Şimdi Ara

enre çolak alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • olası emre çolak transferine sabaha kadar varım fatih hozamla zaten müthiş top oynuyordu ispanyada da kendini geliştirip iyice tecrübe kazandı. artık yaşıda olgunluk yaşına geldi burak caner selçuk 25 26 yaşlarında buldular kendilerini emre de bu yaşlarında zirveyi görebilr yerli topçular geç olgunlaşıyor alt yapıları iyi olmadığı için tecrübe ederek öğreniyorlar bazı şeyleri emre de hiç beklenmedik bi performans verebilir.

• Herif hakketen 26ymış. Bizdeki parlayacak yıldız adayları hep 26-27 olduğu için 30-32 sanıyordum çolağı
  • vitaminsiz ekmek ağırlıklı beslenme uzmanının ne işi var ? oldu olacak aydında dönsün belki patlar
  • Uzak dursun vitaminsiz çöp.
  • Emre'yi bilmem ama makul bir ücret ile sabriyi almalıyız.. Yedeklerimiz çok zayıf..
  • gelse şuan orta saha seviye atlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta sahamız o kadar eksik ki.Adamlar emre ye tav.Emre çolakı alacağıma deniz türüç,emre akbabayı alırım.
  • Emre Çolak'ı görünce aklıma Batuhan Karadeniz geldi, ''dur bir bakayım kaç yaşına gelmiş bu Batuhan'' diye. Adam 26 yaşındaymış hala ya, bir türlü yaşlanmıyor bu Batuhan

• Ya arkadaş şaka mısınız? İspanyada sonuncu adamlar, küme düşecek ve o takımda ilk 11 e giremeyen Emre Çolakı istiyorsunuz. Taraftarda vizyon yok harbi

• geçen yıl açtığı konuyu rezil etmek için mesaj attılar sandım meğer yine konu açmış, aynen kendini geliştirdi küme düşecek takımda yedeğe düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

geçen yıl açtığı konuyu rezil etmek için mesaj attılar sandım meğer yine konu açmış, aynen kendini geliştirdi küme düşecek takımda yedeğe düştü

takip konusu o kim rezil ediyomuş geçen sene toni kroos kadar kilit pası vardı bu sene izleyemiyorum ama hocası ona fazla şans vermediği için yönetim tarafından hocasının bileti kesilmiş
  • Karaktersiz.

• Ciddiye almayın gider belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.