Şimdi Ara

Epic Games mağazası 250TL değerinde 3 oyun hediye ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games mağazası 250TL değerinde 3 oyun hediye ediyor

Geçen yılın son günlerinde yaptığı hediye oyun kampanyasıyla gündem olan Epic Games mağazası yeni yıla da bomba gibi giriyor. Yeni yılın ilk haftası değeri 250TL olan tam 3 oyun birden hediye edilecek.

Oyun yağmuru

Oyunlardan ikisi kılıç sallama türündeki Darksiders serisine ait. Darksiders Warmastered Edition ilk oyunun Full HD olarak yeniden grafiklendirildiği sürümüydü. Mahşerin dört atlısından biri olan Savaş’ın yaptığı kötülükler nedeniyle cezalandırılması ve son bir şans için dünyaya gönderilmesini konu ediniyor.

Ayrıca Bkz.Samsung türünün ilk örneği olacak çerçevesiz bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor

Darksiders II Deathinitive Edition ise ikinci oyunun daha iyi grafik motorları ve tüm DLC paketleri ile güncellendiği sürümdü. Bu kez Mahşerin diğer atlısı Ölüm kardeşinin adını kurtarmak için yola düşer. Oyun toplam 30 saat oynanış süresi sunuyor.

Epic Games mağazası 250TL değerinde 3 oyun hediye ediyor

Son oyun ise Ubisoft’un popüler kış sporları yapımı Steep var. Alaska ve Alpler’de açık dünya olarak 8 farklı kategoride kış sporları yaptığınız oyun etkileyici grafikleri ile dikkat çekiyor. Tek veya arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz oyunun ek paketleri XGames turnuvasına katılma hakkı sağlıyor. Kampanya 9 Ocak saat 19.00’da sona eriyor.

DarkSiders

DarkSiders 2

Steep

Kaynak:

• ''Yeni yıl ile birlikte Epic Games mağazası adeta coştu. diyebiliriz DarkSiders kılıç sallama serisi...''
    Insan yayinla tusuna basmadan once bir okur ne yazdigini. Noktalama isaretini gectim ''kilic sallama serisi'' nasil bir oyun tanimi bir editor icin ?

• Yine oynamayacağım 3 oyun sahibi oldum. Kitaplık doldu, zaten durmadan yeni platform çıkıyor bir sürü kitaplık bir sürü oyun. Ama biz hâlâ cs 1.6, cm 03/04, NFS Underground 2, RA2 ile devam.

• Darksiders kılıç kalkan oyunu mu?

• Kılıçlarınızı çıkarın ahali sallayacağız

• Darksiders çok sevdiğim bir seri. Sırasıyla her oyunda mahşerin 4 atlısından birini oynuyorsunuz. Güzel de bir hikayesi var. Oyunların geçtiği zamanlar birbiriyle çakışıyor. O yüzden kafanız karışmasın. Bir önceki oyunun kaldığı zamandan devam etmiyorlar yani. Bu 2 oyundan sonra 3.oyun çıktı. Seriye oyuncuları tekrar çekmek için güzel olmuş. En güçlü atlı 2.oyundaki Death buarada. Karakter olarak da oyun olarak da en iyisi 2.oyundu bence zaten. Sonu da çok iyiydi.

• Hayde breeee diyip kılıç sallarız artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huraaaaaaaaaaa saldırın bedava

• Origins+WorldWarZ aldim epicden 40 lira.Steam i ne kadar sevsemde artik epic kullanacagiz hem papara kampanyasina epic dahil oldu

• Oturup, 10 dakika "kılıç sallama türü" nedir diye düşündüm.

• Kılıç sallama serisi mi ? aman tanrım en sevdiğim sallama serisi. teşekkürler epic games :D

• Kılıç sallama türü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata tüm kılıçlar sallanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Origins+WorldWarZ aldim epicden 40 lira.Steam i ne kadar sevsemde artik epic kullanacagiz hem papara kampanyasina epic dahil oldu
    Papara nedir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan kılıcımı sallıyorum 😏

• Epic sağolsun bu güne kadar 22 tane ücretsiz oyun aldım. Henüz birini bile kurup oynamadım ama yoklukta iyi gider diye stok yapıyorum :)

• 250₺ mi? Yok 1000₺ değerinde. Şu an Steam'de biri 6₺, diğeri 10₺. Bu arada Steam fanı değilim sadece fiyat konusunda sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Papara nedir hocam

Alıntıları Göster
    google a yazın hocam kart

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aylık 10 lira iade kampanyası varmış galiba anladığım kadarıyla

• 1 haftalığına derken?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.