Şimdi Ara

Enteresan Trafik kazaları (izlemeyenler olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
5
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler youtube da bolca trafik kazaları videoları var ama bu video gerçekten enteresan..izlememiş olanlar olabilir ..mutlaka göz atın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 3 Eylül 2012; 0:54:45 >

• Albenia'daki ilk kazaya koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Albenia'daki ilk kazaya koptum
    adamdaki şansa bak kesin tırın altına girdi dedim adam şeritte durdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

adamdaki şansa bak kesin tırın altına girdi dedim adam şeritte durdu

Alıntıları Göster
    bu millet manyak ya. o karda nasıl hız yapıyorlar öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bu millet manyak ya. o karda nasıl hız yapıyorlar öyle

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

Alıntıları Göster
    Suudiler fark atmis yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

Suudiler fark atmis yine

Alıntıları Göster
    Rusyada trafikde bizimkinden farksızmış. Kinse kural tanımamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoze78

Rusyada trafikde bizimkinden farksızmış. Kinse kural tanımamış.

Alıntıları Göster
    Ukrayna dakini korku filmi gibi izledim. Ha çarptı ha çarpacak. Allah tan çarpmadı.
  • Yeni konu açmayı düşündüm ama hazır açılmış konu varken buradan devam edeyim..

• Bu videoda 2 kareye dikkat..45. sn'de adam hem sağdan dalıyor hemde dayılanıyor ama olan kapısına oldu 6:35'de ise mucize bir kurtuluş var,cidden yaşayacak günü varmış daha..

• quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

Yeni konu açmayı düşündüm ama hazır açılmış konu varken buradan devam edeyim..

Allah hepimizi korusun,

• quote:

Bu videoda 2 kareye dikkat..45. sn'de adam hem sağdan dalıyor hemde dayılanıyor ama olan kapısına oldu 6:35'de ise mucize bir kurtuluş var,cidden yaşayacak günü varmış daha..

6:35 iç kanama felan olabilir. Araç piyasada yok adam sapasağlam çıkıyor.

• quote:

Bu videoda 2 kareye dikkat..45. sn'de adam hem sağdan dalıyor hemde dayılanıyor ama olan kapısına oldu 6:35'de ise mucize bir kurtuluş var,cidden yaşayacak günü varmış daha..

hepsiniz az çok anlarımda şu kar lı yollarda o kadar hızlı gitmek ne anlama geliyor çok mu keyfli birşey acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_vtec

quote:

O tarz bir çarpışmada -ki sürücünün olduğu taraftan direk sert bir darbe alıyor- kaza anında hayatını kaybedebilirdi..Görünen o ki emniyet kemeri falan da takmıyor ve herhalde çarpışma anında kendini yan koltuğa doğru atıp tam siper olmuş..Yine de dediğiniz gibi görünmeyen bir kanama-yaralanma da olabilir..

• quote:

quote:

quote:

O tarz bir çarpışmada -ki sürücünün olduğu taraftan direk sert bir darbe alıyor- kaza anında hayatını kaybedebilirdi..Görünen o ki emniyet kemeri falan da takmıyor ve herhalde çarpışma anında kendini yan koltuğa doğru atıp tam siper olmuş..Yine de dediğiniz gibi görünmeyen bir kanama-yaralanma da olabilir..

Arabada 2 Kişi Var Zaten Biri Çok Fena Ezilip Ölüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ParsKUKRER

quote:

quote:

quote:

Arabada 2 Kişi Var Zaten Biri Çok Fena Ezilip Ölüyor.

Alıntıları Göster
    en salak kaza da arabistan daki

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Konuyu açan arkadaşın eklediği video kaza videoları serisinin 2.'siydi bende ilkini ekledim akşam..Şimdi eklediğim ise son bölüm ve ilk 2 kazada şans denilen şey ortaya çıkıyor 3. videoda ise tam bir armut var kamerada

Edit: İmlâ hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 29 Aralık 2012; 23:50:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

+1

Alıntıları Göster
    İlk videoda Ukrayna'da olan 4:25 teki mucize kurtuluş resmen. Adam Allah'ın sevdiği kullarındanmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbo

İlk videoda Ukrayna'da olan 4:25 teki mucize kurtuluş resmen. Adam Allah'ın sevdiği kullarındanmış :)

evet Ukrayna ve en son Rusyadaki kazalar çok ilginç
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.