Şimdi Ara

ENPARA ONLINE KİTAP %50 (Kitapyurdu, İnkılap ve Pandora) %50 İNDİRİM | EKİM KAMPANYASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
17.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya kapsamında kitapyurdundan 3 alışveriş yapıldı.
    1'i MNG kargo ile, 2'si Kitapyurdu Üsküdar'dan.
    3'ü de hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı.
    Hem enparaya, hem kitapyurduna teşekkürler, inşallah kampanya uzatılır.
  • Kampanyadan faydalanmayacak olan varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Eyyy Enpara,kampanya Kasım ayında da sürsün...
  • Kitapyurdu sitesinden verdiğim sipariş bu gün geldi.Guzel paketlenmiş ciltleri kaliteli kitaplar. Kampanya devam ederse tekrar sipariş veririm

Memnun kaldım açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yıl sonuna kadar sürsün şeklinde mesaj attım, kampanya birimine ileteceğiz şeklinde dönüş oldu. Bence taleplerimizi iletelim ki kampanya sürsün.
  • Bunun için ne gerekiyor cardfinans bank kart sahibi olmak yeterli mi?
  • Kitapyurdu'ndan daha önce yaptığım gibi 2 tane 50 tl lik hediye kartı aldım 2 kartla onları da gelince hesabıma yükleyip kullanacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Ben yıl sonuna kadar sürsün şeklinde mesaj attım, kampanya birimine ileteceğiz şeklinde dönüş oldu. Bence taleplerimizi iletelim ki kampanya sürsün.

+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hediye kartı nedir ne işe yarar parayla mı alınır beni bi aydinlatirmisiniz

• Gift kart işte kredi kartı gibi kart geliyor arkasını kazıyorsun kod var hesabına yüklüyorsun. Hesaba yüklersen 2 ay içinde kullanman gerekiyor ama.

• kitapyurdu platin uyeligi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Kitapyurdu adam kandırıyor resmen. Son 3 siparişimde de aynı gün kargo yazan kitapları 2 gün sonra, söverek gönderdiğim mesajla kargoya verdiler. Alacağım kitaplar diğer sitelerden daha uygun olmasa yüzüne bakmam bu "vatan haini sevici" (bkz. iskilipli tweeti) sitenin de mecbur kaldık.

3 lira 5 lira fark için neden mevbur kaldınız, bakmayın yüzlerine efendim
  • İki farklı çek tek sepette birleşir mi?
    Alacağım tek 108 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 27 Ekim 2017; 16:43:44 >
  • Kitapyurdundan salı öğleden önce aldığım sipariş hala İstanbul aktarmada bekliyor.

• Arkadaşlar bir sorum olacak.

Kitapyurdundan misafir olarak sipariş veriyordum tam ödemeyi 3d ile yaptım geri siteye dönerken bağlantıda sorun oldu dogal olarak o sayfaya ulaşamadım. Sonra enparadan ödemenin çekildiğini gördüm fakat ne sipariş numarası ne de maile gelen bir sey yok ne yapmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

İki farklı çek tek sepette birleşir mi?
    Alacağım tek 108 lira.

Evet bilen var mı? 3-4 hediye çekini birlikte kullanabiliyor muyuz?

• Ben de Stefan Zweig okumaya karar verdim.

• arkadaşlar kitapyurdun dan yüz liıralık bir kitap almak istiyorum şimdi ben indirim kazanamayacak mıyım bu şekilde alırsam?

enpara'nın sitesinde şöyle bir şey yazıyor. 50 tl nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz kısmı kafamı karıştırdı.

-Ay boyunca toplamda 50 TL'ye kadar olan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde ilgili sitelerden yapacağınız toplam harcama tutarının 50 TL'yi aşması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında toplamda maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekmi Şarraki -- 29 Ekim 2017; 11:4:13 >
  • Asterixis kullanıcısına yanıt
    Hediye çekleri birleşiyor

Ben 2 tane 50 lira almıştım, kitap alırken ödeme sayfasında 100 lira gözüküyor.

• 50.38 TL lik sipariş geçtim, 27 Ekim'de 2 kitap temininde sıkıntı var gibi bir mail geldi, ya çek olarak iade edelim yada 2 gün müddet verin temin edeceğimize inanıyoruz yazıyor, tercihinizi siteden belirtin diyor, girdim siteye, çek oluştur yada para iadesi yağ seçeneği var, birşey seçmedim, dün 1 kitap temin edilmiş, kaldı 1 kitap.

Yarın durum ne olur dersiniz, direk para iadesi yaparlar mı yoksa ben birşey seçmediğim için temin edilene kadar beklerler mi, 2 TL lik kitap için 25 TL iadem yanmasın da

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.