Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir hesap 3 tane kart eklemene izin veriyor tabi 3 ünü de aynı anda kullanırken hata vermezse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler

• Yeni enpara kartımı sisteme ekledim ve öncelikle 40 tl ekledim cüzdana kabul etti. 50 tl'ye tamamlamak için 10 tl daha ekliyim dedim ve ''Kayıtlı kredi kartının geçerlilik süresi sona erdi. Lütfen bilgileri güncelleyin ve tekrar deneyin'' hatası alıyorum. Bunun sebebini bilen varsa memnuniyet duyarım

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Hocam ps den deniyorsnz demi oyle ise bir gün sonra tekrar deneyin keşke 20 20 atsaydınız belki o zaman hata vermeyebilir di sistem bazen yüksek tutar da problem yaratabiliyo malesef ornekleri ni duydum geçmiş olsun fazla Yüklenmeyin yarın denerseniz daha yararlı olur sürekli sürekli denerseniz Bloke olabılır

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefondan playstation uygulamasından denedim. Cüzdana ekliyeceğim miktar 50 tl'di. Seçeneklerde 10,20,30,40 ve 60 tl vardı. Bende mecburen 40 ve 10 tl deniyim dedim. 40 tl yi yükledim fakat 10 tl de hata verdi. Sizin dediğiniz gibi yarın ps4 üzerinden deniyeceğim

• 0.84 tl kesinti olmuş bu normal mi arkadaşlar?

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Provizyon o. Geri yatar kisa surede

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Hocam telefondan playstation uygulamasından denedim. Cüzdana ekliyeceğim miktar 50 tl'di. Seçeneklerde 10,20,30,40 ve 60 tl vardı. Bende mecburen 40 ve 10 tl deniyim dedim. 40 tl yi yükledim fakat 10 tl de hata verdi. Sizin dediğiniz gibi yarın ps4 üzerinden deniyeceğim

Hocam hatanin dusuk/yuksek tutarla alakasi yok. Bu aralar denemeyin tekrar bence bos yere.

Playstation hesabiniza kartinizla para yuklediginizde kartinizds provizyon olusturuluyor. Bu provizyon muhasebelestirip ekstrenize borc olarak yansitilmasina kadar (yaklasik 3-5 gun) tekrsr AYNİ KART ile odeme yaparsaniz ikinci provizyonu sıkıntı yapiyor sistem. Bir iki deneyince de 15 gun bloklaniyor.

O yuzden bence internet bankaciligindan takip edinveprovizyon borca dusunce tekrar deneyin.

Tabi bir de bundan sonra bence odemeleri tek defada yapin en saglami boyle olur. Ben genelde ya 40 ya da 60 tl yukluyorum cuzdana.

• Enparada sistem şu şekilde işliyor.
    Psn banka kartını kabul etmediğini belirtiyor.bu nedenle enpara ile cüzdana para eklediğinizde 2. İşlemde sorun çıkacaktır. Bu İşlem kredi kartı veya enpara olsun değişmiyor. 2. Para ekleme veya oyun satın alma işlemi 2 gün sonra yapılması gerekiyor.aksi taktirde işlem ıskalama yapıyor ve bir daha ki işlemi en az 2 sonra yapabilirsiniz.sadece kartınızı sisteme eklerken sorun yaşıyorsanız 15 gün hesap bloklanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 25 Ocak 2016; 1:57:29 >
  • Ya yazılım gerçekten çok dandik, ya da tamamen şans. 2 gün önce Assassin's Creed Syndicate aldım. 3 ayrı karttan 40+10, 40+10 ve 20 lira attım. Hiç bir sorun çıkmadı karşıma. Şu ana kadar da en fazla 2-3 kere sorun yaşadım EnPara ile. Dediğim gibi, şans sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Ps4 ten niye yapmıyorsunuz para aktarma işini? :)
  • PSN Plus hesabı alırken de işe yarıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

PSN Plus hesabı alırken de işe yarıyor mu

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

PSN Plus hesabı alırken de işe yarıyor mu

Psn üzerinden istediğini al hepsinde geçerli

• 1 haftadır 3 adet encard ile ödeme yapmaya çalışıyorum ne cuzdana ekliyor nede direk ödeme yapıyor,verdiği hata kodu ayrintilarinda kart adres bilgileri ile psn adres bilgisi uyusmali deniyor,10 yıldır net üzerinden sınırsız alışverişim olmuştur böyle bir koşul sunan site görmedim duymadim,kart adres bilgilerin de sokak olarak mi geçiyor sk. olarak mi kısaltılmış nerden bilebilirim ki,ki daha önce de encard ile ps store den baya bir alisverisim olmuştur aynı adres bilgileri ile, en az 10 tane hesap actim hepsinde,farklı farklı ülkelerin vpn'lerinden girdim,kısacası aklınıza gelebilecek bütün varyasyonları uyguladim,olacak gibi değil ...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyupgucluer

1 haftadır 3 adet encard ile ödeme yapmaya çalışıyorum ne cuzdana ekliyor nede direk ödeme yapıyor,verdiği hata kodu ayrintilarinda kart adres bilgileri ile psn adres bilgisi uyusmali deniyor,10 yıldır net üzerinden sınırsız alışverişim olmuştur böyle bir koşul sunan site görmedim duymadim,kart adres bilgilerin de sokak olarak mi geçiyor sk. olarak mi kısaltılmış nerden bilebilirim ki,ki daha önce de encard ile ps store den baya bir alisverisim olmuştur aynı adres bilgileri ile, en az 10 tane hesap actim hepsinde,farklı farklı ülkelerin vpn'lerinden girdim,kısacası aklınıza gelebilecek bütün varyasyonları uyguladim,olacak gibi değil ...

Adres ile ilgili bir durum değil bu arkadaşlar.

Adresi boş bırak istersen sadece semti şehri yaz. Hiç farketmez.

4 kart oldu hiçbirini kabul etmiyor 10 gün oldu toplamda 10 gündür alışveriş yapamıyorum, Cep telefonu üzerinden, PS4 üzerinden , Pc üzerinden farketmez , ha cüzdana para ekle ha direkt satın almayı dene işe yaramıyor.

• Arkadaşlar buradaki konuyu okuyup bi tırsma yaşadım fakat az önce yeni bir hesap için 2 tane farklı enpara kartı tanıttım ve iki karttan da 50 lira yükledim. Hiç de bir sıkıntı yaşamadım.

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen şans işi şuan yuklemeye çalışsanız belki de hata verir. Garip bir sistem. Hala cözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ve bugün sorunsuz para ekledim cüzdana. Tek diyebileceğim eğer bir kez olmadıysa üst üste denemeyin. Aceleniz yok ise hatta diğer gün deneyin. Ard arda denemelerde tam aksine başarılı olan göremedim. Sistem genelde ilk çekimde onaylıyor veya onaylamıyor.

• Bence de en azından çektiği provizyonu iade edene kadar tekrar denememizdir,

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.