Şimdi Ara

Epin hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epinden gold almak istiyorum ama havale gibi işlerde tecrübesizim.

Siteye üye olurken e mail adresi olarak oyunda kullandığımız mail adresini kullanmalımıyız? Ayrıca vergi no ve vergi dairesi alanlarına ne yazmam gerekiyor?
    Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

• ben havale ile code almıştım sırasıyla şu işlemleri yaptım, siteye normal kimlik bilgilerinle üye ol vergi nosu vs yoksa boş bırak sonrasında satın alacağın wot kodu karşılığı site hesabına ep yüklemek için sitede ep yükle bölümünde ne kadar yükleyeceksen yaz veya hazır olanlardan birini seç ödeme seçeneklerinden havaleyi seç ücretini yatıracağın bankayı seç ve onayla şöyle bir uyarı ekranı gelecek (Ödeme kaydınız başarıyla alındı. Ödeme hesabımıza ulaştığında siparişiniz onaylanacaktır) sonra ödemeyi yapacağın banka şubesine gidip siteye üye olduğun isim ve kimlik numranla siteden seçtiğin banka hesap numrasına ücretini yatır. havale yaparken banka görevlisine siteye üye olurken yazdığın email adresini havalenin açıklama bölümüne yazdır bu kadar. bu işlemlerden sonra epin.com.tr hesabına wot bonus codu alabileceğin ep yüklenir. ardından sitede ep karşılığı 1500-2500-5500 goldluk wot codu satın alabilrisin. en son fiyatlar şöyle 1500 gold=16 EP 2500 gold=23 EP 5500 gold:46 EP umarım yardımcı olabilmişimdir. ayrıca soruların varsa sitenin canlı destek hattından yardım alabilirsin cevap yazacakladır.

• quote:

Orijinalden alıntı: deta53

ben havale ile code almıştım sırasıyla şu işlemleri yaptım, siteye normal kimlik bilgilerinle üye ol vergi nosu vs yoksa boş bırak sonrasında satın alacağın wot kodu karşılığı site hesabına ep yüklemek için sitede ep yükle bölümünde ne kadar yükleyeceksen yaz veya hazır olanlardan birini seç ödeme seçeneklerinden havaleyi seç ücretini yatıracağın bankayı seç ve onayla şöyle bir uyarı ekranı gelecek (Ödeme kaydınız başarıyla alındı. Ödeme hesabımıza ulaştığında siparişiniz onaylanacaktır) sonra ödemeyi yapacağın banka şubesine gidip siteye üye olduğun isim ve kimlik numranla siteden seçtiğin banka hesap numrasına ücretini yatır. havale yaparken banka görevlisine siteye üye olurken yazdığın email adresini havalenin açıklama bölümüne yazdır bu kadar. bu işlemlerden sonra epin.com.tr hesabına wot bonus codu alabileceğin ep yüklenir. ardından sitede ep karşılığı 1500-2500-5500 goldluk wot codu satın alabilrisin. en son fiyatlar şöyle 1500 gold=16 EP 2500 gold=23 EP 5500 gold:46 EP umarım yardımcı olabilmişimdir. ayrıca soruların varsa sitenin canlı destek hattından yardım alabilirsin cevap yazacakladır.

Peki pttye havale yapmaya gittiğimde bir form filan mı doldurucam yoksa sadece hesap numarası ve kendi e mail adresimi söyleyip parayı mı vericem?

• ben ptt kartımdan havale yapmıştım. sen ptt şubesinden havale yapacaksan küçük bir form kağıdı doldurman gerekebelir isim soyisim havale yapacağın ptt hesap nosu vs vs.ordaki görevli seni yönlendirir. formu sen doldurakcaksan açıklama bölümüne epin sitesine üye olduğun mail adresini muhakkak yaz veya görevli dolduracaksa ona yazdır. epin sitesinde bide iş bankası hesap nosu verilmiş. bu hesaba iş bankasının atm sinden kart olmadan sadece kimlik numranla o hesaba para yatırabilirsin bu daha kolay senin için. atm ye git kartsız işlem seçeneğini kullan.örneğin 50 tl yatırman gerekiyorsa 55 tl yatır 5 tlik işlem ücreti var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 29 Ekim 2012; 22:26:41 >
  • quote:

ben havale ile code almıştım sırasıyla şu işlemleri yaptım, siteye normal kimlik bilgilerinle üye ol vergi nosu vs yoksa boş bırak sonrasında satın alacağın wot kodu karşılığı site hesabına ep yüklemek için sitede ep yükle bölümünde ne kadar yükleyeceksen yaz veya hazır olanlardan birini seç ödeme seçeneklerinden havaleyi seç ücretini yatıracağın bankayı seç ve onayla şöyle bir uyarı ekranı gelecek (Ödeme kaydınız başarıyla alındı. Ödeme hesabımıza ulaştığında siparişiniz onaylanacaktır) sonra ödemeyi yapacağın banka şubesine gidip siteye üye olduğun isim ve kimlik numranla siteden seçtiğin banka hesap numrasına ücretini yatır. havale yaparken banka görevlisine siteye üye olurken yazdığın email adresini havalenin açıklama bölümüne yazdır bu kadar. bu işlemlerden sonra epin.com.tr hesabına wot bonus codu alabileceğin ep yüklenir. ardından sitede ep karşılığı 1500-2500-5500 goldluk wot codu satın alabilrisin. en son fiyatlar şöyle 1500 gold=16 EP 2500 gold=23 EP 5500 gold:46 EP umarım yardımcı olabilmişimdir. ayrıca soruların varsa sitenin canlı destek hattından yardım alabilirsin cevap yazacakladır.

Epin.com.tr den altın almak yasal mı ? Birçok kişinin hesabı yasal olmayan yerlerden altın alırkende..

• quote:

Orijinalden alıntı: IIKingTigerII

quote:

Epin.com.tr den altın almak yasal mı ? Birçok kişinin hesabı yasal olmayan yerlerden altın alırkende..

tr de yasal olarak alabilceğin tek yerdir. word of tanks resmi sitesinde de duyurulmuştur.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/149563-duyuru-ek-resmi-premium-alim-yolu/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IIKingTigerII

quote:

tr de yasal olarak alabilceğin tek yerdir. word of tanks resmi sitesinde de duyurulmuştur.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/149563-duyuru-ek-resmi-premium-alim-yolu/

teşekkürler :)

• Bankamatikler için 3d secure ödeme mevcut mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.