Şimdi Ara

Epic Games'ten bu hafta iki farklı oyun hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games'ten bu hafta iki farklı oyun hediye

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Ayrıca Bkz.Amazon üçüncü nesil Fire TV Cube oynatıcısını duyurdu

2 Oyun Ücretsiz

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye Runbow ve The Drone Racing League Simulator. Oyunların toplam değeri Steam'de 42,50 TL. Hediyeyi 6 Ekim 2022 Türkiye saati ile 18:00'e kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Runbow

The Drone Racing League Simulator

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise Rising Hell ve Slain: Back From Hell. Onları da 6 Ekim'den itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• Drone simülatörünü almayı unutmayın, özellikle kullanıyor ya da kullanmayı planlıyorsanız!
    Belirteyim gerçek olandan biraz daha zor ama gerçeğine sahipseniz alıcıyla kullanabilirsiniz. Zaten klavye veya gamepad ile oynamak imkansız gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 29 Eylül 2022; 19:39:52 >
  • teşekkürler epic king

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Bakalım gerçeğindeki kadar kolay mı :D Dji Mini 2 kullanıyorum gayet rahat. Benim 4 yaşında ufaklık istiyor görünce. Bir kere evin içinde kullandırdım ama tabi 14-15 binlik cihaz olunca insanın içi gidiyor. Bari oyunu kolaysa onu oynatırım.

• Beğenmedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt

bende heves ettim almaya dji mini 2 fakat istanbulda yaşıyorum.

İzin falan derken rahat rahat kullanamadığım cihaza o parayı vermek kafama yatmadi doğrusu. Epic Games'ten bu hafta iki farklı oyun hediye 

Artk oyununu oynayacagız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten öyleydi 😃

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yanlız bu Drone Racing olayı Amerika da yapılıyormuş geçenler de bir videosuna denk geldim çok eğlenceli duruyor adamlar herşeyin oyununu yapıyor ne güzel

Epic Games'ten bu hafta iki farklı oyun hediyeDrone Racing Leagueyoutube
    Fastest Lap: Dunkan, 1:09.8, Boston Foundry 🏁🚀 #DRL is the premiere professional race series for FPV drone racing. The Drone Racing League brings the world's best pilots together to fly the custom designed "DRL Racer 3" drones to race head-to-head through world class 3D courses in iconic locations. Drone Racing is the sport of the future. For more on the races, crashes, and competition: www.thedroneracingleague.com. Visit our Official Website: www.drl.io Subscribe: www.youtube.com/c/thedroneracingleague Facebook: www.facebook.com/thedroneracingleague Twitter: @DroneRaceLeague Instagram @thedroneracingleague #DRL
    https://www.youtube.com/watch?v=8C2C1E7vpMM
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Elemanların elleri bayağı alışık, nasıl öyle hızlı ve düzgün manevra yapıyorlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic sayesinde geniş bir kütüphanem oldu, bir gün bilgisayarda oyun oynamaya dönüş yaparsam garabet steam yerine epic'den devam edeceğim o zamana kadar arayüzleri toparlanıp, daha sosyal bir yapı haline gelir.

• Teşekkürler

• Öyle haklısında epic steam ın eline su dökemez bu arada. istediği kadar sosyal bir yapı haline gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.