Şimdi Ara

Epic Games mağazası uygulamalara da yer vermeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games mağazası uygulamalara da yer vermeye başladı

Oyun dünyasının son dönemdeki yükselen yıldızı haline gelen ve dağıttığı ücretsiz oyunlarla milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken Epic Games mağazası yeni bir hamle daha yapıyor. Artık uygulamalar da yer alacak.

Evrensel mağaza olma yolunda

Steam, GOG veya Epic Games gibi mağazalar genelde oyun tarafına odaklandığı için belirli bir sektöre hitap ediyor. Bununla birlikte Google Play, App Store, Microsoft Store evrensel olarak tabir edilen mağazalar.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S21'in ön panel görüntüsü ortaya çıktı

Epig Games de yaptığı hamle ile evrensel olma yolunda ilk adımı atıyor. Spotify bundan böyle Epic Games mağazasında erişilebilir olacak. Firma önümüzdeki dönemde daha fazla uygulamanın mağazada yer alacağını ifade ediyor.

350 milyon civarında kullanıcısı olan Epic Games mağazasının uygulama tarafına da el atması haliyle etkileşimi daha da arttıracaktır. Gelir paylaşımında sunacağı avantajlarla Microsoft Store platformunun en büyük rakibi haline gelebilir.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/276113/epic-games-store-now-offers-spotify-app-more-non-game-applications-to-come

• İndirim ve bedava şeyler sunabilir spotifyla beklemedeyim
  • Apple mağazasından çıkarıldıktan sonra "ben de kendiminkini kurarım" demiş olmalı herhalde. Güzel hamle.

• Önce atölye forum hatta onu geçtim inceleme özelliği gelsin şu haliyle steamin yanında amatör startup gibi duruyor.
  • Dün Epic Store’da Spotify’ı görünce ilk önce şaşırdım. Sonra düşündüm de mantıklı bir şey. Özellikle de Epic Store’a özel kampanyalar olursa çok iyi olur.
  • Yaptıkları işi çok takdir ediyorum fakat o launcher daha kullanışlı olmalı,mesela yorum yazma kısmı olsa,atölye vs vs olsa çok daha kullanışlı ve güzel olacak.Ama kullanıcıların büyük bir kısmı bedava oyun için kullanıyor bence

• Arkadaş bundan önce daha önemli şeyler var.
    -Sepet özelliği yok.
    -Oyunlarda yorum özelliği yok.
    -Atölye yok.

• Yorum yazmayı, atölyeyi geçtim bir alışveriş sepeti olsa
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Az önce hyper scape alacaktım,alıyor muyum napıyorum hiçbirşey anlamadım,aşırı karışık.Dün r6 siege indiriyordum,oyunu belli bir yere indirdikten sonra durdurdum.Bilgisayarı kapatıp açtığım'da gördüğüm şey oyunun baştan yükleniyor olması.Daha oyun yüklerken zorluk çekiyorum.Gta 5 için de aynı sorunu yaşamıştım 6 gb kala elektrik gitmişti.Bilgisayarı açtığım'da baştan yüklemek zorunda kaldım.Ne kadar bedava oyun verirlerse versinler ne yaparlarsa yapsınlar Steam daha üstün

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorumAz önce hyper scape alacaktım,alıyor muyum napıyorum hiçbirşey anlamadım,aşırı karışık.Dün r6 siege indiriyordum,oyunu belli bir yere indirdikten sonra durdurdum.Bilgisayarı kapatıp açtığım'da gördüğüm şey oyunun baştan yükleniyor olması.Daha oyun yüklerken zorluk çekiyorum.Gta 5 için de aynı sorunu yaşamıştım 6 gb kala elektrik gitmişti.Bilgisayarı açtığım'da baştan yüklemek zorunda kaldım.Ne kadar bedava oyun verirlerse versinler ne yaparlarsa yapsınlar Steam daha üstün

• Güzel bir adım. Ama isim değişikliği de ister, Epic Games yerine Epic Store falan olur herhalde. Lakin büyük işlere kalkışmadan önce diğer store lara şöyle bir bakıp kendi eksiklerini görüp geliştirse daha iyi olacak gibi.

• Baştan yüklenmiyor aslında. Birkaç dakika sonra o kalan GB kısmına baktığınızda birden düşmüş olduğunu görürsünüz.
  • Sepet sistemini kullanacak kadar oyun yok ki epic te :) Birde kuponlarla alakalı olabilir. Yukarda arkadaş atölye falan demişte o işler zor ya steam gibi bir platform olabileceğini olmak için çabalayacaklarını sanmıyorum. Arayüz gelişir inceleme puan yorum sistemi gelir o kadar. Steam gibi bir platform kurmayı başaramazlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt

Evet dediğin gibi aslında,ama bu durum şöyle oluyor.Bir kere kapatıyorsun,bir kere daha kapatıyorsun yine normal.Fakat 3.sefer'de baştan başlatıyor.Hep böyle oldu bende.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Sepet gelmesine hiç gerek yok çünkü zaten oyun sayısı az. Ayrıca sepet gelirse bir daha kupon vermezler bence. O yüzden sepet olmaması şuan daha iyi.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Sepet gelmesine hiç gerek yok çünkü zaten oyun sayısı az. Ayrıca Sepet gelirse bir daha kupon vermezler bence. O yüzden sepet olmaması şuan çok daha iyi.

• papara spotify %50 gayet iyi fiyat

• Epic Games zaten iyi bir marka olm:d

• Paylaşım için teşekkürler. Harika ve eğlenceli bir aksiyon oyunu olan https://coimobile.com/among-us/Among Us'u deneyebilirsiniz.

• -Oyun Başarımları

-Steam gibi Profil oluşturma

Bunlar benim önceliklerim. Geldiği zaman Epicde de oyun oynamaya başlarım. O zamana kadar ücretsiz oyunları al uygulamayı kapat modundayım Epic Games mağazası uygulamalara da yer vermeye başladı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.