Şimdi Ara

Epic Games'in Bahar İndirimi başladı: Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 ve daha fazlası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzelim witcher 3 e bak bi sigara parasına düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahercetin

Bir de indirimsiz fiyatları yukarıdan aşağı göster işte o oyunların hepsinden daha iyi bir oyun neredeyse adamlara kizacaksin indirim yaptılar diye

Oyuna kötü demiyorum, oynamadım da henüz, ama zaten fiyat konusunda hassas olan insanlar indirimsiz almıyor. Assassin's Creed serisi devamlı çok yüksek indirimlerdeyken indirimsiz fiyatına bakmanın bir manası yok mesela. Bu Udemy'ye girip dersler 340 lira demek gibi bir şey, o fiyata kimse almıyor, 30-40 lira arasına alınıyor dersler. Pek çok oyun cazip gözüksün diye fiyatı yüksek tutup her fırsatta büyük indirimler yapıyor, oyunun gerçek alım fiyatı o indirimli fiyatlar.

• Bir kere mafia definitive edition ver de yüzümüzü güldür be epic

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ALINMAZ. Oyun güzel ama sürekli aynı şeyleri yapıyorsun. İlla oynayacağım dersen bende var vereyim ben sana hesabı. 1 hafta oyna. Beğenirsen alırsın.

• Kupon yokken bu fiyattan epicten neden oyun aliyimki hele o mining makinesi launcheri hala duruyoken yerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

Kupon yokken bu fiyattan epicten neden oyun aliyimki hele o mining makinesi launcheri hala duruyoken yerinde.

Epic daha çok yeni nesil oyuncuları kendi tarafına çekmeye çalışıyor gibi. Yıllardır steam kullanan, büyük kütüphanesi olan insanları çekmesi çok zor, ama bedava oyunlarla çocukların ilgisini çekip o şekilde kitlesini büyütmeye çalıştığını düşünüyorum.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Ucuz ubisoft oyunlarini alip uplaye baglayip kullanmaktab baska bir isime yaramiyor benim bedava oyunlarda bile hele bugun oyniyim diye giremiyom her oyun actiktan sonra arkaplanda kapatma zorunda birakan launchermi olur saskinim o kadar yatirim yapiyosun launcherin copluk gibi ama.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

RDR2 Epic te kuponla 140 a satılmıştı bir kaç ay evvel o zaman aldım ben. Yazın belki yine bir kupon fırsatı yapar o zaman alırsın. Kaçırmışsın fırsatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord

RDR2 Epic te kuponla 140 a satılmıştı bir kaç ay evvel o zaman aldım ben. Yazın belki yine bir kupon fırsatı yapar o zaman alırsın. Kaçırmışsın fırsatı.

Oynayacak bir sürü oyunum var ve zaman yok zaten, çok da acelesi yok. Bir de açıkçası Epic'ten oyun almadım hiç, tüm oyunlarımın tek platformda olması fikri daha cazip geliyor.

• indirimli fiyatlar nerde yazıyor? ben mi bulamadım

• Cyperpunk 2077 steamda 200?

• dirty_y kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Teşekkür ederim düşünceniz yeter. Çok gömüldü denemeye bile gerek yok :D

• Şaka gibi fiyatlar
  • Bu gta nasıl hala 100 lira ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep merak ediyordum bu Star wars multi Battlefront 2 nasıl diye epic bedava verdi vereli başka oyun sarmıyor.

• Ubisoft oyunları % 20 Club puan indirimiyle uplay store'dan alınır. Valhalla+WD:Legion paketi % 20 club kuponuyla 257.40 TL ye geliyor veya Valhalla+Immortal Fenyx

• Bannerlord da indirim var mi acaba?

• Epice acil atölye desteği gelmesi lazım, civ6 verdiler ne güzel dlc almak istiyorum ama atölye yok atölyesiz civ düşünemiyorum.

• Yakın zamanda kupon verecekler mi?

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/oddworld-soulstorm

ps1 zamanımızın süper oyunu,yenisi çıkıyor epic exc. olarak geliyor ama fiyat 79tl. Kupon verseler de minimum miktar 80tl'de tutuyorlar diye hatırlıyorum. Yanlış mı hatırlıyorum?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.