Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Ewed serdar game mode hep açık uydu yada mkv izlerkende game mode da izliom

barış sadece ps3'ü bağladıgın hdmi yuvasının game mod'unu aç abi. uyduyu game mod'da izleme. zaten mkv'yi izleyemezsin diye biliyorum ben. usb'den bağladıgın zaman hdd'yi game mod diye bir ayarı yok. orada 100 hz için ayar var otomatik 3 adet ayarı var ben onları denedim en akıcı olanda bıraktım. daha profesyoneller için ince ayarıda var aşşada ama ben hiç dokunmadım ona.

birde dun akşam son update'İ yapacaktım usb belleğe attım dosyayı ama otomatik başlamadı bi türlü yapamadım en sonunda vaz geçtim. yapamadım. bu akşam yapayım bi. mart update'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

Ewed serdar game mode hep açık uydu yada mkv izlerkende game mode da izliom

barış sadece ps3'ü bağladıgın hdmi yuvasının game mod'unu aç abi. uyduyu game mod'da izleme. zaten mkv'yi izleyemezsin diye biliyorum ben. usb'den bağladıgın zaman hdd'yi game mod diye bir ayarı yok. orada 100 hz için ayar var otomatik 3 adet ayarı var ben onları denedim en akıcı olanda bıraktım. daha profesyoneller için ince ayarıda var aşşada ama ben hiç dokunmadım ona.

birde dun akşam son update'İ yapacaktım usb belleğe attım dosyayı ama otomatik başlamadı bi türlü yapamadım en sonunda vaz geçtim. yapamadım. bu akşam yapayım bi. mart update'i

ben game mode a aldım 1 kere dahada o menüye girmedim bile değiştirmiyorum ama mkv izlenmiyorsa o otomatik mode değiştiriyordur haberim yok
    update yapmadım ben aldığım gibi duruyo 2005 sanırım bu yüklü hala ayrıca okuduğum kadarıyla update lerle gelen hemen hiç bi + yok tv ye ama patchlersen altyazı rengi boyu falan değişiyor ama patch olayıda sakat iş eline alabilirsin tv yi yer masası olarak kullanırsın sonra başka işe yaramaz
    servis menüsünden bi kere işlem yaptım (24p fonksiyonunu açtım) oda pek farkettirmedi aslında tv orj halinde bile tatmin edici benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Klopacius- -- 8 Mayıs 2010; 16:58:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pascal533

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

İ.B hakkında bende birkaç şey biliyorum.Ordan bir lcd almaya karar vedik.Fiyatı gayet iyidi.Bizde şüpelendik tel. ile sorduk.Meğer fiyatı düşük olan tüm ürünler teşhir veya az defoluymuş.Adam beğenmezseniz tekrar gönderebilirsiniz dedi.Bizde almaktan vazgeçtik.....

Yapma be can arkadaşım bu kadarmı dürüst bunlar telefonda bile ürün satıyoruz ama defolu yada teşhir ürünü desinler ne teşhiri istanbulda pazarmı açıyorlarda teşhir edilmiş tv olsun adamlar ismini lekelermi bahsettigimiz firma sokak başındaki küçük magaza deil nese senin bu mesajınla fatih in alacagı varsada burdan almaz nerden alırsan güle güle kullan fatih

Olay aynen böyle oldu ve bizde almaktan vazgeçtik.İnanmayabilirsin.......

• quote:

quote:

quote:

İ.B hakkında bende birkaç şey biliyorum.Ordan bir lcd almaya karar vedik.Fiyatı gayet iyidi.Bizde şüpelendik tel. ile sorduk.Meğer fiyatı düşük olan tüm ürünler teşhir veya az defoluymuş.Adam beğenmezseniz tekrar gönderebilirsiniz dedi.Bizde almaktan vazgeçtik.....

