Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekleyin arkadaşlar 9 nisanda evlendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar eşimin ofisine lcd tv almayı düşünüyorum, 40''-42'' yeterli olacaktır. Şöyle birşey buldum;http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011065&CS_Category=_SBSHAD_853_1333_822_3&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LCD_TV853
    Tavsiyelerizi bekliyorum.

dostum istanbul bilişimden lg 42lh4000 aldım 1555tl ye. 100hz, full hd, 3xhdmi,24p 2yıl garantili. şidetle tavsiye ederim çok memnunum. yanında askı aparatı ve hdmi kablo hediye verdiler...

• Cümleten günaydınlar,

Tüm annelerimizin annelere günü kutlu olsun, hepsinin ellerinden öpüyorum
  • RDR çıksın 1-2 hafta sonra almak en iyisi. İlk çıktıgında şişirilmiş fiyatla geliyor. Çıktıktan 1-2 hafta sonra tabi dernekte tutulursa alırım kesin.
    Uc2 nin single mukemmeldi. Gow3 ten bile daha cok etkiledi beni detayları aksiyon sahneleri ile. Ama multiplayeri çok sarmadı. Belki biraz daha denerim bakalım.
  • Cümleten hayırlı pazarlar arkadaşlar geçen hafta büyük bir sabırla indirdiğim 1080p avatarı (tam 12 gb) bu hafta tekrar tekrar izledim her pikselini kızımla ezberledim desem yeridir. Sanırım işin sonunda oscar faciasını çözdüm efendim mevzu aslında avatarın ırak methiye dizmesiyle alakalı, nerden çıktı şimdi diceksiniz olay şu efendim filmin konusu amerikanın gelişmemiş bir topluma yeraltı zenginlikleri yüzünden saldırması di mi
    -di
    Şimdi elinde iki film var biri ırakta çarpışan bombacının hayatını konu alıyor diğeri ise bir nevi taşlama yapıyor sen olsan halkın için hangisini seçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huscav
    Cümleten hayırlı pazarlar arkadaşlar geçen hafta büyük bir sabırla indirdiğim 1080p avatarı (tam 12 gb) bu hafta tekrar tekrar izledim her pikselini kızımla ezberledim desem yeridir. Sanırım işin sonunda oscar faciasını çözdüm efendim mevzu aslında avatarın ırak methiye dizmesiyle alakalı, nerden çıktı şimdi diceksiniz olay şu efendim filmin konusu amerikanın gelişmemiş bir topluma yeraltı zenginlikleri yüzünden saldırması di mi
    -di
    Şimdi elinde iki film var biri ırakta çarpışan bombacının hayatını konu alıyor diğeri ise bir nevi taşlama yapıyor sen olsan halkın için hangisini seçersin.

Bende tekrar sırf 1080p seyredeyim diye 10 gündür bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kelto3

quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar eşimin ofisine lcd tv almayı düşünüyorum, 40''-42'' yeterli olacaktır. Şöyle birşey buldum;http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011065&CS_Category=_SBSHAD_853_1333_822_3&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LCD_TV853
    Tavsiyelerizi bekliyorum.

dostum istanbul bilişimden lg 42lh4000 aldım 1555tl ye. 100hz, full hd, 3xhdmi,24p 2yıl garantili. şidetle tavsiye ederim çok memnunum. yanında askı aparatı ve hdmi kablo hediye verdiler...

Bursa da olduğum için bilişim e sıcak bakmıyorum. Hanım da daha büyük ekran istiyor, aynı televizyonun 46'' olanının görüntüsü nasıldır acaba bilen varmı?

• herkese iyi pazarlar.

Bizi büyüten yetiştiren,bu günlere getiren Annelerimizin önlerinde saygıyla eğiliyorum.Ellerinden öpüyorum
  • Tüm annelerimizin, yengelerimizin anneler günü kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: blazek

quote:

Orijinalden alıntı: huscav
    Cümleten hayırlı pazarlar arkadaşlar geçen hafta büyük bir sabırla indirdiğim 1080p avatarı (tam 12 gb) bu hafta tekrar tekrar izledim her pikselini kızımla ezberledim desem yeridir. Sanırım işin sonunda oscar faciasını çözdüm efendim mevzu aslında avatarın ırak methiye dizmesiyle alakalı, nerden çıktı şimdi diceksiniz olay şu efendim filmin konusu amerikanın gelişmemiş bir topluma yeraltı zenginlikleri yüzünden saldırması di mi
    -di

Bende tekrar sırf 1080p seyredeyim diye 10 gündür bekliyorum...

Orjinali olmasada Avatarın 1080p si hakikaten süper olmuş, hani 80cmden filmi izlerken vay anasına diyorsun en ufak ayrıntıyı görmek demek bu olsa gerek :)

• avatarı 720 p izledim onda bile çok güzeldi.filimi gerçekten güzel yapmışlar.3 boyutlu izleyenler 3 boyutlu izlemezsen çok şey kaçırırsın diyorlardı,izleyince 3 boyutlu izlemediğime pişman oldum
  • [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

dikkaattt
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

dikkaattt

Gökhan sovunu yap rdr ciksin pesindeyim

• Günaydın dernek.Ben kapadım ben açayım tükanı.Güzel bir hafta sizlerin olsun
  • Yine mi Pazartesi oldu ya :(

Günaydın arkadaşlar..
  • Herkese Günaydın...
  • Günaydın arkadaşlar Herkese iyi haftalar

Burak rdr çıksa artık özledik seni yaw dün akşam bc2 oynarken kulaklarını çınlattık derneğin en iyi pusucusu diye
  • Günaydın dernek, iyi haftalar olsun herkese..
  • Günaydınlar, iyi haftalar...
  • Günyadın herkese hayırlı günler bol kazançlar dilerim.

Bir kaç gündür foruma giremedim. Adem abi ve gökhan ile birebir görüşme şansı oldu. Adem abi saolsun hem etli pide hemde pierlotti de kahve ısmarladı. Bu forum nedeniyle güzel insanları tanımak çok güzel. Valla cuma günüm bu buluşma nedeniyle harikulade geçti. Misafirperverliğinden dolayı adem abi başta olmak üzere gökhanımada teşekkür ederim. Abi bir kebapçı buluşması yapalım.

Psn malum işte kastıkça kasıyoz. DÜn bir ara scuadınıza gireyim dedim ama doluydu. Bende açıktan oynamak durumunda kaldım bir süre.

Çağatayım dün mesajını sen çıktıntan sonra görmüşüm nasıl daldıysam oyuna. Benim bu mesajları arada görememe problemim var. Aşacağız kıosmetse.
  • 
Sayfa: önceki 21242125212621272128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.