Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Maneater???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'in bu haftaki gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Maneater???????

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye yine gizemli hediye olarak açıklandı.

Ayrıca Bkz.GeForce Now'a bu hafta 10 yeni oyun geliyor: It Takes Two, Mass Effect ve daha fazlası

Ücretsiz

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye Maneater. Oyunun değeri Epic Games'te 69 TL. Hediyeyi 16 Haziran 2022 Türkiye saati ile 18:00'e kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Maneater

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise bulmaca keşif türündeki Supraland. Onu da 18 Haziran'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• Daha batmadi mı diyen arkadaş kafan mı güzel ? Epic dediğin şirket oyun sektörüne yön veriyor unreal engine sahibi kendisi. Unreal engine 5 lumen ile yazılım ışın izleme yapıyor. Epic gamesin batması oyun sektörü için steamin batmasından daha kötü olur. Oynadığın ve oynayacağın birçok oyun ue ile çıktı. İnsanlara bedava oyun vermesi niye batıyor ? Yazık kafana gerçekten yazık kafana Steam fanboyu.

Niyazi beyin yazdığı şeylerin neredeyse aynısını yazacaktım ama sağolsun o herşeyi yazmış. Ama benim burada merak ettiğim konu şu: Epic games ile alıp veremediğin nedir? Yani Epic Games'in var olması seni neden rahatsız ediyor? Ciddi ciddi merak ediyorum. Bir insan neden kendisi ile hiçbir alakası olmayan bir şirket hakkında böyle bir şey söyler
  • Çok ballıyım, bu oyunu oynamak istiyordum zaten :)

• Yakın zamandır güzel oyunlar verdi. Beleşe devam. Sağlam kütüphane oldu bedavaya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha batmadı mı bu garabet...

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Daha batmadi mı diyen arkadaş kafan mı güzel ? Epic dediğin şirket oyun sektörüne yön veriyor unreal engine sahibi kendisi. Unreal engine 5 lumen ile yazılım ışın izleme yapıyor. Epic gamesin batması oyun sektörü için steamin batmasından daha kötü olur. Oynadığın ve oynayacağın birçok oyun ue ile çıktı. İnsanlara bedava oyun vermesi niye batıyor ? Yazık kafana gerçekten yazık kafana Steam fanboyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niyazi585 N kullanıcısına yanıt

Niyazi bi sus ya. Bomboş çıkarımlarını al kendine sakla. Ben Epic Games batmadı mı daha diye bir şey mi dedim? EGS ayrı Epic Games ayrı.

Yazık kafana. Varsa...

• oynamam ama yinede alırım

• zamanında almayı planlıyordum iyiki almamışım dün kurdum baya zevkli gibi üstelik resmi türkçe dil desteği de var.

valla epic sayesinde oyun almaktan çekinir olduk.

bir de şu arayüzü geliştirirlerse muhteşem olacak

• Çok dozunda oyunlar veriyor. Bir hafta ilgi toplayıp diğer hafta tam chill oyun veriyorlar. Stratejileri kusursuz işliyor gibi. Bakalım ilerleyen senelerde Epic Games hangi konumda yer alacak

• Xboxta gamepass sagolsun bitirdim. Stres atmalik makara bir oyun. Fifa'dan falan suyu kaynatinca girip katliam yapmalik. Senaryosu da komik. Cok anlam yuklemeden eglencenize bakin. Keyifli kendisi.

• Epic sayesinde kalabalik bir kutuphanem oldu. Bu kadar zamandir bedava oyun vermeleri kuskusz buyuk saygi olusturuyor. Guzel strateji

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kütüphaneye ekledim bakalım teşekkürler Epic

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Niyazi beyin yazdığı şeylerin neredeyse aynısını yazacaktım ama sağolsun o herşeyi yazmış. Ama benim burada merak ettiğim konu şu: Epic games ile alıp veremediğin nedir? Yani Epic Games'in var olması seni neden rahatsız ediyor? Ciddi ciddi merak ediyorum. Bir insan neden kendisi ile hiçbir alakası olmayan bir şirket hakkında böyle bir şey söyler

• EzioAditore kullanıcısına yanıt

Ezio Auditore karakterin ismi, niye aditore diye rumuz aldiniz?

Diyerek bunun uzerine tartisirim ya da takilmam geçerim. Yorumunuzu begendim hocam bu arada.Sadece bos yorumlarla vakit kaybetmeye gerek yok, yoksa eminim cogu kisi ayni seyi dusunmustur. Zaman ve enerji kaybi sadece.

• EzioAditore kullanıcısına yanıt

Epic Games ile EGS aynı şey değil, şunu bi öğrenin önce.

Her sene zarar açıklayan, bedava oyun vermekten başka bir numarası olmayan, PC gibi bir platforma exclusive denen iğrençliği getiren bir mağazanın batmasını beklemem kadar normal bir durum yok.

Beleş iki oyun aldınız diye yere göğe sığdıramıyorsunuz tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 12 Haziran 2022; 15:48:46 >
  • oyun pahalı olunca başlık xxx değerindeki oyun. ucuz olunca direkt isim. güzel haber yönetimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomb Raider dışında elle tutulur oyun göremiyorum açıkçası.

Epic Games'in bu haftaki gizemli ücretsiz oyunu belli oldu: Maneater???????
  • Bakalım hemen, iyi oldu konuyu gördüğüm. Teşekkürler.

• Oyuna ana menüden sonra atıyor oyunagiris yapilmiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.