Şimdi Ara

ENPARA ONLINE KİTAP %50 (Kitapyurdu, İnkılap ve Pandora) %50 İNDİRİM | EKİM KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
17.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel kampanya ama enparanın eski tadı kalmadı gibi, belki de benim param azalmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce faydalandım. KPSS ÖABT seti aldım. Teşekkürler enpara. Umarım gelecek ay da devam eder.
  • Kitapyurdu MNG kargo fiyatı neye göre değişiyor ki ? Ürünlere göre kargo fiyatı bedava oluyor indirimli oluyor falan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar inkılaptan serway fizik 1 kitabı alıcaz 2 tane tanesi 46,60 yardımcı olabilecek birisi var mı ?
  • Son 2 aydır güzel kampanyalar geliyor, tebrik ederim kendilerini. eldeki kitaplar bitmese de yine alacağız
  • iyi denemeydi montaigne
  • LeTeina kullanıcısına yanıt
    nihayet biri anladı :) mersi
  • Şimdi su soruya net cevap verin

50 Tl üzeri alışverişte sıkıntı olur mu

Yukarda birileri yazmis 50 tl yi gecmesin diye ben 60 tl lik sipariş geçince sıkıntı mi olacsk

• hayır hocam herhangi bir sıkıntı olmaz. sizin alacağınız maximum indirim 25 tl'dir sadece. ister 50 tl altı yapıp %50 iade alın, isterse 100 tl alışveriş yapıp 25 tl indirim alın.
  • Merak ettiğim bi konu var şuan hali hazırda her ay 21 lira spotfydan çekiliyor kartımdan bide üstüne 50 liralık pandoradan alışveriş yapsam hangisinden iade alıcam kafam karıştı.İkisinde biri gelmez diye düşünüyorum bilgisi olan var mı ?
  • A Lifetime A kullanıcısına yanıt
    2sinden de ayrı ayrı ödeme yapılacak. Mesajlarda ayrı ayrı geliyor
  • Dün kitap siparişi verdim. Acaba müzik cd sinde sıkıntı olurmu. Olmazsa alıcam diğer karttan.Kitap diye yazmışlar ama. Alan varmıdır forumdaşlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yapsam acaba Game of Thrones serisinin 9 kitabını da alsam mı? 170 TL demiş kitap yurdu, 25 TL kazancım olur.
  • Bu pandora.com'a hediye çeki yüklenebiliyor mu? Alacağım kitaplar 56 tl tutuyor 6 tl fazla vermek istemiyorum. 50+6 şeklinde almak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael.

ne kitapyurdunda ne de inkılapta aradığım hukuk kitapları yok malesef. kampanya bolluğu var ama faydalanamıyorum, bir sıcak fırsatçı olarak ağır geliyor, krize giricem.

İhtiyacınız olan kitapları iletişim kısmından yazarsanız, satışa açarlar. Biraz geç tedarik edilir ama gelir kitaplarınız.

• KPSS seti almıştım stok Yok diye iptal etmişler benim kampanya hakkım ne olacak acaba yeniden sipariş versem ?

• vin dicarlo dan mı bahsediyorsun, benim bildiğim pandoranın kutusu o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

Şimdi su soruya net cevap verin

50 Tl üzeri alışverişte sıkıntı olur mu

Yukarda birileri yazmis 50 tl yi gecmesin diye ben 60 tl lik sipariş geçince sıkıntı mi olacsk

kim uyduruyor arkadaş bunları.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 liralık Hediye kartı alsak yine iade gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

Dün kitap siparişi verdim. Acaba müzik cd sinde sıkıntı olurmu. Olmazsa alıcam diğer karttan.Kitap diye yazmışlar ama. Alan varmıdır forumdaşlar..

dostum ne aldığınız EnPara'yı ilgilendirmez, daha önceki tecrübelerimle söylüyorum;
    Kampanya iade zamanı hesabınızı kontrol ederler "KITAPYURDU YAY. VE ILE ISTANBUL TR" işlemi var mı ona bakıyorlar.
    dilediğinizi alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 7 Ekim 2017; 13:20:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.