Şimdi Ara

Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim dönemi başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü.

Ayrıca Bkz.Epic Games'in gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Borderlands 3 ücretsiz oldu

Epic Games Mega İndirim Mayıs 2022

Her zaman olduğu gibi birçok oyun şu anda Epic Games'te indirime girmiş durumda. İndirimlerin son tarihi 16 Haziran. İndirimdeki oyunların tamamını burada bulabilirsiniz. Buradaki indirimlere ek olarak Epic Games bizlere yine kupon hediye ediyor. Ancak bu sefer kupon %25'lik bir indirim sağlıyor.

Ayrıca 16 Haziran'a kadar Epic Games'in haftalık ücretsiz oyunları da sürpriz ve büyük yapımlar olacak. 

Ayrıca Bkz.Epic Games'in gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Borderlands 3 ücretsiz oldu

Epic Store Mega İndirim Kuponumu Nasıl Kullanırım?

Epic Store MEGA İndirim Kuponun, Epic Games Store'dan bir sonraki uygun, tek başına ya da toplu olarak 199,99 TL ve üzeri olan herhangi bir veya birden fazla oyunu satın aldığında ödeme aşamasında ya da alışveriş sepetinde otomatik olarak uygulanır. Bir alışveriş sepetinde birlikte satın alınan tüm uygun oyunların her birinde ödeme sırasında %25 indirim olacak. Yani, iki uygun oyun içeren tek bir alışveriş sepeti satın alımında iki oyunun kendi fiyatı üzerinden %25 indirim alacaksın ve bu durum daha fazla oyunda da geçerli olacak. Şu anda alışveriş sepetinde bir seferde en fazla 50 oyun satın alabilirsin.

• Ubisoft un store unda kendi kampanyası var kupon filan. Bir kontrol et işine yarayabilir. 240 a 160 indirim veriyor kod sepette.

Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion + Assassin's Creed Odyssey = 148.62 TL

Assassin's Creed Valhalla + Far Cry 6 = 82.10 TL

Assassin's Creed Valhalla + Assassin's Creed Odyssey Gold Edition + Assassin's Creed Origins Deluxe Edition = 122,85 TL

Anno 1800 + Season 1 Pass + Season 2 Pass + Season 3 Pass + Season 4 Pass = 204.62 TL

Far Cry 6 + Far Cry New Dawn Ultimate Bundle (Toplam 3 oyun) = 82.30 TL

Assassin's Creed Valhalla Ragnarök Edition + The Crew 2 = 109,50 TL

Watch Dogs Legion + Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction + The Crew 2 Gold Edition = 99,27 TL
  • 80 TL lik kupon verselerdi keşke Ac valhalla alabilirdim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçen indirimde 130tl hediye geldi farcry6 Crysis trilogy watch dog satın aldım şimdi de olsa farcry6 ek paketlerini alırdım iyi olurdu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Ubisoft un store unda kendi kampanyası var kupon filan. Bir kontrol et işine yarayabilir. 240 a 160 indirim veriyor kod sepette.

Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion + Assassin's Creed Odyssey = 148.62 TL

Assassin's Creed Valhalla + Far Cry 6 = 82.10 TL

Assassin's Creed Valhalla + Assassin's Creed Odyssey Gold Edition + Assassin's Creed Origins Deluxe Edition = 122,85 TL

Anno 1800 + Season 1 Pass + Season 2 Pass + Season 3 Pass + Season 4 Pass = 204.62 TL

Far Cry 6 + Far Cry New Dawn Ultimate Bundle (Toplam 3 oyun) = 82.30 TL

Assassin's Creed Valhalla Ragnarök Edition + The Crew 2 = 109,50 TL

Watch Dogs Legion + Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction + The Crew 2 Gold Edition = 99,27 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 20 Mayıs 2022; 12:12:05 >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam Valhalla ve Fc6 aldım 82 TL’ye. Resmen bedavaya geldi oyunlar

• Cyberpunk yanına ne önerirsiniz ac valhalla düşünüyorum.

• Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü

1.414 TL'den 434 TL'ye düştü, çok iyi bir indirim. Bir oyun ile 500 TL'ye yuvarlanabilir. Tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı?

• Türk dostu epic games...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • johonwayni kullanıcısına yanıt
    Biomutant veya Necromunda: Hired Gun olabilir yada seviyorsan rdr 2

• AC Odysey beğendiyseniz alın Yoksa tekrara düşüyor oyun. Ben de ikisi de var ikisini de yarım bıraktım. Bi süre sonra keyif almadım.

• vedkum kullanıcısına yanıt

oysa çinli. yerli ve milli değil Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü

Esselamu Aleyküm. Hocam rahatsız ediyorum kusura bakma. Bilemediğim için size sormak istedim. Bu şekilde alırsam tüm oyunlara sahip mi olmuş oluyorum. Oyun+tüm DLC ler. Selametle

• Bunlarda olmazsa oyun bile bizim için hayal

Ne zamana kadar bu hocam ?

• aygnhkkt kullanıcısına yanıt

31 Mayıs.

EyvALLAH hocam. Çok teşekkür ederim. Yalnız 224 olanda DLC lerin hepsi yok sanırım. Sadece ragnarök var.

• ahibbai A kullanıcısına yanıt

Evet şimdi kontrol ettim doğru diyorsun. Ben ana oyunu almıştım çıktığında. Dünde Season pass i aldım. Ragnarök DLC si için yorumlar hiçte iyi değildi zira. Ana oyunun içinde baya bir öbür taraf görevi yaptırıyordu sevememiştim bu oyunun o kısmını.

Ragnarok dlc sinin gameplaylerine bak hoşuna giderse al. Bana Season pass li hali yetti.

EyvALLAH hocam. Gerçekten çok teşekkür ederim. Peki genel olarak memnun kaldın mı oyundan. Değer mi bu bu parayı vermeye

• kur hesabı yapsan şu oyunlar bedava gibi bir şey

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.