Şimdi Ara

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi | 26 Kasım-3 Aralık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
2.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi | 26 Kasım-3 Aralık

"Video oyunlarını seviyor musun? Bu soruya cevabın "hayır" ise neden burada olduğuna dair pek bir fikrimiz yok ama yine de merhaba! Cevabın "evet" ise işte o zaman senin için süper haberlerimiz var: 

Çok yakında video oyunları İNDİRİMİMİZ var!

Doğru duydun, alışveriş sezonu artık kapıda ve muhteşem indirimler olmadan Muhteşem Cuma'nın ne anlamı kalırdı ki? Henüz fırsatları açıklamak için erken ama zaten iki gün kaldı değil mi? Sabredebilirsin. 

Bu arada, sana bilgece bir siber alışveriş tavsiyesi: Mağazamıza web tarayıcısında veya başlatıcıda giriş yapmışken herhangi bir oyunu istek listene alırsan bu ürün indirime girdiğinde bir bildirim alırsın. Çok iyi değil mi?

26 Kasım TSİ 19.00'da başlayacak olan bu indirimde fırsatları kaçırmamak için küçük kalp simgesine tıklayarak favorilerini istek listene eklemeyi ve mağazada gezinmeyi unutma."

• Epicin steami gömmesini bekliyoruz kuponlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf verdiği ücretsiz oyunlara vefa borcu hissettiğim için Cyberpunk2077'yi Epicten aldım. Umarım bu indirimlerle de gönlümüzü bir daha çalar.

• Vefa borcu hissi bende de var; eğer alacağım oyun hem Steam'da hem Epic'de varsa ve fiyatları yakınsa Epic'i tercih ediyorum. 26 Kasım'da Mount Blade'yi indirime sokarlarsa harika olur.

• İndirimler bugün saat 19.00'da başlayacak.

• Artık şu meşhur RDR2 için ciddi bir indirim gelmeli. Zaten bildiğim kadarıyla oyun kırıldı, meraklıları da çoktan oynadı, bu saatten sonra satış yapması için iyi fiyat politikası belirlenmeli.

• Sinsice beklemedeyim

• Gördüğüm kadarıyla Steam ile aynı fiyatta çoğu oyun. Daha iyisini yapmanı beklerdim Epic.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ape1281

Gördüğüm kadarıyla Steam ile aynı fiyatta çoğu oyun. Daha iyisini yapmanı beklerdim Epic.

Bence suanda yokluyorlar ve tepkilere bakiyorlar indirim kuponu olmadan artik istedikleri satisi yapabileceklermi diye.

• TempleBar kullanıcısına yanıt

Valla sanmıyorum o kadar satış yapabileceklerini. Epic'in şu anda en önemli özelliği oyunları diğer tüm platformlardan/sitelerden daha ucuza satıyor olması.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.