Şimdi Ara

Enpara online yemek siparişine Yüzde25 indirim! Yılbaşına kadar devam (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
8
Favori
22.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denemedim hocam. Yeni hesap açmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    bankayla alakalı bir sıkıntı var bu çok bariz. ekşi sözlükte de bazı kişiler yazmış bu sorunu ama nasıl bir bankaysa sorun yok deyip baştan savıyorlar
    Çözüme ulaştınızmı hocam
  • Ulaşamadım hocam

• Az önce farklı internet ve PC dede denedim mağlesef yine "Bankadan Onay Alınamadı" uyarısı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 10 Eylül 2017; 20:52:5 >
  • İnternette bir yorum ;

"yemeksepeti siparişlerimde online ödemede kullanamadığım problemli finansbank banka kartı. müşteri hizmetlerine telefon ve e-posta ile sorunu defalarca iletmeme rağmen sorun çözülemedi. her seferinde kartta sorun gözükmüyor ya da sorunu teknoloji ekibi çözdü diyorlar ama sorun devam ediyor. 3d secure sistemi problemli banka kartı.

edit: son çare olarak kartı kayıp gibi gösterip yeniledik. 3 gün içinde yeni kartım teslim edildi. bu kart problemsiz çalışmakta. bazı kartlar hatalı olabiliyormuş ve ancak kartın değiştirilmesi problemi çözüyormuş."
  • Bugün Yemeksepeti'nden Encard ile sorunsuzca 3D ödeme yaptım.
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    İlk defamı kullandınız hocam
  • Arkadaslar sikayet kaydi birakmistim. Musteri temsilcisi aradi cok ozur diledi yanlis bilgilendirmeden oturu. cuzdana para yuklemeler kampanyaya dahil kesin bilgi.

• Olmuyor her iki tarafta sorunu çözemiyor.............
    Hayır hocam, daha öncede kullanmıştım
  • yemeksepetinde karti kullanamayanlar... enpara mob app tan internet alisverisine actiniz mi ?Enpara online yemek siparişine Yüzde25 indirim! Yılbaşına kadar devam
  • Teşşekkürler Enpara, Teşekkürler Yemek Sepeti. 40 TL menüyü joker ve enpara ile 15 TL ye aldım, üstelik siariş 5 " geldi. Ödeme online.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Açık hocam. YemekSepetinden aradılar teknik yazılım biriminden. 3D Secure'nin 3 modeli varmış. YemekSepeti en üst model olan modülü kullanıyormuş. Kartınıza tanımlı 3D Secure sistemi bu seviyeden düşük ise sistem otomatik olarak kabul etmiyor dendi. Sanırım kartı iptal ettirip yeni kart isteyeceğim. Çözemediler sorunu
  • Yemeksepeti 20/10 ile de birleştirince bu indirim harika oluyor valla. 3üncü siparişi de sorunsuz ve iptalsiz verdim.

üstat ben de kart kayıp deyip yenisini istedim. başka oluru yok çünkü hiçbir sorun yok deyip duruyorlar sanki kıçımızdan sorun uyduruyoruz. umarım yeni gelecek kartta da aynı sorun olmaz
  • raul_meireles kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman başvurdunuz ? Ben daha önceki başvuruda 1 iş gününde kart numarasını Enpara'nın sitesinden görüp kullanabiliyorduk. Sizin kart numaranız belli olmuştur. Deneyip sonucu yazarmısınız ?

Hayırlısı olsun.
    şu an görünmüyor yeni kartın bilgileri hocam
  • raul_meireles kullanıcısına yanıt
    Ne zaman başvurmuştunuz hocam ?
    Bugün başvurdum henüz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.