Şimdi Ara

Epic Games'ten sürpriz! 60 TL'lik kuponlar hediye ediliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
9.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic store xboxla partnership falan yapsa keşke :)

• çok şey istedin reis :D

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    yaranılmaz çok doğru. insanoğlu çok nankördür.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt

İsteyen istediğini desin arkadaş ya her epic games konusunda aynı muhabbet.

• İlk çıktığında 49 liradan Chernobylite almayanlar bu kupon ile şuan oyunu 29 liraya alabilirler.

Uyarı: Farm51 duyurduğu yol haritasına göre ileride yeni eklenti ve sürüm çıkaracak. Bu sebeple ileride çıkacak olan sürümü Epic Store kuralları gereği satın alamayacak, sadece eklentileri ayrıca satın alabileceksiniz.

Sırf bu sebepten ben önceden Crysis Remastered aldığımdan şuan Trilogy sürümünü alamıyorum. Ticket atıyorum "iade istemiyorum, oyunu hesabımdan silin, ben trilogy sürümü alacağım" diyorum ama onu bile reddediyorlar. Steam 'de böyle bir şey olmuyor. Diyelimki Batman Arkham Night aldınız ve ileride oyunun Premium versiyonu çıktı ve/veya indirime girdi. Duruma göre ana oyunun ücreti paketten düşülür ve siz ona göre daha az ödersiniz. (Metro Exodus oyunu içinde aynı sorun yaşandı, örnekler çoğaltılabilir)

Ayrıca çoklu satın alım özelliği, kullanıcı yorumları ve oyun başarımlarından hala olumlu bir haber çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis remastered trilogy 45 liraya alınıyor sanırım kuponla.

• Alın bir valhalla aylarca oynayın. Aylardır oynuyorum bitmiyor oyun 🙂

• Cadılar bayramı indirimi ne zaman başlar epicde ?

• Oyun önerisi yapabilecek olan var mı?

• battlefield 19kasım gözüküyor, kupon 16 kasım. hep böyle yapıyorlar..

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    Bugün başlıyor. Haberi verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 18 Ekim 2021; 13:2:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kbere K kullanıcısına yanıt

yanlış bilgi "Çünkü Steam sözleşmelerinde oyunu başka platformda daha ucuza satamazsın diye madde var."

bahsi geçen madde var ancak steam'den daha ucuza satamaz şeklinde değil. pc de başka platformlarda satıyorsa aynı fiyata satmak zorunda başka yerde daha yüksek fiyata da satamaz düşük fiyatada.

bu madde gösteriyor ki aslında Epic'in PC de Steam fiyatlarını uyguluyor. Steamin yerel fiyatlandırma politikasının ekmeğini yiyoruz. Epic ayrıca steamde olmayan oyunlarda da yerel fiyatlandırma uyguluyor kena ve crysis örneği konsol epic fiyat farkını görebilirsiniz. Steam de olmayan oyunlarda da rekabet adına bu politikayı devam ettiriyor bu çok güzel. Bu politikanın başka bir kanıtı da EA Oyunları steame geldikten sonra origin Türk Lirası ile fiyatlandırmaya gitti fifa origin de 60 Euro ya satılıyordu Steame gelince fiyat indirimi yaptılar 419 Lira oldu. ubisoftun platformu da aynı bildiğim kadarı ile.

• konu için teşekkür ederim hitman 3 almak istiyordum umarım indirime girer ve daha iyi fiyata alırım

• BF 2042 almaya çalıştım izin vermiyor.

• 79,99 olanları alamıyorsun ne anladım bu kupondan. 1 kuruş ile kupon taktiği yapıyor adamlar, kullananlara hayırlı olsun.

• MuradinBronzeBeard kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş ve ek paketler de geçersiz. Oyun Çıkınca alabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler.

• Farcry 6 alınırmı bu indirimle ?

• Hitman 3 şuan indirimde 👍🏼

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.