Şimdi Ara

Epilepsi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Mart 2017; 13:8:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi bi nefes alsaydın ya :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takiliyoruz...zaten uc bes kisi giriyoruz su bolume evde internet olsa yazarim da simdilik ilgi olsun diye belki ileride acilir....millet baska sitelerde ota pusure karisilan yerlerde yaziyorda bu bolum rahat girip uc bes konu acan yok..benim telefonun virgulu basmiyor bu arada .....ahmedim de olmasa yandik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Mart 2017; 12:37:31 >
  • Aaa ! Ben de varim pspci

• evet o da var comics ci..bu konularda pek bilgisi yok ama idare eder.

• Donanimla ornegin bilgisayarla veya oyun konsollariyla fazla hasir nesir kisiler surekli oturduklarindan ve egzersiz imkani bulamadiklarindan bunyelerinde yavaslik bazi organlarin tembellesmesi gorulebiliyor bunlar bagirsaklar kalp mide vs...kabizlik cok basit gorulur ancak yillar icinde bagirsak mukozasi asinir asinan yer yara olur yara kanserlesir ve olum muhtemel olur ya da bu yaradan zehirlenme gorulebilir .sabit oturan kisi nin hareketsizliginde kalpteki bir ritim fazlaligi tansiyon yuksekligi damarlari asindirir ve omru kisaltabilir tansiyon ve kabizlik fazla hareket etmeyen kisilerde yillar icinde olumcul olabilir..yemek yerken yemegi bitirmeye degil iyi cignemeye odaklanalim ve egzersiz yapmayi unutmayalim..basit gorulen bu hastaliklar omrumuzu kisaltirlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 20 Mart 2017; 13:31:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.