Şimdi Ara

Entegre soketinin bacağı kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam. Entegre soketinin bacağını düzeltirken kırıldı, entegreyi soketsiz lehimlersem bir sorun olmaz değil mi ?

• bildigim kadariyla sorun cikarir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • entegrenin kullanmadigin bacagi var ise (baski devrene bak, hicbiryere gitmeyen bacak var mi diye... ) bos bacak ile kirilan bacagi degistir.
    nihayetinde soketsiz de kullanabilirsin... lehimlerken hizli davran.
  • İnce telden sokete bacak yaptım ve entegrenin bacağı yeni yaptığım soket bacağına tam oturdu.Bu seferde şöyle bir hata yaptım : entegreyi sokete takıp lehimledim.Normalde soket entegrenin yanmaması içinmiş yani lehimden sonra entegreyi takmalıymışım. Bu işte biraz amatörümde. Entegrede fazla ısınmadı ama. Umarım devre çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed Style -- 20 Haziran 2012; 23:46:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

İnce telden sokete bacak yaptım ve entegrenin bacağı yeni yaptığım soket bacağına tam oturdu.Bu seferde şöyle bir hata yaptım : entegreyi sokete takıp lehimledim.Normalde soket entegrenin yanmaması içinmiş yani lehimden sonra entegreyi takmalıymışım. Bu işte biraz amatörümde. Entegrede fazla ısınmadı ama. Umarım devre çalışır.

Aynı hatayı bir daha tekrarlamazsın işte kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.