Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Maneater??????? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Epic Games batmış veya batmamış beni ilgilendirmiyor. Sadece buradaki düşman tutumun size karşı maddi manevi etkisini merak ettim ancak görüyorum ki sizi manevi olarak çok etkileyen bir şirket. Resmen şirkete düşman olmuşsunuz. Kişisel kavga var sanki. Bu çok saçma geldi bana. Oradan bedava aldığım oyunları eğer oynayacaksam oynarım (metro exodus, gta 5 ve survival mars gibi) gerisi kütüphanede durur. Önemli olan benim aldığım hizmet. Mesela cyberpunk 2077'yi indirimle 45 liraya aldım. Bu benim için kardır ve sistem bana bu fiyata satıp zarar veya kar ediyorsa bu sistemin bileceği iştir. Son olarak o şirketin alt üst birimlerini bilmek zorunda değilim. Epic Games veya EGS birbirinden ayrı birimlerse de beni ilgilendirmiyor. Ben aldığım hizmete bakarım. Batacaksa da batar büyüyecekse de büyür. bu beni ilgilendirmez ve kişisel-psikolojik sorun haline getirmem. Çünkü ergenlik dönemini geçeli çok oldu.

edit: Metro'yu çok cüzi bir miktara almıştım. Bedava demiştim yanlış olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAditore -- 14 Haziran 2022; 11:40:27 >

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

EGS dediginiz sey Epic Games Store mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Blitz. Evet. Epic Games Store.

@EzioAditore Madem ilgilendirmiyor gelip de paragraflar döşemenin manası yok. Yok ergenliği geçmiş de bilmem neymiş de. Psikolojik çıkarımlar bile yapıyorsun maşallah. Dam diyorum duvar diyorsun. Daha ne anlattığımdan yana bilgin yok ama maşallah fikrin çok.

• EzioAditore kullanıcısına yanıt

Dogru demissiniz, bi markanin/sirketin/studyonun fanligini ya da dusmanligini yapmak bos bir olay bence de. Yararlanip gecmek lazim.

Hocam tamam da EGS Epic Games'e ait bir magaza degil mi? Sirket gibi nasil baticak onu anlamadim.

• Blitz. kullanıcısına yanıt

Kar getirmeyen şey batar hocam :) X firma ve ürünleri gibi düşünün. Yine Epic üzerinden örnek vereyim, Unreal Engine iş yapmasa ve artık Unreal Engine diye bir şey olmayacak dense Epic mi batmış olur yoksa Unreal Engine mi?

EGS mağaza olduğu için batmak tabirini kullandım.

He direk kapatmak anlaminda yani, anladim hocam tesekkurler.

• Epic güzel kampanyalar yapıyor. Bir de client'ini düzeltse.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.