Şimdi Ara

Epic Games Store'da İndirimler Başladı (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
10
Favori
22.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Garanti Paracard ile Detroit aldım ben. Kart bilgilerini kaydetmeyince kabul etti. Sorun yaşayanlar kart bilgilerini kaydetmeden tek seferlik almayı denesinler.
  • baya birşeyler aldım indirimler çok iyi heavy rain ve detroit become human bekliyoruz
  • Son zamanlarda mağazadan oyun alamıyordum. "Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been voided and your funds will be returned in 3-5 business days." Bu mesajla işlemler iptal oluyordu. Fakat bu durum, farklı bir hesapla aynı kredi kartı bilgileriyle Vpn kullanarak Hindistan üzerinden Metro E. oyununu almaya çalıştıktan sonra oldu :) Bankayla falan görüştüm, en son Epic Games' e bilet attım ve durumu izah ettim.
    Sonuç olarak almış olduğum oyunların hepsinin ücretlerini iade edip hesabımı banladılar :)

Epic maceram çok kısa sürdü arkadaş :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Son zamanlarda mağazadan oyun alamıyordum. "Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been voided and your funds will be returned in 3-5 business days." Bu mesajla işlemler iptal oluyordu. Fakat bu durum, farklı bir hesapla aynı kredi kartı bilgileriyle Vpn kullanarak Hindistan üzerinden Metro E. oyununu almaya çalıştıktan sonra oldu :) Bankayla falan görüştüm, en son Epic Games' e bilet attım ve durumu izah ettim.
    Sonuç olarak almış olduğum oyunların hepsinin ücretlerini iade edip hesabımı banladılar :)

Epic maceram çok kısa sürdü arkadaş :)))
    Hepsi akıllandı artık.VPN, bölge değiştirme falan yemiyor.En son 2010'da herkes Black Ops'a yapıyordu bunu.Ülke olarak komple kendimizi 3 hayırla zamunda.net'e uğurlayabiliriz.

• Güzel indirimler var, daha önceden indirim kuponum vardı. Anno 1800'ü 77,66 TL'ye satın aldım.
    Satın alım için 60 liralık bir kupon daha hediiye etti. (Sadece 79,99 TL üzeri oyunlarda kullanılıyor.) The Crew 2 Gold edition indirime girmişti onu da 43 TL'ye satın aldım.
    Üzerine bir de bedava GTA V veriyor onu da kütüphaneye ekledim. (Normalde Steam hesabımda zaten var gta v ama bulunsun beleş.)
    Sıcak fırsatlara döndü burası :)) Epic yakıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 15 Mayıs 2020; 5:35:8 >
  • (YARDIM EDİN) Şu an elimde pc yok ama 1 aya kadar laptop alacağım, telefondan epic games indirimlerinden oyun satın almak istiyorum. Watc Dogs 2 20,7₺ ye geliyor ama nasıl alacağımı bilmiyorum iş bankası kartımdan alacağım iş bankasına tıklıyorum havale çıkıyor havaledede büyük ihtimalle para kesiliyordur ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kredi kartı seçeneği var iş bankası maaş kartımı kredi kartı yazan yre girsem kabul eder mi bir de fatura adresi lazım diyor kağıtla fatura mı gönderiyor bunlar mail atsalar ya aldığım oyunları ailemin görmesini istemiyorum. Yardımcı olacak birileri lazım nasıl satın alacağım konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı yerine yazabilirsin maaş kartını fatura eve yollanmıyor e fatura kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 29 Mayıs 2020; 23:2:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce satın almaya çalıştım bu uyarıyı verdi

Epic Games Store'da İndirimler Başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Kredi kartı yerine yazabilirsin maaş kartını fatura eve yollanmıyor e fatura kesiliyor
    Bu nasıl bir Türkçe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    Kötü bir türkçe

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam olmadı bir sanal kart oluşturun ona para atıp ordan satın alın

• Steamden ac odyssey standart edition almıştım. Epic üzerinden seasson pass alsam çalışır mı?

• Horizon zero down 79 liraya ön siparişe açılmış. 80i geçip kuponla alayım dedim kupon aktif olmadı. galiba ön siparişlerde kullanamıyoruz. acaba çıkış tarihinden sonra fiyatı değişir mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

Horizon zero down 79 liraya ön siparişe açılmış. 80i geçip kuponla alayım dedim kupon aktif olmadı. galiba ön siparişlerde kullanamıyoruz. acaba çıkış tarihinden sonra fiyatı değişir mi ki?
    80i geçemiyorsunuz ki Epic'te sepet olayı yok kupona girmesin diye bilerek 79 lirada bırakmışlar. Ön sipariş konusu her seferinde değişiyor mesela bu seferki kuponda var ama bir öncekinde yoktu, ondan öncekinde yine vardı.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Anladim teşekkürler. Ben sepet yaptigimi sanıyormuşum

• Beyler nerde indirim yarim saattir bakiyorum epicde indirim gozukmuyor ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.