Şimdi Ara

Epicgames'te Red Dead Redemption 2-140 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
4.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ps3 ile 1 ini yere oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60tlyi hic odeme yapmadan kullanma sansi var mi skt ne zamandi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Bu kesin mi? Ona göre önceden kalan kuponu harcayayım
    gta v ücretsiz dağıtıldığı zaman 60 tl kupon vermişti o kuponu kullanarak aldım ben dostum kesin yani deneyebilirsin
  • Gta 5 zamanında verilen kuponu daha kullanmadım, şimdi yeni rocked lig ile verilecek kuponla birlikte 2 tane mi 60tl indirim kuponu olucak yoksa ilk gta5 kuponu silinecek mi?

• Muhtemelen silinecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0x7fff

Gta 5 zamanında verilen kuponu daha kullanmadım, şimdi yeni rocked lig ile verilecek kuponla birlikte 2 tane mi 60tl indirim kuponu olucak yoksa ilk gta5 kuponu silinecek mi?
    silinmez kanka skt var 2021 ocakta siliniyor olması lazım yazar bilgilerinde ama iki kuponu birleştirip kullanamazsın büyük ihtimalle boşa bekleme bence yani düşünüyorsan indirimi kaçırmadan al derim
  • karapicov kullanıcısına yanıt
    Bunu cidden sormuş olamazsın
  • zarbonaz kullanıcısına yanıt

• Steam'de 2 saat altında iade edebiliyorsunuz epic'te de vardır o şekilde deneyebilirsiniz.
    Korsana düşmeyecek bu oyun bence.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    100lerce gb büyüklükte oyunlar indiremeyecek kadar kötü internetim var nba 2k19 aldım dirt 2.0 aldım 100 gb üstünde daha indiremedim internet gidiyor felan yarıda kalıyor sonra sıfırdan baştan başlıyor bir türlü indiremiyorum

torrent olunca 100 gb'lık oyun 30-40 gb'a iniyor hemde yarıda kalınca sorun olmuyor zaten torrentden inen oyunlar 2-3 saatden sonra hata veriyor oda satın alıp almama hakkında yeterli deneyim sağlıyor kayıtlı dosyaları aktarıp kaldığım yerden devam ediyorum orjinal oyun alıncada

• Zamanında internetim yavaşken şu an hangi oyun olduğunu hatırlamasam da orijinal satın alıp fitgirl'den sıkıştırılmış olan korsan olanı indirip oynamıştım

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    metroda öyle yaptım zar zor indirdim 1 saat oynadım ertesi gün tekrar gireyim dedim gene sıfırdan indirmeye başladı torrentden indirip bitirdim
  • oyun tekrar indirimde

Epicgames'te Red Dead Redemption 2-140 TL
  • 140 tl değer mi alalım mı.

• Tosla varsa 120'ye geliyor. İyi fiyat.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.