Şimdi Ara

EOS M cep boyutunda slr kalitesinde....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 EOS M cep boyutunda slr kalitesinde....
    Selam arkadaslar.Severek kullandığım ama artık ihtiyacimin olmadığı EOS M makinemi satiyorum.İlgili arkadaslarin bildigi uzere en ustun fotograf kalitesine sahip olan aynasiz makinenin 650d 60d 7d ile ayni sensore sahip oldugunu, iso basarimi ve kalite olarak bu cihazlarla bire bir oldugunu soyleyebilirim kisaca bilmeyenler icin...650d ve 6d kullanicisiyim ayni zamanda gercekten en pratik ve severek kullandigim makine oldu hep.google da aratarak incelemelere goz atabilirsiniz daha iyi imaj kalitesine sahip daha kompakt bir cihaz yok. (Yok sony var ff sensorlu sen ne anlatiyon vs diyebilir arkadaslar:)) apsc sensore sahip bir cep dslridir eos m...Gercekten kullanan insanlar neden slr yukleniyoruz diye sormaya basliyor.

Merak ettikleriniz icin her türlü yardimi yaparim sattıktan sonra da destegimi sunarım..

Cihaz tertemiz ekranina ilk gun film takildi, zerre kusur yok gözüm gibi bakarim tüm ekipmanima ki sattigim esyalarımda şaşırır alan arkadaslar sıfır abi bu diye...

Cihazi 18-55 stm lensi ile birlikte verecegim kutusu ve kutu icerigi ile birlikte.

FİYAT : 850 TL.

Cihazın fotograflarını aksam ekleyebileceğim gerek yok ama adet iste:)
    Kendi cektigim 1 2 ornek fotolarin info kisminda cihaz bilgisi vs gorebilirsiniz.İlk 1 2 gun 2 makineyle (6d eos m) gezdim gereksizdi sonra 10 gün eos m ile takıldım..:)

https://flic.kr/p/pZy4t6
    https://flic.kr/p/qWZukP
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Vatan bilgisayara 800 tl sıfır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asig

Vatan bilgisayara 800 tl sıfır ?

Fiyat bilgim yoktu hatta satışta olmadığını düşünüyordum ucuzu ve akakçeye falan bakmıştım...Vatan da alma seçeneği yok ve hangi mağazalarda olduğu bilgisi yok...ondan başka da satılan yer sanırım yok...Fiyat uygun,vatandan alamayan bana gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.