Şimdi Ara

Epic'in bu haftaki ücretsiz oyunu: Borderlands (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
13.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kütüphaneye ekledim beleşin tadı başka oluyor
  • Epic games kütüphaneye yedek attırıyor piyasaya giriş için harika yöntem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epicin sahibi kim bu bütçesini nereden alıyor bilmiyorum ama umarım batıp gitmezler. çünkü steam da kafayı bozsa böyle indirimler bedava oyunlar verebilir ve maddi olarak pek etkilenmez steam. yani aslında steam doğru bir politika uygularsa epic'in pek şansı yok bu sistemde ama bakalım steam ne zaman tepki verecek
  • steamden zamanın 12.5 tl almıştım hepte bende olan oyunları verşiyorlar bu arada ben oyunu beğenmedim

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Bakın arkadaşlar yarın öbür gün valve amcamız da bundan büyük kampanyalar yaparsa bu cümlelerimizden çok utanacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoBç kullanıcısına yanıt
    Valve amcamız yattığı yerden yüzde 30'u götürüyor. Ama biz yine indirim cümleleri kurarız utanmadan, sıkıntı yok. Steam, indirim demek deriz.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    %30la çok güzel bir noktaya değinmişsin ama:
    steam oyunlardan %30 kesiyor (bu apple store ve google store'de uygulamalara yapılan kesintiyle aynı) epic sadece %12 kesiyor. steam %20'ye inmeyi planlıyormuş
    -steam'de kullanıcı yorumları var. epic'de yok
    -steam'de bölgesel kilit ve fiyatlandırma var. epic'de olup olmayacağı belirsiz
    -iki platformda da bütün oyunlarda refund imkanı var
    -steam'de forum steam workshop screenshot paylaşımı vs var. epic'de yok
    -steam'de kullanıcı profilleri-gruplar var. epic'de yok
    -steam'de arkadaş ekleme-chat-oyuna davet var. epic'de yok
    -steam'de ailenizle hesap paylaşımı var. epic'de yok
    -steam'de canlı yayın imkanı var. epic'de yok
    -steam'de save dosyaları serverda (bkz: steam cloud) saklanıyor başka bilgisayardan erişilebiliyor. epic'de yok
    -steam'de kullanıcı rehberleri var. epic'de yok

• FoBç kullanıcısına yanıt
    İnsin de görelim. Tevazu sahiplerini severiz.

• Ben tarafsız bölgedeyim bende bilgisayar bile yok ister epic ister steam ben sadece steam ın üzerine fazla gidildiğini düşünüyorum o kadar
  • Oyuncu arkadaşlar gog games diye bir firma da tıpkı epic games gibi ücretsiz oyun paylaşıyor .https://sharewareonsale.com/s/free-the-witcher-enhanced-edition-100-discount

the witcher ücretsizmiş bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.
    saygılar.
  • Haftaya da ARK: Survival veriyorlar.
  • Adamlar pazar payı almak için direk kütüphane oluşturmamızı amaçlıyor, çok güzel rekabete devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Keşke Football Manager falan verilse
    FM 2020 Xbox Game Pass'te var. İlk ay 6 lira sonra ayda 15 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

garibanda bu oyunları açacak pc yoktur. pinti dostu diyelim
    Borderlands 2 ve gta 5i 2010da aldığım pcde oynamıştım. Hoş gta 5 lowda 30 fps civarı veriyordu ama konsollar da o seviyede bir akıcılıkla oynatıyor zaten. HD5770 değil de gtx470 gibi iyi bir fermi gpum olsa orta ayarlarda da oynardım. Gerçi şu şartlarda gtx470 bile para ediyordur.
  • blue7 kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi aslında çok uzun konuşulur fakat kısaca psikolojik olarak rahatsız bu insanlar. Bu tarz insanlar hiçbir şey başaramamış, hayatından asla memnun olmayan ve bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmayan tipler. Yaşı görece küçük olanların ise aileleri düzgün değil ve eğitimsizler. Hal böyle olunca bu tarz şeyler kaçınılmaz. En iyi yöntem bu tipleri engellemek çünkü bu insanlarla sohbet edemezsiniz, laf anlatamazsınız. Hayatında hiçbir başarı olmayan tipler başkaları üzerinden geçinir, bu duygusal olarakta böyledir. Mantıklı düşünmeyip holiganlık seviyesinde kafaya takabilir. Tedavi edilmesi lazım fakat ülkenin geneli bu durumda maalesef. Bir yandan bunlara üzülüyorum diğer yandan beter olsunlar diyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmak5 -- 30 Mayıs 2020; 21:4:19 >
  • Steamdakiler an itibariyle :D
  • Epic candır gerisi heyecan

• Bu oyunu çok merak ediyorum bir türlü oynamak nasip olmadı epic games ile belki bir denerim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.