Şimdi Ara

Epic Games'in bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun erişime açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'in bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun erişime açıldı

Her hafta oyun veya oyunlar hediye eden Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu erişime açıldı ve haftaya verilecek olan oyun da belli oldu.

Ayrıca Bkz.PS Plus Nisan 2021 oyunları açıklandı

Epic Games'in bu hafta ücretsiz verdiği oyun cyberpunk temalı point and click türündeki Tales of the Neon SeaOyunun değeri 27 TL. Şu andan itibaren 8 Nisan 2021'de Türkiye saati ile 18.00'a kadar oyunu Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak. Oyunu ücretsiz alabileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Epic Games'in haftaya ücretsiz olarak vereceği oyun ise 3 out of 10: Season TwoBu oyunu da 8 Nisan 18.00'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu hafta verilecek oyunun videosunu aşağıda bulabilirsiniz. 

Tanıtım Yazısı

Sürükleyici Anlatım

Olayı parça parça çözmek için cinayet mahallini araştır, delilleri incele ve çıkarım yapma güçlerini kullan. Sis perdesi ortadan kalktığında gerçeği mi göreceksin, yoksa daha büyük bir sırrı mı açığa çıkaracaksın?

Klasik Piksel Sanatı ve Ayrıntılı Çevre Tasarımı

Şaşırtıcı derecede ayrıntılı retro piksel sanatı, modern atmosferik ışıklandırma ve muhteşem görsel efektler bu eşsiz siberpunk dünyasını canlandırıyor. Çağrışım yapan müzik ve ses tasarımı her adımda belirsizlik ve gizem katmanları oluşturuyor.

Birden Çok Başarı ve Toplanabilir Unsurlar

Zengin ve ayrıntılı bir arka plan hikâyesini keşfederken eğlenceli ve canlandırıcı birçok başarı açılmayı bekliyor.

Koleksiyoncu ruhuna mı sahipsin? Bunu kaçırmak istemezsin.

Zengin ve Çeşitli Bulmaca Tasarımı

Mantık, gözlem becerileri ve sabır gücünü zorlayacak bulmacalar. Bu zorluklar, tuhaf ve hareketli dünyadaki yolculuğunu geliştirmek için tasarlanan anlatım ve çevre unsurlarını ustaca bir araya getiriyor.

Bir Kedi Olarak Oynanabilir mi? Tabii ki!

Bu acayip macerada kendini yalnız mı hissediyorsun? Özel "asistanı" kontrol et: Kara kedi William. William, dedektifimizin ulaşamadığı yerlerin derinliklerine dalabilir ve genellikle önemli delilleri bulup elde etmekte çok faydalı olur!

Merak Uyandıran Distopik Dünya

Acaba robotların tanrısı olsaydı neye benzerdi? Peki insanlarla aynı haklara sahip olsalardı bize ihanet ederler miydi? İnsan ve makine arasındaki sınırlar ortadan kalktığında hayat ne olur?

Tüm yanıtlar bu eksantrik siberpunk dünyada…

• Bunun gercekten haber degeri var mi? Haremden kalkan otobuslerin de haberini yapin bari.

• derkaiser9591 kullanıcısına yanıt
    ♿♿♿♿

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derkaiser9591

Bunun gercekten haber degeri var mi? Haremden kalkan otobuslerin de haberini yapin bari.

Evet var. Her şeye muhalefet olmak zorunda değilsiniz. Konu ilginizi çekmiyorsa tıklamazsınız olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini oyunları eklemiyorum artık

• Herseye muhalefet oldugumu nerden cikardin ?

• Batuhangover01 B kullanıcısına yanıt

Bu ne demek simdi ?

• quote:

Herseye muhalefet oldugumu nerden cikardin ?

Böyle bir haberi eleştirmenin mantıksızlığının farkındasınız değil mi? Bilmeyen, unutan insanlar olabilir. Haberin mantığı nedir? Haber denen şey neden var? Böyle bir haberi eleştiren insan her şeyi eleştirmez mi?

• Ozensiz google translate haberleri, bunun gibi haber degeri tasimayacak bilgi kirintilariyla “haber istatistigi” kasmayi elestirmenin hicbir mantiksiz kismi yok kardesim. Fakat “Bini ilistirin hir siyi ilistirir” tarzi bos cikarimlar yapmak mantiksiz olabilir.

Seni temsil eden emojiler attım

Dostum burası ucuz diye at bakım seti alanların olduğu bir yer bedava oyun tabiki haber değeri var :D

Anliyorum. Kaliteli uslubun seviyeni belli ediyor. Ins fiyatlar hazir yukselmisken 1070’i satip fiyatlar dustugunde 2 tane 3090 alabilirsin 🙏🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkaiser9591 -- 1 Nisan 2021; 20:43:13 >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Vallahi dogru dedin :)

Sen ağlamayı seven bir arkadaşa benziyorsun ♿

Bunu bana tinerle anakart temizleyen biri mi diyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkaiser9591 -- 1 Nisan 2021; 20:50:5 >
    D-dostum idiot olduğumu ifşa eden birisini profilindeki başlıklarla taciz ettiğimi sanıyorum nerden anladın? 🥴♿🤯🤤🤡

• Tineri acilen birakman lazim🙏🏻

derkaiser kardeşim haklı, hepiniz boş yapıyorsunuz yol alın...
  • quote:

Bunu bana tinerle anakart temizleyen biri mi diyor?

tiner ile pcp temizleniyorMUŞ

youtube'da türk birisi videosunda gösteriyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.