Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime açıldı

Her hafta oyun veya oyunlar hediye eden Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu erişime açıldı ve haftaya verilecek olan oyun da belli oldu.

Ayrıca Bkz.Days Gone’ın PC sistem gereksinimleri belli oldu

Epic Games'in bu hafta ücretsiz verdiği oyun Lovecraft temalı hayatta kalma keşif oyunu Sunless Sea. Oyunun değeri 29 TL. Şu andan itibaren 4 Mart 2021'de Türkiye saati ile 19.00'a kadar oyunu Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak. Oyunu ücretsiz alabileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Epic Games'in haftaya ücretsiz olarak vereceği oyun ise Wargame: Red DragonBu oyunu da 4 Mart 19.00'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu hafta verilecek oyunun videosunu ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. 

Tanıtım Yazısı

AKLINI KAYBET. MÜRETTEBATINI YE. ÖL.

Sunless Sea; keşif, etkileyici hikâye anlatımı ve devamlı olarak ölmeye odaklanan bir Gotik Korku RYO'dur.

Devasa bir yer altı denizinde Victoria Dönemi'ne ait bir buhar gemisine kaptanlık yap

Dev yengeçler, önsezili buz dağları ve yarasa sürüleri işini bitirmezse, yamyamlık ve delilik yüzünden nalları dikeceğin kesin. Yine de bu kadim ve siyah okyanus seni çağırıyor. Bu sularda yelken açma cesaretine sahip olanları da değerli ganimetler bekliyor.

İlgi çekici mürettebat üyeleri bul

Lanetli Doktor (Haunted Doctor) ve Kaygısız Topçu (Irrepressible Cannoneer) gibi benzersiz görevlileri işe al. Konuşmaya ikna edebilirsen her birinin anlatacak bir hikâyesi var.

Medeniyetin gaz lambalarından uzakta

Aydınlık ve karanlık, korku ve delilik: Bu karanlık ve engin denizde çok vakit geçirirsen, mürettebatın korkunun pençesine düşer ve en nihayetinde akıllarını yitirirler.

Acımasız ve benzersiz bir dünyada kaptanlık yap

350.000'den fazla kelimeden oluşan hikâyeleri ve sırlarıyla dolu, derin, zorlu bir dünya. Babanın kemiklerini bul. Londra'nın kaderini çiz. Derin suların tanrılarına meydan oku.

Kaptanın ölecek

Kaynaklarını bir nesilden ötekine aktar. Bir aile evi ve yadigâr zulası edin. Yelken açma cesareti gösterip kaybeden ve ara sıra da olsa kazanan denizciler arasında efsaneleş.

• Denizaltının içi sandım, deniz üstü çıktı.
  • Çöp diyen tirrekler geliyor hissediyorum
  • Mammatus28 kullanıcısına yanıt
    Onlar nankör maalesef, öyle zihniyeti direk banlamaları lazım.

• Sinekleri kovalayın
  • bu adamlar nasıl bir alfa benim steam kütüphanemden daha kaliteli birçok oyunum var.
  • Teşekkürler haber için, bakalım nasıl bir oyunmuş..
  • topla topla topla..

• Hepimize hayırlı olsun.
  • Tüh ülen Rage 2'yi almayı unuttuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp möp diyosunuz da bu adamlar sayesinde kocaman bir kütüphanem oldu, epic piyasaya çıkmadan önce çok nadir orijinal kullanan biriydim.

• Güzel oyun, HP lovecraft un kitaplarındaki atmosferi seviyorsanız bence bunu da seversiniz. Lakin zor bir oyundur, ölmek için oynamaya başlamak lazım tecrübe edinilene kadar

• Reis epic gameste ne zaman farming simülatör 19 ücretsiz olacak

• Epic Bahar indirimlerine ne zaman başlar bir haber var mı ? Geçen yıl Nisan başında yapmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.