Şimdi Ara

Epic Games'ten sürpriz! 60 TL'lik kuponlar hediye ediliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
9.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Epic'de ama. 10 liraya oyunu tüm DLC paketleri dahil 1 ay oynayabiliyor muyuz? Yoksa oyunu alıp sonra DLC için aylık 10 lira mı veriyoruz?

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

epic'de dlc aboneliği yokmuş steam'e özelmiş, indirim zamanı 11tl verip ana oyunu alırsın oyuna girip dlc aboneliğine basıp 10 lira daha verip oynarsın.

• bannerlord için alınmaz b... gibi oyun dedin ya neden böyle olumsuz yorum yaptığını merak ettim. Benimde oynadığım bir oyun severek oynamıştım tabi bugları falan var ama daha çok hem türk yapımcıya destek hem orjinal oyun olma açısından ve en önemlisi multiplayer açısından alınabilirmi diye sormuştum.

• tolga.cn kullanıcısına yanıt

valla bizde destek olmak icin aldık ama bilmiyorum oynuyan görüyormusun sen? hiç bi yenilik yok. update ler cok geç geliyor . hangi yayıncı hangi gamer oynuyor gosterirmisin bana? belli bir zaman sonra zaten rutin e bağlıyor oyun.

• Peki multiplayer açısından ne dersin? ben daha çok single oynadığım için multiplayer kısmına girmedim. Oyuncu sayısı , Oyun modları vs açısından nasıl

• asla tavsiye etmem. alacaksan 55 tl ye clivary 2 var. valla oynuyorum multisi var. kılıç kalkanlı oyun cok guzel kombolar yapabiliyorsun. onu tavsiye ederim.

• Spiderwick70 kullanıcısına yanıt

Hangi platformlara ozgu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak doğru düzgün oyun yok olanlar da steam de mevcut. Launcher o kadar çöp ki hiç açmak görmek bile istemiyorum. Milyonlarca dolar saçma sapan şeylere yatırım yapana kadar keşke steam gibi basit hem de akışkan bir launcher yapsa o zaman belki biraz rakip olabilirdi.

• Bannerlord alınır ve gayet zevkli şekilde oynanabilir. Çoğu oyuncu bambaşka bir şey bekliyordu firmadan fakat firma bambaşka bir yapıtla size geliyoruz demedi, ya anlama ya da okuma problemi var. Adamlar açık açık söyledi bu oyun önceki serilerin ayrıntılı bir hali olacak diye.

• Korsana devam yani. :))

• Kuponla beraber Crysis Remastered Trilogy 45 TL'ye denk geliyor. Watch Dogs Legion da aynı fiyata denk geliyor. Ancak Watch Dogs Legion'u bir türlü sevememiştim videolarını izlerken. İkisinden birini alıcam ama Crysis oyunlarını tekrar oynamak şu an daha cazip geliyor :)

• Ne alsak yahu bu kuponla? Önerileriniz nedir, Crysis türüloji mi alalım, ne alalım?

• 359 Lira değerindeki Tom Clancy's The Division 2: Warlords of the New York Ultimate Edition'ı 60 Liralık kupon indirimi ile birlikte 47 Liraya alarak bu indirim dönemini kapatmış oldum.

• DemirKipi kullanıcısına yanıt

İyi ki yazdınız hocam, ben de bu oyunu uygun fiyattan almayı düşünüyordum. 33 TL çok güzel fiyatmış, ben de almış bulundum. Teşekkür ederim.

• Mr StEaLtH kullanıcısına yanıt

Şu anda en temizi eğer oynamadıysanız Hitman 3 , ben indirim + kupon kombosuyla 70₺ ya aldım , Standart sürümü oynanabilir 6 lokasyon içeriyor , zaten Steam platformunda bulunmuyor diye biliyorum , tek ve büyük eksiği Türkçe dil desteği , sırf bu yüzden para vermek istemiyordum ancak seriyi takip ettiğim için hazır böyle bir fırsat varken alayım dedim.

• Kuponu patlattım yav. Crysis Trilogy'yi aldım 45 liraya. Sonra inceleme videolarına baktım. Soğuyup iade ettim. Kuponda gitti 😑

• Tom Clancy's The Division 2: Warlords of the New York Ultimate Edition değil de onun bi düşüğü 80tlden 20ye iniyor, ben onu alacam sanırım zira ekstralar sadece kozmetik şeyler silah rengi falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mohi -- 20 Ekim 2021; 3:21:18 >
  • Yakında fişini çeker

• BF 2042 ye mi kullansam kuponu acaba ?

• Epic Games Store, yol haritasında 2027 yılına kadar oyun satışlarından hiçbir şey kar etmeyi beklemediğini açıkladı. Siz 60 tl'lik kupon kullandığınızda bunun ücreti yapımcıdan kesilmez, Epic kendi cebinden sizin adınıza öder, bu tamamen sadakat oluşturma amacıyladır. Siz 82 tl'e WRC 9 satın alırsanız, kupon ile 22 tl ödersiniz fakat şirket 82 - %15 alır. Kupon onu bağlamaz.

Ayrıyeten, Epic Games Store ya da Steam'in oyunun fiyatı şu olacak deme şansı yoktur. Onlar en fazla, fiyat için her ülkeye özel öneride bulunabilirler, isteyen kabul eder istemeyen etmez.

İleride, yani bundan 6 yıl sonra epic games bu kadar sadık bir kitleyle muhtemelen rakiplerinin çok önünde duracaktır. Koşulsuz şartsız destek kararı aldığında yapımcının yaptığı oyuna karışmayan, şöyle olsun demeyen tek büyük finansör Epic Games Store'dur. Yapımcılardan Epic'e ciddi bir geçiş göreceğiz. 6 yıl sonra kullanıcı profilleri başarımlar vs ile'de z kuşağını yakalarlar zaten.

Keyfini çıkarın, bu fırsat güzel.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.