Şimdi Ara

Epic Games bugün 124 TL'lik bir oyun hediye ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kaynak ?

• Sen Scythe Fuma 2 ekran kartını daha yeni aldın şu an sana kaynak verip üzmenin manası yok sen soğutmasını çöz yeter.

• creA` kullanıcısına yanıt

Bende sol analoglar biraz haşat olsa da 2 adet Dualshock 4 var PC'de çalışıyor. Lazım olur dursun kenarda. 😌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thrashead kullanıcısına yanıt
    allah senden razı olsun. hiç aklıma gelmemişti bu durum. ben de division 2 nin new york sürümünü 20tl küsüre aldım sayende.

• termomuk kullanıcısına yanıt

Amin. Cümlemizden. Ben teşekkür ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• anilk91 kullanıcısına yanıt

Kardeş kusura bakma ama bence bu oyunlara çerçöp diyen birisinin akli melaikeleri yerinde değildir:

-Frostpunk

-Civ. 6

-Night in the Woods

-A Plague Tale

-GTA V

-Control

-Railway Empire

-Hitman

-The Long Dark

-ARK: Survival

-Among Us

...daha buraya yazamadığım tonla oyun var, bir de bunların yanında indie'ler var ki oraya hiç girmiyorum.

• Do Bemol Kerim kullanıcısına yanıt
    Ben genel konuşmadım ki, sen niye olayı genele vurdun? Epicden toplamda 200e yakın oyun aldım bedavaya, aldıklarımın 10-15 tanesi bahsettiğin gibi sağlam oyun, gerisi çerçöp. Ben bundan bahsediyorum. Aynı şekilde gogda öyle. İndiegalayı hesaba katmıyorum çünkü ordan aldığım 300 tane oyunun 299u çöptür 🤣🤣🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun bolluğu var çalıştıracak makina yok

• termomuk kullanıcısına yanıt

Bu arada oyunu ilk aldığımda Epic benden Ubisoft'a bildirmek üzere sanırım mail adresi istemişti. Tam o kısmı hatırlayamadım ama bugün üç oyun daha aldım Ubisoft'un (Epic üzerinden) ve enteresandır Epic'ten hiç daha indirmeden Ubisoft kütüphaneme alır almaz oyunlar eklenmiş. Artık Epic'ten değil direk Ubisoft'tan direk indirebiliyorum. Sanırım ikisinde de kullandığımız mailler aynı olursa oluyor bu şekilde. Bilginiz olsun.

• Tomb Raider serisini bedava veriyor, kaçırmayın arkadaşlar.
    Epic Games bugün 124 TL'lik bir oyun hediye ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 30 Aralık 2021; 23:38:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.