Şimdi Ara

Epic Games Store'da İndirimler Başladı (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
10
Favori
22.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinking City ve Detroit aldım.Sinking City için umutluyum bir Lovecraft delisi olarak.Umarım beklentilerimizi karşılar.
  • fiyatlar cok iyi arkadaslar turkiye icin ,

ben amerikadayim su an world war z indirimli hali 29 $

bence epicgames degerini bilip elinden tutalim.
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    Tam fiyat 35 dolar zaten. Abd fiyatı 20 dolar şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın alamayanlar havale yapsınlar iş bankasını seçip. 2 kere havale yaptım sıkıntısız.
  • Abi çıldırıcam koskoca firmaya bak. 4-5 farklı kartla denedim hiçbirinde sonuç alamadım. Banka müşteri hizmetleriyle görüştüm sorunun onlardan kaynaklanmadığını belirttiler. 3 tane ticket attım dünden beri hala bir geri dönüş yok. Bu işte acemi oldukları çok belli. Steama rakip olması için daha çok yolu var epic store'un. 3-5 oyunu epic exclusive yapmayla ve bir kere çok güzel indirim kampanyası yapmayla steama rakip olamazsın. Bunların devamlı olması lazım. Bunun gibi kampanyaları sürekli görmek isteriz. Birde başta bahsettiğim sorunu çözün artık vesselam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3-5 kere denediğimde kartları kabul etmemişti.
    Havale yapayım bari dedim hesabımı satın almaya kapatmışlar
    “Üzgünüz, bu hesabın satın alma yetkisi bloke edilmiş. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geç.“
    Toplamda +200 TL civarı bir alışveriş yapmayı planlıyordum, piyasada 200-300 TL arası alıcı bulacak bir Fortnite hesabım da bulunuyor. Hesabı satıp bir daha bu firma ile hiçbir şekilde muhatap olmayı düşünmüyorum, listemdeki tüm oyunları da “farklı” yollarla edineceğim. Uzun süredir “farklı” içerik kullanmıyordum ama bu kadar da aptal şirketlerle uğraşılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremond -- 18 Mayıs 2019; 3:48:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kafanı yorma çıkan bütün kaliteli oyunları çıkış tarihinde oynadım ve nerdeyse para bile vermedüm. bu oyunu on kere ve ya artık kaç kere oynanmasının sebebi ise, defalarca oynasan başka bir şey görüyor olman

• 90'li yılların sonuna doğru PS1 almış, bayağı bir vakit geçirmiştim. O zamanlar orijinal oyun nedir bilmezdik tabii. Neredeyse sıfır maliyetle oyun oynuyorduk ve bu oyunların içinde abartmıyorum 30 defa bitirecek kadar sevdiğim oyunlar vardi. Yani bir oyunu defalarca bitirmenin tek sebebi maliyeti değil. Şahsen şimdi dünyanın parasını verdiğim halde bitiremediğim oyunlar var.

Bu açıdan bakınca oyunların pahalı olması ve aldığımız oyunları defalarca bitirme argümanı bana saçma geliyor. Evet maliyet çoğu kişi için önemli ama takas ve ikinci el dijital, kutulu oyun imkanı ile bir çok oyuncu, oyununu rahatça oynayabiliyor.

• Close to the Sun'ın indirimi sona ermiş. Görsem daha önce alırdım. Neyse, bir başka sefere artık.
  • Şimdilik Detroit'i kaptım. Diğer oyunlarda da aklım kaldı ama vaktim olmadığı için şimdilik es geçtim. Umarım göstermelik değil de her zaman olur bu indirimler.

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    anasayfadan kaldırdılar indirimi, oyuna tıklayın indirimli hala.
  • Arkadaşlar acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

Epic Games store üzerinden saticfactory oyununu kredi kartı ile satın aldım para kartdan kesildi ama oyun kütüphaneye eklenmedi ne yapabilirim ? Hemen eklenmiyor mu kütüphaneye ?
  • Detroit Epic-US Store'da 30$

TR Store'da 3$

Uzun zamandır bekliyordum oyunu, +120 TL'yi PC için gözden çıkarmıstım ama gerek kalmadı. Fortnite balonu yüzünden Epic'den nefret ediyordum ama artık seviyorum
  • Arkadaşlar Control'u aldım.

The Sinking City adlı oyun Türkçe gözüküyor dil seçeneklerinde. Kesin midir acaba? Kesinse bu oyunu da alıp bitireceğim indirimleri.
  • Vampire bloodline 2 alacaktim kaldirilmis oyun sansima bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremond

3-5 kere denediğimde kartları kabul etmemişti.
    Havale yapayım bari dedim hesabımı satın almaya kapatmışlar
    “Üzgünüz, bu hesabın satın alma yetkisi bloke edilmiş. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geç.“
    Toplamda +200 TL civarı bir alışveriş yapmayı planlıyordum, piyasada 200-300 TL arası alıcı bulacak bir Fortnite hesabım da bulunuyor. Hesabı satıp bir daha bu firma ile hiçbir şekilde muhatap olmayı düşünmüyorum, listemdeki tüm oyunları da “farklı” yollarla edineceğim. Uzun süredir “farklı” içerik kullanmıyordum ama bu kadar da aptal şirketlerle uğraşılmaz.
    Türkiyedeki bankalar dandikse adamlar ne yapsın? Boşa suçlama yapmayın. Türkiyeden yapılan böyle $ harcamaları bankalar tarafından kafasına göre engelleniyor.

• enparayla detroiti ön sipariş geçtim ödemede hiçbir sorun olmadı
  • indirimler güzel. bilgi açısından paylaşayım. world war z aldım vakıf world kredi kartı ile ödedim herhangi bir problem olmadı.
  • İninal ile quantic dream oyunlarının alayını, control ve warz aldım zerre sorun çıkmadı, bilginize..
  • quote:

Orjinalden alıntı: arslan0058

Vampire bloodline 2 alacaktim kaldirilmis oyun sansima bak

Gelir hocam ya sıkma canını.. En kötü steam den alırsın 400-500'e satılmıyor neyse ki..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.