Şimdi Ara

Enteresan bir touch ilanı!2Gen-8gb-3.0JBli-FULL aksesuar-320TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zizazu -- 9 Nisan 2010; 23:47:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 320 liraya sıfır ve faturalı iPod Touch 3.Nesil 8gb satılıyor forumda.
  • yorumun için tşk ederim

• uzun süredir 2. el ipod touch bakınıyorum forumda. 0 ını 330 satanlar varken garantisi bitmiş 2. elin en fazla 200 olması gerekmezmi. sizin ilanınız için demiyorum 2. el forumun geneli için dyorum kaçırdğım bi noktamı var. hayırlı satışlar
  • +1
    quote:

Enteresan bir touch ilanı!
  • sanırım acıklama kısmını gereğinden fazla uzun tuttum.. ve insanların coğu okuma ihtiyacı hissetmedi.. hata yaptım sanırım.. 60kc3 arkadaşım dediğin doğrudur sıfırları 330 a satılıyor.. ama ben o istediğim rakama sadece ipod satmıyorum.. ipoda verdiğim paranın en az yarısı kadar aksesuarlarına da masraf yaptım.. örneğin o mikrofonlu kumandalı kulaklığa 40lira verdim.. prizden şarj cihazına 30 lira, clear case kılıfa da 35 lira werdim.. ipodu satınca bu aksesuarlar bi işime yaramayacağından hepsini toptan satmaktı tüm amacım.. satarken de en azından aksesuarlara verdiğim paranın bir kısmını geri istemem sizce doğal değilmidir? yok kardeşim aksesuarlar para etmez bedava vereceksin diyorsan, eywallah

• hacı sade senin ilan için demiyorum dedigim gbi uzun suredir 2.el takip edyorum hep böyle. tekrardan hayrlı satışlar.
  • tşk ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.