Şimdi Ara

Epic Games mağazasında bu hafta Pikuniku ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Her hafta hediye oyun kampanyasına hız kesmeden devam eden Epic Games bu hafta absürt grafikleri ve hikayesiyle beğeni toplayan Pikuniku oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Pikuniku neler sunuyor?

Pikuniku yapımı geçen yıl bağımsız Sectordub tarafından geliştirildi ve Devolver Digital tarafından dağıtıldı. Bulmaca ve keşif türünde öne çıkan oyun distopik bir gelecekte yaşanıyor. Karakterler zorlu bulmacaları çözerek derin devlet komplolarının üstesinden gelmeye çalışıyor.

Ayrıca Bkz.Amiral gemi katili Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro tanıtıldı

Geliştirici ekip hikayeyi absürt karakterler ve grafiklerle birleştirince ortaya eğlenceli bir yapım çıkmış. Animasyon geçişleri hareket yakalama tekniği ile hazırlanmış. Oyun içinde ise çizgi film tarzında ilerleniyor. Beğeni toplayan Pikuniku 8 Ekim tarihine kadar ücretsiz.

Pikuniku

• Beni dh alıştırdı bugün kendiliğimden gittim aldım oyunu haberi şimdi görüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adını okumak zor ama bedava.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steam kadar geniş destek vermediği sürece steamın yerini alması zor.
    yeni oyunlar senaryo yönü çok fazla bu yüzden tekrar oynana bilirliği düşük
    eski tarz oyunların hepsi neredeyse steam da !

• Ne kadar iyi bir oyun olursa olsun pek itibar görmeyen oyunlar çünkü kolay grafikli ve bedava. Biz en az 5.000 liralık konsollarda çalışan tanesi 700 liralık oyunlar olmazsa oynamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 3 Ekim 2020; 9:47:27 >
  • Bu ne be!

ama olsundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.