Şimdi Ara

Epic'in bu haftaki ücretsiz oyunu: Borderlands (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
13.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açacak pc yok ama alıyoruz,belki pc aliriz da oynariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EPİC cansın sen 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke Football Manager falan verilse
  • Epic i tebrik ederim.steam de keşke mayıs indirimini yapsaydı,ama onun da canı sağolsun.şahsen insanların,bu konuda birbirine laf atmasına şaşırıyorum.

• RDR2’yi bile bedava verir bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fixriterzi F kullanıcısına yanıt
    hocam korona 'yı getiren de epic 'in sahibi de çinliler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi gta 5 steam elimde vardı ondan ilgimi çekmemişti şu ücretsiz oyun durumları bir de hesabım yok epic gamesten hiç oyun almadım. borderlands ile epic gamesi de denemiş olacağım,
  • yüzüm kızarıyor artık epicten bedava oyun alırken. Ayıp olmasın diye bir oyun alayım dedim adamlar birde hepsine nerdeyse %50 indirim yapmış. Hedefe odaklı engel tanımadan son hız geliyorlar.

• Ben oyun alacağım zaman varsa epic’ten alıyorum. Geçen terraria alıcaktık arkadaşlarla baktık epic’te yok sonra epic’e çamur attığını gördüm terraria yapımcılarının inatla steamden almadık sırf söyledikleri yüzünden. Başka yerde de satılmadığı için topluca korsan indirdik oynuyoruz.

• Bu adamlar Call of Duty ile Battlefield in dağıtıcılığını da alıp şuan ki kupon ve indirim politikasıyla satsalar tekel olurlar.

• Epic games adını iyi duyurdu birden valla ücretsiz oyunlar için çok teşekkürler Epic amca

• quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Bir şey merak ediyorum bilen arkadaş cevaplarsa sevinirim mesela epicte witcher 3 tüm dlc ler dahil 70 kusur GB diyor steamde 43 GB bu devasa farkın sebebi nedir acaba bilen var mı arkadaşlar
    Ben bilmiyom gardaş ücretsizse alcan geççen
  • Bir de (biraz fütüristik gelecek ama) RDR2 çıkarırsa steam diye bişey kalmaz
  • Her taraf oyun doldu. Bu kadar oyun oynamaya adamın zamanı yetmez. Beleş diye ekliyorum ama muhtemelen hiç açmayacağım bile.
  • Bu epic game yakında steam in anasını steam atacak 😂

• Epic games yavaş yavaş indirmeye başlıyorum

Epic'in bu haftaki ücretsiz oyunu: Borderlands
  • biri epic'e dur desin. ama işimize de gelmiyor degil
  • Epic be. Kim tutar seni?
    Böyle devam ederlerse kullanıcı kitlesini artıracaklar. Sonra da kupon, indirim vb kampanyalarla gelir elde edeceklerdir. Çok mantıklı. Kazan kazan.

• Valla 3-4 yıldır steam kullanıyorum steam'in 3-4 liralık çöp oyunları beleş vermesinden başka birşeyini görmemiştim epic store gta 5 ile voleyi çoktan vurdu daha devamı gelir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.