Şimdi Ara

(Epic Games) Fm 2020 ve Watch Dogs 2 Bedava (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
14.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha geçen gün Steam'de FM20 fiyatına bakıp oha be 219 TL de vermem buna alüminyum demiştim. Tşk Epic beleş verdiğin için.
  • Epic şova devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar bayağı canım çekti yeni transferlerle oynanır demiştim ki sağolsun epic beleş verdi harikasınız Steam tarihe gömecek yakında :)

• Efsane indirim olmuş bee.. FM2020 harika..
  • FM2020 Touch versiyonunu nasıl indirebiliriz? İndir diyince direkt ana oyunu indiriyor.
  • Fm de editörü bulamadim. Oyun ici editor degil normal editor. Oyun dosyasinda oluyodu genelde ama yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erwinsmith06 kullanıcısına yanıt
    Hocam primal’i bitirdim. Bir yerden sonra o kadar sıkıyor ki anltamam. Sırf bitirmiş olayım diye tamamladım. Hep aynı tarz görevler. Güzel ama kısa süreli oyun yani öyle söyleyim

• Yokmuş maalesef.

Neil Brock
    Sports Interactive
    Neil Brock
    Administrators

Posted 2 hours ago
    Pre-Game Editor is not available via Epic.
    https://community.sigames.com/topic/527688-fm20-on-epic-store-megathread-post-your-questionsanswers-here/
  • quote:

Orijinalden alıntı: boogiee90

Hocam primal’i bitirdim. Bir yerden sonra o kadar sıkıyor ki anltamam. Sırf bitirmiş olayım diye tamamladım. Hep aynı tarz görevler. Güzel ama kısa süreli oyun yani öyle söyleyim
    Hocam tema olarak ilgimi çekiyor yani ben bu zamana kadar aldığım çoğu şeyi oynayamadim zaten laptop kaldirmiyor ama seneye her sey yolunda giderse duzgun laptop alıp başlayacağım :) Far cry'lar arasından da temasi en cok ilgimi çeken primal o yüzden onu sectim. Ac origins ve odyssey de aldim duruyor kenarda, 24 unde kupon verecek epic onla da odyssey season pass alacağım ama tabi oynayamadim daha hicbirini 950m kartla :)

• Bir kuruş para vermedim bu adamlara hesapta 7 oyun var. Takip etsem çok daha fazla da olurdu. Ne launcher kurdum ne bir şey öyle duruyor. Bunu da aldım. 60 TL de kupon var. Güzel indirim olursa RDR 2'de kullanacağım :)
  • fm 20 harika oldu cidden tam zaman geçirmelik oyun arıyordum adamsın epic

• erwinsmith06 kullanıcısına yanıt
    arkadaş beğenmemiş ama zevk meselesi ben farcry primali çok beğenmiştim. o tarz mağara adamını oynadığımız bu kalitede başka bi oyun yok çünkü :) 950m Fc primali rahat kaldırıyor bu arada.
  • 2016'dan beri satın alıp oynamıyorum, kendini tekrar ettiği için. Ücretsiz olduğunu görünce tekrar başladım ama bu kadar çok detayı istemiyorum sanırım. Boğuldum diyebilirim....

14 GB'a yakın Grafik dosyası (skin, kit, logo, facepack) indirip eksiksiz hale getirdim oyunu. Bakalım bu detaylarda boğulma işine dayanabilecek miyim FM2020'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

arkadaş beğenmemiş ama zevk meselesi ben farcry primali çok beğenmiştim. o tarz mağara adamını oynadığımız bu kalitede başka bi oyun yok çünkü :) 950m Fc primali rahat kaldırıyor bu arada.
    Hocam grafikleri en düşükte kaldırır tabi ki de hedefim her şeyi high da oynamak heyecanım kaçmasın diye oynamıyorum . Oyunları topluyorum simdilik seneye 3000 serisinden bir kartla oynayacağım nasipse.

Indirimi kacirdigima üzülüyorum ben de muhtemelen begenecegim ondan :)

• SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Kendi soruma kendim cevap vereyim.
    Oyun öncesi editör de yok, FM Touch da...

• Teşekkürler. Rdr 2 aldım ben de 140 liradan. Ayrıca world kart 25 tl iade kampanyasından da iade gelir diye düşünüyorum.
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    İade kampanyası neydi hocam.
  • Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt
    World Mobil e gir orda var oyun platform uygulama yüzde 50 iade

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Bende VakıfBank world var ona yok sanırım. Sağol yardımcı olduğun için.
  • Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt
    Aynen onda yok malesef

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.