ile muro gibi oldu)
    |
    |
    Abi burada sanal kart kullanmadan şoptu'dan alışveriş yapan babayiğit bir ben varım bir de Mesut var, ama riski tamamen bilerek yapıyoruz

Abi toptancılarla olmaz o iş diye düşünyorum, şahsen şoptu'dan geçerim siparişi sanırım. Gerçi belli olmaz "Erol'dan al haberi" olur belki bu toptancılar konusunda
    |
    |
    |
    |

Murat, Fiyat indirimi fazla yapmıyorlar topluda alınsa zaten tutmadıda. BC2'de prenses indirim falan demişti ama olmadı bi şekilde.
    |
    |

• Yarbay
    9148 Mesaj
    Taşkın bc2 yi satmışsın hayırlısı olsun . bu arada uc2 alırsan 1.bölge almaya çalış , anladın sen
    |
    |

Orijinalden alıntı: hharas

Şu limited işini bi çözsek geçecemde sırf o yüzden beklemedeyim.

Murat, Fiyat indirimi fazla yapmıyorlar topluda alınsa zaten tutmadıda. BC2'de prenses indirim falan demişti ama olmadı bi şekilde.

limiteddeki özellikler sadece single da geçerliymiş diye duymuştum.bence metal kutu olmadıktan sora limitede gerek yok.haa kz2 gibi metal kutulu olsaydı kesin lmt alırdım.
    |
    |

Erol; abi benim de bir gün UC ikim olacka, hissediyorum Bu arada Bioshock2 takas ya da satış diye ilan açtım tekrar. Satılırsa UC2 alacağım, zaten takasa da UC2 yazdım. Olacak inşallah bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Taşkın sattığın kişinin psn ini açıkla pıçakla her gece üstüne oynıyım yarı fiyatına sana geri satsın 1 hafta sonra

vallaha yapar.3 günde adamı bıktırır bu barış..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: senoldursun

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Taşkın sattığın kişinin psn ini açıkla pıçakla her gece üstüne oynıyım yarı fiyatına sana geri satsın 1 hafta sonra

vallaha yapar.3 günde adamı bıktırır bu barış..

barış adamı delirtis kesin. dün davet attık karşı takıma düştü. allahtan yer acıldı da geldi aramıza. yoksa oyundan cıkana kadar zorluyor insanı. zıp zıp başım dönüyor onu takip ederken....
    |
    |

• Yarbay
    5843 Mesaj
    Ben genede bir fiyat alma taraftarıyım.Burdan toptancıya soralım mesela 10-15 kişi alacağız diyerek.Bakalım fiyat ne olacak

gerçi daha önce denenmişse lafım yok...
    |
    |
    Abi linteki başlığa bir bakın Ersin kardeşim döktürmüş resmen.Boşuna almıyor bu adam Platinum tropileri.Tebrikler kardeşim.
    http://evlipskullanicilari.ning.com/forum/topics/arabalarimiz-araclar-hakinda?commentId=3267923%3AComment%3A12558&xg_source=msg_com_forum
    |
    |
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.