Şimdi Ara

ENPARA ONLINE KİTAP %50 (Kitapyurdu, İnkılap ve Pandora) %50 İNDİRİM | EKİM KAMPANYASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
17.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Ben Dan Brown Origin aldım hemen geldi. Tüm kitapçılarda bu tip sorunlar olabiliyor.

Kitabıniz hemen geldiyse stokta olan kitap almışsıniz demektir. Onu da göndersinler bir zahmet. Tüm kitapçilarda böyle problemler olmuyor, sürekli kitap alışverişi yaparım, ilk defa 3 gün sonra temin edemeyip iptal eden yer gördüm. Biraz araştırırsanız aynı şikayeti yapan yüzlerce kişiyi görebilirsiniz Pandora icin. Keşke sipariş vermeden önce okusaydim şikayetleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara sayesinde kitap okumaya başladım. Teşekkürler enpara.
  • Kitapyurdu adam kandırıyor resmen. Son 3 siparişimde de aynı gün kargo yazan kitapları 2 gün sonra, söverek gönderdiğim mesajla kargoya verdiler. Alacağım kitaplar diğer sitelerden daha uygun olmasa yüzüne bakmam bu "vatan haini sevici" (bkz. iskilipli tweeti) sitenin de mecbur kaldık.
  • Arkadaşlar kurallarda mesela kitapyurdu diyor sadece kitap yurdu vs. yerden alınan kitap demiyor, mesela elektronik birşey alsak yinede %50yi alabilecek miyiz?
  • 3 kitap sipariş ettim. 2'si hazır 1'i bekliyordu. Bende hazır olanları göndermelerini istedim.
    2'sini gönderelim dediler, gönderdiler. Elime ulaşan kitaplardan birinin yüzü bayağı eskimişti.
    Neyse ona da eyvallah dedik. Diğeri ne zaman gelir diye siteye girdim o da ne!
    Diğer kitabın siparişini iptal etmişler. Elinize sağlık. Kaçtığınız kargo fiyatı mıydı acaba?

Bir daha tövbe kitapyurdu'ndan alırsam.
  • Kitapyurdu hakkini makul ucretle kullandiracak varsa PM atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kitapyurdu'ndan alışveriş yaptım. KArgoyu ve iadeyi bekliyorum
  • Bende kitap aldım güzel kampanya devamı gelir umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kitap alacak arkadaşlar varsa pm atabilir yardımcı olurum

• Kitaplar 3 günden elime ulaştı, hepsi gıcır gıcır.... 6 parça 29 liraya geldi... Defterler harika bu arada muhakkak ekleyin alırkene

ENPARA ONLINE KİTAP %50 (Kitapyurdu, İnkılap ve Pandora) %50 İNDİRİM | EKİM KAMPANYASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugboat -- 20 Ekim 2017; 17:52:9 >

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    heryerden olur.yeterki en cartını kullan
  • Tezer ÖZlü nün kitaplarını tavsiye ederim.
  • Kitapyurdunun puan sistemi çok saçma. Puan ve ücretli ürünleri aynı siparişe ekleyemiyorsun. Ayrıca puanla verilen siparişler 4 lira civarı kargo ücreti alıyor. 1000-1500 puana aldığın ürünler zaten ucuz olanlar. Kargo ücretiyle beraber hiç bir anlamı kalmıyor bu işin.
  • Kitaba aç kalmışım herhalde 50 TL'ye şunları aldım;

Suç ve Ceza (Ciltsiz)
    Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Karton Kapak)
    Piyon (Ciltli)
    Satranç (Karton Kapak)
    Devlet (Ciltsiz)
    Hayvan Çiftliği (Ciltsiz)

Devlet ile Suç ve Ceza hariç hepsini okudum bile Kampanya iadesi gelmeden kitapları bitiricem neredeyse. Keşke bir ay daha tekrarlansa şu kampanya. Hazır bu kadar gazla kitap okurken durmayayım istiyorum.

Bir ay daha tekrarlanırsa alacaklarım;

Karamazov Kardeşler (Ciltli)
    Sineklerin Tanrısı (karton kapak)
    Şeker Portakalı (Ciltsiz)

Karamazoz Kardeşler 1000 sayfa ciltsiz alsan bir iki aya dağılır o yüzden hazır %50 indirimli iken ciltli alayım istiyorum ama inşşalah bu ay da tekrarlanır şu kampanya...
  • bu sitelerden teknolojik ürün alsak indirim geçerli olur mu?
  • Kitapyurdu kitapları geldi hızlı ve sorunsuz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu 3 gündür sipariş hazırlıyor ❗️

• kitapsec ten kitap alsam indirimden faydalanabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

kitapsec ten kitap alsam indirimden faydalanabilirmiyim ?

inklap kitapyurdu ve pandora hocam
  • olmayan kitapları mecbur kitapsec ten indirimsiz alacam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.