Şimdi Ara

EP-830 mu yoksa Sennheiser CX300-II mi Acil Yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki kulaklıktan hangisi ve varsa başka önerileriniz abartı fiyat olmamak kaydıyla önerilerinizi bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Poseidon88

Bu iki kulaklıktan hangisi ve varsa başka önerileriniz abartı fiyat olmamak kaydıyla önerilerinizi bekliyorum..

ep830 almanızı öneririm zira cx300ii kullandım parasını hakeden kulaklık değildir.
  • 2'si arasında tabiki ep-830 pop vb tarz için tabi.
  • Arkadaşın tavsiyesi üzerine aralarında fazla fark olmaması nedeniyle EP-630 aldım. teşekkür ettim tavsiyeleriniz için :))
  • EP-603 elime ulaştı fakat ses kalitesinden hiç memnun kalmadım :)) ne biçim ses kalitesidir çatlak çatlak sesler birbirine giriyor. creative x-fi ses kartı ile denedim sonuç aynı seste yükselme oldu okadar. benim nokia wh-205 in kulaklığı bile bin basar denemeyenlere tavsiye ederim ep603ten bile daha iyi bas ve ses kalitesi var emin olun..
  • Burn-in olmasını beklemelisin, daha güzel olacaktır.

Ben de 115 tlye v-mode vibe II siparişi verdim. f/p oranı oldukça yüksek bir kulaklık. cx300 ii den 2-3 gömlek üstün kullananların yorumlarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 20 Aralık 2011; 20:29:06 >
  • nerden aldın acaba adresini verebilirmisin ?
  • Siyahını ben aldım;http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/v-moda-vibe-ii-siyah-48582524
    Kromu kalmış 1 tane;http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/v-moda-vibe-ii-krom-48582594

GG de %8 indirim varmış bir de bugüne özel
    Satıcının tüm satışları olumlu güvenilir o bakımdan.

• kulaklık biraz uzaylı gibi duruyor :) kulağına rahat oturuyormu biraz rahatsız gibime geldi.
  • internette değişik sitelerin incelemeleri mevcut. Uygun kulak ucuyla sorun olacağını sanmıyorum. Oldukça kaliteli bir kulaklık.
  • quote:

EP-603 elime ulaştı fakat ses kalitesinden hiç memnun kalmadım :)) ne biçim ses kalitesidir çatlak çatlak sesler birbirine giriyor. creative x-fi ses kartı ile denedim sonuç aynı seste yükselme oldu okadar. benim nokia wh-205 in kulaklığı bile bin basar denemeyenlere tavsiye ederim ep603ten bile daha iyi bas ve ses kalitesi var emin olun..

Burn in olsun keyif vermeye başlar aceleci olma. aynı tepkiyi vermiştim ben de ilk paketten çıkarınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

quote:

EP-603 elime ulaştı fakat ses kalitesinden hiç memnun kalmadım :)) ne biçim ses kalitesidir çatlak çatlak sesler birbirine giriyor. creative x-fi ses kartı ile denedim sonuç aynı seste yükselme oldu okadar. benim nokia wh-205 in kulaklığı bile bin basar denemeyenlere tavsiye ederim ep603ten bile daha iyi bas ve ses kalitesi var emin olun..

Burn in olsun keyif vermeye başlar aceleci olma. aynı tepkiyi vermiştim ben de ilk paketten çıkarınca.

ses olarak ben pek tatmin olamadım kulaklıktan malzemesi çok kalitesiz gibime geldi öylede duruyor zaten :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halog

quote:

ses olarak ben pek tatmin olamadım kulaklıktan malzemesi çok kalitesiz gibime geldi öylede duruyor zaten :))

Fiyat performan ürünü desek tam yerinde olur ürün için.Günlük kullanımda idare etmesi için almıştım ben de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.