Şimdi Ara

EPIC GAMES 60 TL İNDİRİMLE ALINABİLECEK OYUN ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Geceüçteisimbulmakzor (5 mesaj) Hudson51 (2 mesaj) arman09 (1 mesaj) Gamer007_ (1 mesaj) Mohi (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) (5 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epic games'teki 60 tl indirimi kullanarak Türk yapımı far cry'ın ilk oyunun ilk yapımcısı olan Crytek yapımcısının üç oyununu birden 45 tlye almış bulunmaktayım. Ayrıyeten 15 tlye de witcher 3 game of the year edition versiyonunu aldım. Uzun bi süre oynayamayı düşünüyorum bu 4 oyunu. Toplam 60 tl vererek 4 tane güzel oyun sahibi oldum. Haberi olmayan vardır belki böyle bir indirimden.

epic games store
    The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
    https://www.epicgames.com/store/tr/p/the-witcher-3-wild-hunt

epic games store
    Crysis Remastered Trilogy includes each of the single-player campaigns from the legendary first-person shooters Crysis, Crysis 2, and Crysis 3, optimized for today's hardware. Relive the adventure in this great value all-in-one bundle.
    https://www.epicgames.com/store/tr/bundles/crysis-remastered-trilogy

|
    |

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu ayın 28 inde riders republic çıkıyor kupon kullanılabilir

şuan ön siparişte olduğu için kullanılamıyor ama 28 inde aktif olur

• @Geceüçteisimbulmakzor Hayırlı olsun hocam. Taş gibi 4 oyuna gayet de uygun fiyata almışsınız üstelik paralarını sonuna kadar da hak ediyor. Özellikle Witcher 3 GOTY 15 TL'nin çok çok üzerinde bir oyun.

• Hocam oynadınız mı witcher 3 ü. Ben daha önce hiç oynamadım hikaye kısmında çok kopukluk yaşar mıyım 1 ve 2 ile bağlantılı mı? Hangi kanal var hikaye modunu keyifli oynayan? İngilizcemi geliştirmek için aldım esasında hem keyif alacağım bir etkinlik olursa daha hızlı kaparım diye düşündüm phraseleri v. Bir yandan da fallout New vegasa başladım dün. Ben de aynı fikirdeyim henüz oynamasam da 15 TL nin çok üstünde bir kalite bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Witcher 3'ü 2 kere baştan bitirdim hocam her şeyiyle ve hikayesi de direk olarak ilk iki oyunla bağlantılı benden demesi. Direk girerseniz hikayeyi pek anlamazsınız. En kötü Youtube dan birinci ve ikinci oyunun hikaye videolarını izleyin ve Witcher 3'e öyle girin. Baya video vardı hemde Türkçe olarak. İngilizce olarak da Witcher 3 çok ağır bir oyun değil. Yanınızda sözlük uygulaması ile felan oynarsanız hem daha hızlı kaparsınız hem de aklınızda daha iyi yer eder. Fallout New Vegas da güzel seçim bu arada. Harika bir RPG'dir hatta en iyi Fallout oyunu bile olabilir.

• Witcher 3 beleş verilmişti kaçırmışsınız sanırım hayırlı olsun taş gibi oyun

• Teşekkür ederim hocam. İngilizcem kötü ekonomi kötü "itim ben it"gibi konular açıp aksiyon almamak yerine değiştirebileceğim geliştirebileceğim yönlerimi hayatın dengesi içinde bir yandan da eğlenerek yapmak istedim biraz araştırmalarım sonucu bu iki rpg oyununu aldım, iyi bir seçim olduğunu onaylamanız beni mutlu etti.
    Dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum küçük bir defter alıp günlük konuşmada kullanılan phraseleri not almayı düşünüyorum speak konusunda booster olacağını düşünüyorum.
    Bir yandan fallout oynarken bir yandan da YouTubeda witcherın hikayesini izlerim temel atmış olurum witcher3 hikayesi adına. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sağolun hocam 15 TL verdim geliştirici ekibe çok ufak da olsa destek verebildiğim için mutluyum. Enis kirazoğlu bu oyuna aşık bakalım o kadar insan sevdiğine göre ben de severim muhtemelen.

|
    |
    arman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Epic kuponuyla 20 liraya Division 2 vardı kaçırmışsın

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.