Yapma be can arkadaşım bu kadarmı dürüst bunlar telefonda bile ürün satıyoruz ama defolu yada teşhir ürünü desinler ne teşhiri istanbulda pazarmı açıyorlarda teşhir edilmiş tv olsun adamlar ismini lekelermi bahsettigimiz firma sokak başındaki küçük magaza deil nese senin bu mesajınla fatih in alacagı varsada burdan almaz nerden alırsan güle güle kullan fatih

Sevgili can sana inanmama gibi bir durum söz konusu deil telefon açtıgın kişinin işgüzarlıgını anlatmaya çalıştım.

• 2 gündür şehir dışında idim.herkes,şimdi psn e dalmıştır.Bende hal kalmadığı için gelemiyorum.Gene geç kaldık.bize tükkanı kapatmak düşüyor.Tİkkan kapanıyorrrr.....

edıt:serdar tv im,lg marka.2 Gündür burnout u indiriyor.zira tv kapanınca ps3 de uykuya geçiyor.Açılınca yüklemeye devam.Bitti sayılır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 9 Mayıs 2010; 0:06:45 >
  • PS3 ü özledim yahu...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sevgili can sana inanmama gibi bir durum söz konusu deil telefon açtıgın kişinin işgüzarlıgını anlatmaya çalıştım.

Ben yanlış anlamışım demek.

• iyi geceler dernek bir kere de ben kapatayım dükkanı son üye olarak
  • Beraber kapatalım tukkanı Bu uc2 yi fazla oynayan yok bizim dernekte satmayı dusunuyorum eğer boyle devam ederse. Ozgur mehmet ve ben bi co op yaptık ama. Bir bc2 den aldıgım zevkı alamadım su oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

Beraber kapatalım tukkanı Bu uc2 yi fazla oynayan yok bizim dernekte satmayı dusunuyorum eğer boyle devam ederse. Ozgur mehmet ve ben bi co op yaptık ama. Bir bc2 den aldıgım zevkı alamadım su oyundan.

hasan zaten bc2 online iyi uc 2 single iyi.co-op modları fena değil tabi bc2 bir fps nin yerini tutmaz.

red deadhttp://www.hkofferhouse.com/items/game/reddeadredemption/ps3688-detail.htm
    satışa çıkmış yaklaşık 90 TL kargosu içindeye geliyor.Türkiye de fiyatlar ne olacak acaba? şimdi 99 TL fiyat veriyorlar çıktıktan sonra düşermi acaba?

• Güzel BC2 gecesi oldu. Sohbet ve muhabbet oyundan çok da iyiydi

Mehmet hocam muhtemelen çıktıktan sonra fiyatı düşer. Fakat şu anda bile şoptu'da 90tl civarına geliyor kargo dahil. İyi fiyat
  • şu 100hz 200 hz olayını çokta es geçmeyin işin uçu 3D' ye gelinçe oldukça önemli hz olayı. benim bildiğim 3D de tavsiye edilen min. 100hz ama olması gereken 200hz. diye biliyorum. Saygılar.

Bu arada ANNELERİMİZİNDE ELLERİNDEN öpüyorum
  • İnsanlar ikiye ayrılır.Pazar günü yatanlar ve çalışanlar.Ben malesef 2.gruptayım.

Günaydın millet....Her ne kadar şimdi sıcak yataklarınızda parmağınızı somurarak uyuyo olsanızda GÜNAYDIN........
  • Günaydın Arkadaşlar Herkese iyi pazarlar

Bugün anneler günü tüm annelerin anneleri gününü canı gönülden kutlarım allah onları başımızdan eksik etmesin

edit:ahanda sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust75 -- 9 Mayıs 2010; 10:33:48 >
  • Herkese günaydın iyi pazarlar arkadaşlar.

Bütün annelerimizin Anneler günü kutlu olsun.
  • Herkese selamlar arkadaşlar, iyi pazarlar

Bütün annelerin anneler gününü kutlarım.
  • Herkese iyi pazarlar,

Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun..
  • Arkadaslar tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.
    Herkese iyi pazarlar.
  • Herkese iyi pazarlar.
    Tum annelerın anneler gununu kutlu olsun...
  • herkese iyi pazarlar ve iyi tatiller.
    tüm annelerimizin günü kutlu olsun
  • 
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.