Şimdi Ara

ePacket nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
16.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tr.aliexpress.com/item/Wind-Charge-Charging-Controller-For-2000W-48V-AC-Wind-Turbine-Generator/32584252946.html?spm=2114.13010608.0.0.km2B94&detailNewVersion=&categoryId=100703
    bu linkteki ürünü aldım.satıcı ürünü ePacket ile kargoladığı ve LX.......CN şeklinde takip no girmiş.
    şimdi bu ürünü yurtiçinde bana hangi kargo şirketi teslim edecek.EMS den farkı nedir?
    tşkler

• Yokmu bilen forum sakinleri ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTT getirecek, 1 ayı geçer gelmesi.
  • Adamın epacket ile gönderme sansı yok. Geçen ülkeler sunlardır.

Commercial ePacket® is currently going to 14 countries: Australia, Canada, New Zealand, Spain, France, Germany, Finland, Ireland, Sweden, Switzerland, Belgium, Portugal, UK and the Netherlands.
  • axeseytan kullanıcısına yanıt
    Epacket dediği ne ki dostum?
    Ben de yurtdısındayım o söylediğin ülkeler de değil yaşadığım yer ama eğa key göndermiş.
    Ems mi dedim hayır epacket ayrı dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

PTT getirecek, 1 ayı geçer gelmesi.

Bu o değil yalnız, ePocket daha hızlı gelen bir sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: nayır

quote:

ePacket aliexpressin kullandığı takipsiz ve yavaş kargosu değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Takipsiz - air mail - ePocket

Sıralama böyleydi..

https://store.donanimhaber.com/18/db/7a/18db7aaa0f81aae25b4afa3395c267d5.jpg

ePacket nedir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıralama böyleydi..

ePacket nedir?

Benim bildiğim ePacket en yavaş kargosu zaten bedavaya gönderiyor satıcılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıralama böyleydi..

ePacket nedir?

Benim bildiğim ePacket en yavaş kargosu zaten bedavaya gönderiyor satıcılar.

Şöyle birşey yazıyor ama güvenemedim, bilen varsa diye yazdım

http://www.yurtdisindansiparis.com/2015/09/20/epacket-ya-da-china-post-emsepacket-kargo-takibi-nasil-yapilir/

• ePacket yavaş olan değil hocam aksine çok hızlı geliyor. Fasttechten elektronik sigara atomizeri almıştım. 4günde geldi gümrükten döndü 4 günde geri ulaştı adamlara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknarik

ePacket yavaş olan değil hocam aksine çok hızlı geliyor. Fasttechten elektronik sigara atomizeri almıştım. 4günde geldi gümrükten döndü 4 günde geri ulaştı adamlara..

şansına denk gelmıs benım 20 gunde yolda olan kargom var epaket hemde sözde ems :)))
  • Hort olacak ama benimde 40 gündür gelmeyen kargom var. LX417459940CN böyle bir takip nosu var.

Konu sahibi arkadaş kaç günde ürüne ulaştı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Hort olacak ama benimde 40 gündür gelmeyen kargom var. LX417459940CN böyle bir takip nosu var.

Konu sahibi arkadaş kaç günde ürüne ulaştı acaba?

Bu kadar beklemesi sıkıntı 40 gün.. Ürün Çin gümrüğünden geri dönmüş olabilir. Satıcıyla iletişime geçip sorun. Benim de buna benzer bir gecikmem olmuştu, satıcıya sorduğumda kardeş senin ürün bende tekrar gönderiyorum şimdi demişti. Sormasak göndermeyecek
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Satıcı şerefsizlik peşinde. Kargo sevkiyatta deyip bir yandan ağlıyor, bir yandan bana geri geldi diyor. İşin garibi dispute açtım ve 3 eylülde geri sayım bitmesine rağmen hala çözülecek.

Dün canlı chata bağlandım 24-48 saat bekleyin, kargo satıcıya geri dönmüş diyor. Bu şerefsize nereden bulaştım bilmiyorum, oranıda iyiydi ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Satıcı şerefsizlik peşinde. Kargo sevkiyatta deyip bir yandan ağlıyor, bir yandan bana geri geldi diyor. İşin garibi dispute açtım ve 3 eylülde geri sayım bitmesine rağmen hala çözülecek.

Dün canlı chata bağlandım 24-48 saat bekleyin, kargo satıcıya geri dönmüş diyor. Bu şerefsize nereden bulaştım bilmiyorum, oranıda iyiydi ama...

Mail adresinize bu şekilde dispute ile alakalı mail gelmiştir.

ePacket nedir?

Geçerli(valid) yazıyorsa süre bitiminde sizin lehinize sonuçlanır ve para iadesi yaparlar merak etmeyin. Fakat bazı durumlarda sunduğunuz kanıtlara invalid(geçersiz) olarak karar verebiliyor aliexpress, öyleyse eğer tracking sitelerinden detaylı kanıtlar ekleyin.

Satıcıların oranları iyi fakat sıkıntı ürün geri giderse vs. başlıyor bizim gümrük sağolsun. E-sigara kullandığım için ara ara dispute olayları can sıkıcı şekilde vuku bulabiliyor. Kimisi hemen disputeye onay verirken kimisi ağlayan bebek gibi uğraştırıyor.

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Aynen bu tarz bir mail geldi. Ben hiçbir şey yüklemedim, takip kodundan her şey görünüyor kendileri de görür demiştim ama iyi yapmamışım anlaşılan
  • epacket China post tan daha hizli geliyor ve zaten China post ucretsiz gonderilirken epacket 1-2 $ daha fazla verilerek aliniyor Ürüne göre. Ikisi ücretsiz olmasi durumunda kesinlikle epacket i secerim ama ücretsiz olmuyor malesef epacket daha pahali China post a göre zaten daha hizli gelmesinden de belli.

• autoyouth satıcısından ürün aldım 3 adet hepsini de epacket ile gönderdi

14 günde elime ulaştı china posttan daha hızlı geldi ve takipli geldi
  • Takip yapılabiliyor değil mi bu epacket de ? Epacket inde takiplisi takipsizi var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.